Út 17.10.17 18:15 MIKU3 Parta AC Prtzalona C.F.   (HL7C)
Út 17.10.17 19:30 MIKU3 Tak dort jo Notorkros FK   (HL6D)
Út 17.10.17 20:45 MIKU3 J.R.Club B JUDr. Brouk Pytlík   (HL7D)
Čt 16.11.17 18:00 KORAB Sean team B Athletico KMF   (HL7F)
Čt 16.11.17 19:15 KORAB Pětka Real Motion SG   (HL8H)
Čt 16.11.17 20:30 KORAB Atletico Dělo SFC A Tralalalala   (HL6G)

29. 11. 17 20:15 P1 GK Ohradní A Dirty Bastards 11. 2:10 (1:4)
Jednoznačný zápas. Hosté byli od první minuty lepší a svůj náskok navyšovali až na konečných 10:2.
GK Ohradní A Dirty Bastards
Jan Lehejček – Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jan Votýpka vs Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Martin Císař, Tomáš Kallausch, Ondřej Krampera, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka, Martin Špaček
57. Tomáš Kallausch
15. 11. 17 18:15 HANSP Dirty Bastards GE Team 10. 4:1 (1:0)
V poklidném tempu si fotbalovější tým Dirty Bastards došel pro vítězství. Husák
Dirty Bastards GE Team
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Martin Císař, Milan Hložek, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka, Martin Špaček vs Davide Ricciardi – Paul Ginnane, Marek Líška, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Sebastien William Wall
14. Jaromír Ambrus
33., 35. Martin Císař
48. Martin Špaček
57. Sebastien William Wall
8. 11. 17 19:30 HANSP Dirty Bastards STS Chvojkovice - Brod 9. 3:5 (0:3)
I když se oba týmy snažily, první poločas velmi jednoznačně vyhrál tým hostů. V druhém poločase se Dirty Bastards dařilo lépe, ovšem i přes velký nasazený tlak se jim nepodařilo skóre otočit.
Dirty Bastards STS Chvojkovice - Brod
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Martin Špaček vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
38. Roman Sluka
50. Martin Špaček
54. Ondřej Melichar
57 Milan Hložek 6., 9., 40. Radim Fiala
30. Jan Váňa
36. Jakub Hrubeš
1. 11. 17 18:15 DEKAN Gólostroje FC Dirty Bastards 8. 2:11 (1:7)
Jednoznačné vítězství Dirty Bastards.
Gólostroje FC Dirty Bastards
Jiří StuchlíkTomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás vs Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Martin Císař, Milan Hložek, Martin Šebesta, Roman Sluka, Martin Špaček
27., 45., 56. Milan Hložek
25. 10. 17 20:45 CESMI Dirty Bastards Barclays 7. 4:0 (1:0)
Michal Kettner, Martin Štolba
Dirty Bastards Barclays
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Martin Císař, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Ondřej Krampera, Roman Sluka, Martin Špaček vs Jan Pradáč – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, František Kačmarik, Stanislav Rudovych, Richard Šána, Pavel Šitina, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi
14., 38., 52. Martin Císař
47. Ondřej Krampera
18. 10. 17 20:45 TEMPO Alibi Dirty Bastards 6. 3:5 (2:1)
Fotbalový zápas, kvalitní z obou stran. Alibi bylo do 49. minuty lepší, ale v závěru se famózně podařilo zápas otočit týmu Dirty Bastards.
Alibi Dirty Bastards
Jiří Tourek – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jakub Kompert, Tomáš Kratochvíl, Jaroslav Nečas, Tomáš Sova, David Svoboda, Karel Zacharda vs Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Martin Šebesta, Roman Sluka, Martin Špaček
44. Jaroslav Uhlík
11. 10. 17 19:30 HANSP Dirty Bastards !nBev Tigers 5. 3:0 (1:0)
Zápas dobré úrovně hraný v rychlém tempu pro sebe rozhodli domácí lepší koncovkou.
Dirty Bastards !nBev Tigers
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Martin Císař, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Roman Sluka vs Robin Gondaeax – Erik Fišera, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Petr Kuruc, Paulo Machado, Remigiusz Nowak, Pedro Soares
19., 57. Ondřej Melichar
4. 10. 17 18:00 HRAB1 Penco FC Dirty Bastards 4. 1:2 (1:1)
Zápas dobré úrovně v rychlém tempu, ve druhé půli výrazná převaha hráčů Penco. Růžička
Penco FC Dirty Bastards
Pavel Kunert – Filip Bari, Patrik Byrouti, Tomáš Hertl, David Prachař, Jiří Sedláček, Karel Vacek, Petr Větrovec, Michal Voith vs Petr ŠujanJaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Martin Šebesta, Martin Špaček, Jaroslav Uhlík
16. Patrik Byrouti 10. Tomáš Kallausch
38. Milan Hložek
27. 9. 17 20:45 zzNOVOB Dirty Bastards Kříženeček 3. 3:3 (1:0)
V utkání, i přes větší rychlost týmu Dirty Bastards, proměnil více šancí tým Kříženeček. Nakonec se ale tým Dirty Bastards probral a zápas vyrovnal.
Dirty Bastards Kříženeček
Petr Šujan – Jaromír Ambrus, Martin Císař, Milan Hložek, Petr Janošík, Tomáš Kallausch, Ondřej Melichar, Martin Šebesta, Roman Sluka, Martin Špaček, Jaroslav Uhlík vs Jan Niessner – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jiří Panocha, Martin Vlasák
17., 57., 60. Martin Císař 32. Josef Hrnčíř
47. Michal Hnát
51. Martin Vlasák
18. 9. 17 20:30 MOTO1 Unreal Students FC Dirty Bastards 2. 1:2 (1:0)
Zápas v rychlém tempu zaslouženě zvládli hosté. I přes nepříznivý stav o poločase se týmu Dirty Bastards podařilo prolomit smůlu v zakončení a zápas otočili. Filip Kavan
Unreal Students FC Dirty Bastards
Davide Vitale – Giacomo Donini, Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle vs Petr Šujan – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Martin Špaček, Jaroslav Uhlík
23. David Scholle 49. Petr Janošík
55. Jaromír Ambrus
6. 9. 17 19:30 CESMI Dirty Bastards Emperators 1. 3:5 (0:1)
Celé utkání bylo v režii hostů, kteří až v závěru zápasu polevili a umožnili tak domácím borcům zkorigovat výsledek. Mlynařík
Dirty Bastards Emperators
Petr Šujan – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Martin Špaček vs Lukáš Mrňavý – Otakar Hejlík, Tomáš Jetelina, Michal Kalina, Tomáš Lipan, Václav Profes, Tomáš Slifka