Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 18.6.17 | 18:45 | P1 | S.N.F. A Gente - Yeti FC | 11. | 3:5 |
Ne 18.6.17 | 18:45 | P2 | Sokol Barča Vysočany Zimbru Olymp A | 11. | 4:5 |
Ne 18.6.17 | 18:45 | MIKU1 | Sací komando Modřany Defect Praha | 11. | 3:2 |
Ne 18.6.17 | 18:45 | MIKU2 | Pfefrs FC Bohemia Roztyly | 11. | 5:1 |
Ne 18.6.17 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany B Améby AFC A | 11. | 0:6 k. |
Ne 18.6.17 | 18:45 | DEKAN | Prague Gunners Drny FC | 11. | 8:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.N.F. A | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:27 | 18 |
2. | Gente - Yeti FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 42:25 | 17 |
3. | Zimbru Olymp A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:25 | 16 |
4. | Prague Gunners | 11 | 9 | 0 | 2 | 64:27 | 14 |
5. | Drny FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:39 | 11 |
6. | Pfefrs FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:31 | 10 |
7. | Defect Praha | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:34 | 9 |
8. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:34 | 8 |
9. | Sací komando Modřany | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:40 | 8 |
10. | Améby AFC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:28 | 8 |
11. | Bohemia Roztyly | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:47 | 6 |
12. | Sokol Vysočany B | 11 | 1 | 1 | 9 | 19:58 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 20.3.17 | 19:15, 20:30 | STER1 | Zimbru Olymp A |
Út 21.3.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Améby AFC A |
Pá 24.3.17 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Sokol Barča Vysočany |
Po 27.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Gente - Yeti FC |
St 29.3.17 | 19:00, 20:15 | P1 | Prague Gunners |
Po 10.4.17 | 19:00, 20:15 | MOTO1 | Sokol Barča Vysočany |
Út 11.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Améby AFC A |
St 12.4.17 | 19:30, 20:45 | TEMPO | Pfefrs FC |
Čt 20.4.17 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Gente - Yeti FC |
St 3.5.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Sokol Vysočany B |
St 3.5.17 | 19:30, 20:45 | MIKU3 | Pfefrs FC |
So 6.5.17 | 11:15, 12:30 | HANSP | Bohemia Roztyly |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petro Tryhuk | Huňáč PK A | 16 |
2. | Arian Nadri | Manchlastr FC | 16 |
3. | Tomáš Rothe | Pfefrs FC | 13 |
4. | Lukáš Provazník | Sokol Vysočany A | 11 |
5. | Lukáš Staněk | Sparta Pankrác | 10 |
6. | Ondřej Čížek | Sací komando Modřany | 10 |
7. | Václav Kobes | Manchlastr FC | 10 |
8. | Jamal Allahverdi-Zada | Zimbru Olymp A | 9 |
9. | Pavel Čech | S.N.F. A | 9 |
10. | Martin Hruška | Drny FC | 9 |
11. | Štěpán Hájek | Pfefrs FC | 9 |
12. | Roman Kadavý | Gente - Yeti FC | 8 |
13. | Jiří Kuzník | Prague Gunners | 8 |
14. | Přemysl Sůva | S.N.F. A | 8 |
15. | Zbyněk Šámal | Gente - Yeti FC | 8 |
16. | Jan Hammer | Defect Praha | 7 |
17. | Jan Vodháněl | Palouček AC | 7 |
18. | Michal Hruška | Drny FC | 7 |
19. | Michal Horčík | Sokol Vysočany B | 6 |
20. | Michael Repetný | Gente - Yeti FC | 6 |