Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 23.6.17 | 20:45 | PRKOP | Gladiators Beroun Torolka | 11. | 6:0 k. |
Pá 23.6.17 | 20:45 | HOSTI | Rumpra Praha FC Deportivo Estudiantil FC A | 11. | 3:1 |
Pá 23.6.17 | 20:45 | BECH | Gumídci Méďové FC Efficenza AC | 11. | 3:7 |
Pá 23.6.17 | 20:45 | DEKAN | Démoni Madona music bar | 11. | 0:11 |
Pá 23.6.17 | 20:30 | ZAK | GoGo 1.NC Eden 1999 | 11. | 3:3 |
Pá 23.6.17 | 20:15 | ZABEH | La Famiglia 4077 DUCKS | 11. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Madona music bar | 11 | 8 | 1 | 2 | 64:17 | 17 |
2. | 4077 DUCKS | 11 | 7 | 2 | 2 | 37:26 | 16 |
3. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 6 | 3 | 2 | 37:24 | 15 |
4. | Efficenza AC | 11 | 6 | 3 | 2 | 34:24 | 15 |
5. | Gladiators Beroun | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:34 | 12 |
6. | Rumpra Praha FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:48 | 11 |
7. | Démoni | 11 | 4 | 3 | 4 | 33:49 | 11 |
8. | Eden 1999 | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:44 | 10 |
9. | La Famiglia | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:39 | 9 |
10. | Gumídci Méďové FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 37:41 | 9 |
11. | GoGo 1.NC | 11 | 0 | 4 | 7 | 23:50 | 4 |
12. | Torolka | 11 | 1 | 1 | 9 | 25:57 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 20.3.17 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | GoGo 1.NC |
Čt 23.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Gumídci Méďové FC |
Po 27.3.17 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Eden 1999 |
Út 28.3.17 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Madona music bar |
St 12.4.17 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Rumpra Praha FC |
St 12.4.17 | 19:30, 20:45 | STOD | La Famiglia |
Út 18.4.17 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Eden 1999 |
Čt 27.4.17 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Torolka |
Út 2.5.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Rumpra Praha FC |
Po 8.5.17 | 18:45, 20:00 | MALES | Madona music bar |
St 10.5.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | 4077 DUCKS |
St 17.5.17 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Torolka |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Dominik Kostka | G.I.C La Plate de Cünde | 17 |
2. | Matěj Cihelka | Dvorce SK MPI | 14 |
3. | Jan Majer | Gladiators Beroun | 13 |
4. | Martin Bláha | Akta-Devils of Zderaz | 12 |
5. | Robert Hecht | Gumídci Méďové FC | 12 |
6. | Jakub Vaněk | QARA | 12 |
7. | Matěj Zuna | La Famiglia | 10 |
8. | Jiří Doležel | Harum Praha | 10 |
9. | Jaume Rodriguez Santamaria | Deportivo Estudiantil FC A | 10 |
10. | Jan Kodytek | Ducksicks | 9 |
11. | Martin Mužák | QARA | 9 |
12. | Jaroslav Sita | 4077 DUCKS | 9 |
13. | Ondřej Pecha | MVS Penguins 6:5 | 8 |
14. | Vladimír Pavlečko | Efficenza AC | 8 |
15. | Petr Orlowski | GoGo 1.NC | 8 |
16. | Pavel Drápal | Démoni | 8 |
17. | Jan Novotný | Efficenza AC | 8 |
18. | Diego Perez Lopez | Deportivo Estudiantil FC A | 7 |
19. | Stanislav Petroušek | Démoni | 6 |
20. | Pavel Čermák | Torolka | 6 |