Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 29.11.17 | 20:00 | HAJE1 | Reservoir Dogs PedF Praha FT B | 11. | 1:9 |
Po 20.11.17 | 19:00 | HAJE1 | PedF Praha FT B Real Triky | 10. | 8:7 |
St 15.11.17 | 21:00 | HAJE1 | PedF Praha FT B Wolch Praha | 9. | 9:2 |
St 8.11.17 | 21:00 | HAJE1 | Marťans FC PedF Praha FT B | 8. | 6:5 |
St 1.11.17 | 20:00 | HAJE1 | PedF Praha FT B Jemné a Solené 1.FC | 7. | 4:4 |
St 18.10.17 | 20:00 | HAJE1 | Férovka PedF Praha FT B | 6. | 1:14 |
St 4.10.17 | 19:00 | HAJE2 | PedF Praha FT B Božolé VS | 5. | 4:2 |
St 27.9.17 | 19:00 | HAJE1 | Wizards DDM Praha 10 B PedF Praha FT B | 4. | 10:5 |
Po 18.9.17 | 20:00 | HAJE2 | PedF Praha FT B Za zenitem 00 1.FC | 3. | 0:1 |
St 13.9.17 | 21:00 | HAJE1 | WarriorS FC PedF Praha FT B | 2. | 8:6 |
St 6.9.17 | 20:00 | HAJE1 | PedF Praha FT B Sněhuláci | 1. | 4:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sněhuláci | 11 | 9 | 0 | 2 | 64:39 | 27 |
2. | WarriorS FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 78:41 | 25 |
3. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 61:37 | 23 |
4. | Wizards DDM Praha 10 B | 11 | 6 | 1 | 4 | 64:46 | 19 |
5. | Reservoir Dogs | 11 | 6 | 1 | 4 | 47:48 | 19 |
6. | PedF Praha FT B | 11 | 5 | 1 | 5 | 68:49 | 16 |
7. | Real Triky | 11 | 5 | 0 | 6 | 63:64 | 15 |
8. | Za zenitem 00 1.FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 53:56 | 15 |
9. | Marťans FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 41:55 | 12 |
10. | Božolé VS | 11 | 3 | 2 | 6 | 45:61 | 11 |
11. | Wolch Praha | 11 | 2 | 0 | 9 | 39:82 | 6 |
12. | Férovka | 11 | 2 | 0 | 9 | 32:77 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 6.9.17 | 19:00 | HAJE1 | Real Triky Reservoir Dogs (FF1A) |
Po 18.9.17 | 19:00 | HAJE2 | KYX Praha Tefal-Rowenta (FF2A) |
St 27.9.17 | 20:00 | HAJE1 | ČP Pankrác Holomajzna (FF2D) |
St 18.10.17 | 21:00 | HAJE1 | Anbesorry Minotaurus Ládví (FF2B) |
St 1.11.17 | 19:00 | HAJE1 | Real Triky Férovka (FF1A) |
St 15.11.17 | 20:00 | HAJE1 | Anbesorry PE3NY FC (FF2B) |