Čt 13.10.16 20:45 MIKU4 Křídla Ďáblic VET A Monočlánek FC VET 6. 3:0
Čt 6.10.16 20:30 SCBEC Jetoma FC Křídla Ďáblic VET A 5. 0:8
Čt 22.9.16 19:30 BECH Křídla Ďáblic VET A TBC Lachtan VET 3. 2:3
Čt 15.9.16 18:15 BECH FC Střešovice Křídla Ďáblic VET A 2. 3:2
Pá 9.9.16 19:30 LITVI Křídla Ďáblic VET A Blizzard ZM VET 4. 8:0
Čt 1.9.16 19:30 ARIT Křídla Ďáblic VET A Hojivý typy 1. 0:1

3. Křídla Ďáblic VET A 11 7 1 3 43:14 15
4. TBC Lachtan VET 11 7 1 3 40:32 15
5. FC Střešovice 11 6 2 3 39:32 14
6. Indiana Team VET 11 6 1 4 45:18 13
7. Ministerstvo obrany VET 11 4 1 6 33:38 9
8. Rumové pralinky VET 11 4 0 7 36:38 8
9. Jetoma FC 11 3 2 6 22:54 8
10. Hojivý typy 11 3 1 7 33:48 7
11. Blizzard ZM VET 11 2 1 8 23:58 5
12. Vibromax 1985 juniorka 11 2 1 8 21:67 -1

Po 3.10.16 19:00 P3 Kozlové FC Válcovny plechu MS FC   (HL8C)
Po 3.10.16 20:15 P3 Fugas CF B Vysmátí zajíci B   (HL8B)
St 16.11.16 17:30 ARIT Yellow Dildos B Ya Basta! A   (HL8C)
St 16.11.16 18:45 ARIT Buchmeister team Zavináč FC   (HL7E)
St 16.11.16 20:00 ARIT Continental FC Killing power FC   (HL7F)

1. 12. 16 20:15 BECH Sklenářka S.G. Křídla Ďáblic VET A 11. 2:4 (1:1)
První půle byla celkem vyrovnaná. Ve druhé půli už se projevila jasná převaha hostujícího týmu, který zaslouženě vyhrál.
Sklenářka S.G. Křídla Ďáblic VET A
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Ivan Georgiev, Jaroslav Hájek, Milan Korman, Vladimír Malý, Pavel Motl, Filip Novák, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Zlatko Olšiak, Richard Pohl, Karel Vesecký, Tomáš Voldán, Jan Yousif
24. Ivan Georgiev
46. OG
26. Rudolf Klinka
54., 57. Tomáš Voldán
60. Richard Pohl
17. 11. 16 19:00 MOTO1 Křídla Ďáblic VET A Indiana Team VET 10. 2:0 (1:0)
Nervózní utkání plné osobních soubojů vyznělo nakonec ve prospěch domácího celku. Vyšel mu začátek i závěr zápasu a to rozhodlo.
Křídla Ďáblic VET A Indiana Team VET
Jaroslav Svoboda – Miroslav Dlouhý, Jan Kehár, Rudolf Klinka, Zlatko Olšiak, Karel Vesecký, Tomáš Voldán vs Ladislav NeumarJaroslav Krčílek, Martin Litera, Karel Plemeník, Jiří Zach
3., 60. Karel Vesecký 38 Karel Vesecký 29. Martin Litera
3. 11. 16 18:00 STER3 Ministerstvo obrany VET Křídla Ďáblic VET A 9. 2:2 (2:0)
Hráči hostů měli více ze hry, zaspali však první půli. Ve druhé i přes veškerou snahu dokázali pouze srovnat skóre a tak se body dělily. Hošek
Ministerstvo obrany VET Křídla Ďáblic VET A
Jan Tajbl – Radim Černota, Pavel Chotaš, Karel Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota vs Tomáš Mach – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Richard Pohl, Karel Vesecký, Jan Yousif
14. Pavel Poláček
17. Karel Hendrych
32. Karel Vesecký
56. Richard Pohl
27. 10. 16 19:15 SCBEC Křídla Ďáblic VET A Rumové pralinky VET 8. 5:2 (2:1)
Hosté hráli po celé utkání o jednoho hráče oslabeni, ale nepodali vůbec špatný výkon. Domácí si však vítězství zkušeně pohlídali. Vít Jeřábek, Daniel Pajas
Křídla Ďáblic VET A Rumové pralinky VET
Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Zlatko Olšiak, Karel Vesecký, Tomáš Voldán, Jan Yousif vs Pavel Kohout – Sergiy Dovbak, Farid Hanafi, Robert Václavík, Jiří Zima
5., 41. Karel Vesecký
29., 46. Jan Kehár
60. Tomáš Voldán
27. Sergiy Dovbak
55. OG
18. 10. 16 20:45 LITVI Vibromax 1985 juniorka Křídla Ďáblic VET A 7. 1:7 (1:3)
Zcela jasné utkání ve prospěch hostujícího týmu. Dufek
Vibromax 1985 juniorka Křídla Ďáblic VET A
Pavel Hájek – Petr Burian, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zetek vs Tomáš Mach – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Zlatko Olšiak, Richard Pohl, Tomáš Voldán, Jan Yousif
23. Pavel Mráz 4. Jan Yousif
15. Tomáš Mrázek
19., 55. Zlatko Olšiak
35. Rudolf Klinka
42. Tomáš Voldán
51. Richard Pohl
13. 10. 16 20:45 MIKU4 Křídla Ďáblic VET A Monočlánek FC VET 6. 3:0 (3:0)
Hosté od začátku uplakaní a také se to na jejich výkonu projevilo. Bohužel si asi neuvědomili, že nehrají basktetbal, kde rozhodčí píská každý kontakt s protihráčem a nechápou, kdy rozhodčí dává výhodu. Zasloužená výhra Ďáblic. Dufek
Křídla Ďáblic VET A Monočlánek FC VET
Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Pavel Lejhanec, Zlatko Olšiak, Richard Pohl, Karel Vesecký, Tomáš Voldán vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk
11. Zlatko Olšiak
20. Richard Pohl
26. Tomáš Voldán
6. 10. 16 20:30 SCBEC Jetoma FC Křídla Ďáblic VET A 5. 0:8 (0:2)
Ve velmi slušně a férově hraném utkání se jasně prosadilo techničtější mužstvo Křídel Ďáblic. Do poločasu však držel Jetomu jejich gólman a svými zákroky udivoval soupeřovy útočníky. Jan Vimer, Tomáš Nový
Jetoma FC Křídla Ďáblic VET A
Martin Votruba – Michal Bárta, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Gerard Kaiser, Petra Kubisková, Antonín Lysek, Jiří Pech vs Tomáš Mach – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Pavel Lejhanec, Zlatko Olšiak, Tomáš Voldán, Jan Yousif
4. Rudolf Klinka
30., 49. Jan Kehár
35. Tomáš Voldán
37., 57. Pavel Lejhanec
39., 55. Jan Yousif
22. 9. 16 19:30 BECH Křídla Ďáblic VET A TBC Lachtan VET 3. 2:3 (1:2)
Průměrné utkání se šťastnějším koncem pro hosty. Husák
Křídla Ďáblic VET A TBC Lachtan VET
Tomáš Mach – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Richard Pohl, Roman Vejvoda, Jan Yousif vs Vladimír Mádr – Aleš Carmine, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka
4., 58. Richard Pohl 12., 35. Jaroslav Hudec
16. Jiří Pavlík
15. 9. 16 18:15 BECH FC Střešovice Křídla Ďáblic VET A 2. 3:2 (1:1)
Dramatické, pohledné a vyrovnané utkání, pěkné góly a fotbalové akce.
FC Střešovice Křídla Ďáblic VET A
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Milan Cibík, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Tomáš Otta, Vladimír Příbramský vs Jaroslav Svoboda – Miroslav Dlouhý, Jan Kehár, Rudolf Klinka, Pavel Lejhanec, Tomáš Mrázek, Zlatko Olšiak, Roman Vejvoda, Karel Vesecký, Jan Yousif
15. Jozef Holiač
43. Milan Cibík
51. Tomáš Otta
14., 47. Pavel Lejhanec
9. 9. 16 19:30 LITVI Křídla Ďáblic VET A Blizzard ZM VET 4. 8:0 (5:0)
Domácí si na hřišti se svým soupeřem dělali prakticky co chtěli a naprosto jednoznačně vyhráli. Janča
Křídla Ďáblic VET A Blizzard ZM VET
Karel Vesecký – Jan Kehár, Pavel Lejhanec, Zlatko Olšiak, Roman Vejvoda, Jan Yousif vs Roman Zvoníček – Vít Antoš, Milan Haramule, Václav Holenda, Pavel Libecajt, Václav Svědínek, Marek Tomsa, Jiří Vítek
12., 15., 37., 49., 55. Pavel Lejhanec
14. Karel Vesecký
23. Zlatko Olšiak
24. Jan Yousif
1. 9. 16 19:30 ARIT Křídla Ďáblic VET A Hojivý typy 1. 0:1 (0:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání. Hosté proměnili rychlý brejk a od té doby bránili výsledek. Křídla měla po přestávce znatelnou převahu, na výborného brankáře Typů ale nenašla recept. Milan Šebek, Leoš Melichar