Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 21.6.17 | 18:15 | DEKAN | Real TIDE XXL Mystique Dynamo CF | 11. | 3:5 |
St 21.6.17 | 18:15 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Sokol Picasso A | 11. | 2:2 |
St 21.6.17 | 18:15 | MIKU3 | R.I.P. A Pozdní sběr II | 11. | 6:0 |
St 21.6.17 | 18:15 | MIKU2 | Petrohradská BFK A Steve | 11. | 6:0 k. |
St 21.6.17 | 18:15 | MIKU4 | Vokra VV Pajzovna FC | 11. | 6:7 |
St 21.6.17 | 18:00 | ZAK | Nova LFC A GFC Regent A | 11. | 3:11 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mystique Dynamo CF | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:30 | 16 |
2. | Sokol Picasso A | 11 | 7 | 2 | 2 | 37:25 | 16 |
3. | GFC Regent A | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:23 | 15 |
4. | Petrohradská BFK A | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:28 | 13 |
5. | Vokra VV | 11 | 5 | 2 | 4 | 46:41 | 12 |
6. | Santa Tranta PC C | 11 | 4 | 4 | 3 | 38:38 | 12 |
7. | Pajzovna FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 37:34 | 11 |
8. | R.I.P. A | 11 | 3 | 4 | 4 | 44:36 | 10 |
9. | Steve | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:32 | 10 |
10. | Real TIDE XXL | 11 | 3 | 3 | 5 | 43:45 | 9 |
11. | Pozdní sběr II | 11 | 2 | 2 | 7 | 32:50 | 6 |
12. | Nova LFC A | 11 | 0 | 2 | 9 | 28:72 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 22.3.17 | 19:00, 20:15 | P2 | Sokol Picasso A |
Čt 30.3.17 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Pozdní sběr II |
Út 4.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Nova LFC A |
St 5.4.17 | 19:30, 20:45 | STOD | Mystique Dynamo CF |
Čt 6.4.17 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Petrohradská BFK A |
Čt 6.4.17 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Steve |
Út 11.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Real TIDE XXL |
Ne 23.4.17 | 18:45, 20:00 | MIKU2 | Sokol Picasso A |
Po 24.4.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | Nova LFC A |
Po 24.4.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | GFC Regent A |
St 26.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Steve |
Út 9.5.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Vokra VV |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Nosálek | Sorry FC | 20 |
2. | David Čejka | Santa Tranta PC C | 14 |
3. | Michal Sajler | Real TIDE XXL | 14 |
4. | Matěj Soucha | Real TIDE XXL | 13 |
5. | Pavel Osmančík | G.I.C La Plate de Cünde | 12 |
6. | Matouš Rous | GFC Regent A | 10 |
7. | Martin Vaš | Masokombinát | 9 |
8. | Michal Burda | Mystique Dynamo CF | 9 |
9. | Ladislav Kovács | Vokra VV | 8 |
10. | Slavomír Trepera | Steve | 8 |
11. | Lukáš Hora | Sokol Picasso B | 8 |
12. | Lukáš Radouš | GFC Regent A | 8 |
13. | Ondřej Štefančik | Pozdní sběr II | 8 |
14. | Filip Hrbek | Steve | 7 |
15. | Miloslav Kafka | GFC Regent A | 7 |
16. | Jakub Mlejnek | Mystique Dynamo CF | 7 |
17. | Jindřich Skála | Nova LFC A | 7 |
18. | Jan Kokeš | Steve | 7 |
19. | Tomáš Birma | Velký špatný | 7 |
20. | David Světlík | Pajzovna FC | 7 |