Út 26.9.17 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Slawoj Břevnov   (VL3A)
Út 26.9.17 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B FELace FK   (HL8E)
St 22.11.17 19:00 P2 Typos FC Tatra 04   (HL2B)
St 22.11.17 20:15 P2 Válcovna plechu VET Double United   (VL4B)

3. 12. 17 20:00 P3 Hajduk Hůrka A Notor Střešovice FC 11. 4:5 (1:5)
Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, David Exner, Adam Hrníčko, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal vs Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Václav Kafka, Jan Krouský, Jan Svoboda, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina, Viktor Višňovský, Jakub Vorel
19., 40., 44., 54. Ondřej Cafourek 2. Jan Krouský
5., 7., 9. Jan Svoboda
6. Ondřej Jelínek
10. 11. 17 19:30 HANSP Hajduk Hůrka A Beach attack 90210 9. 6:0 (0:0)
I přes naprosto vyrovnaný první poločas dokázali domácí zvítězit rozdílem třídy.
Hajduk Hůrka A Beach attack 90210
Martin Štroukal – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Patrik Furimský, Adam Hrníčko, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček vs Martin Fila – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Radek Mencl, Vít Svoboda
39., 44. Vojtěch Drábek
42. Adam Hrníčko
44. Ondřej Cafourek
49., 54. Filip Pavelka
5. 11. 17 20:00 MIKU3 Callida CS Hajduk Hůrka A 8. 2:7 (1:4)
Zápas fotbalový z obou stran. Hosté byli lepší. Jedlička
Callida CS Hajduk Hůrka A
Pavel Hrdina – Marek Červenka, David Dufek, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Marek Štěpán, Roman Verner vs Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Adam Hrníčko, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal
3. Jaroslav Ptáček
29. 10. 17 20:00 MIKU3 Hajduk Hůrka A Čanda bůráků 7. 3:1 (2:1)
Celý zápas mírně lepší domácí zaslouženě nakonec zvítězili.
Hajduk Hůrka A Čanda bůráků
Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, David Exner, Adam Hrníčko, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, René Souček, Václav Voslář
18., 21., 56. Adam Hrníčko 45 Filip Pavelka 8. Václav Voslář
22. 10. 17 20:00 SCBEC Dropa FC A Hajduk Hůrka A 6. 2:5 (0:1)
První půle byla velice vyrovnaná. Do druhé půle lépe nastoupil Hajduk Hůrka, když už v 31. minutě vstřelili svůj druhý gól. Zvítězil lepší tým.
Dropa FC A Hajduk Hůrka A
Martin Votruba – Daniel Budinský, Jan Chalupa, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Jan Voráček vs Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Filip Novák, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal
41. Jan Voráček
58. Miroslav Horák
21., 41. Ondřej Cafourek
31., 35., 53. Vojtěch Drábek
15. 10. 17 12:30 HANSP Bruchos HFC Hajduk Hůrka A 5. 2:12 (1:5)
Hosté byli jednoznačně lepší tým. Po odchodu jednoho z hráčů domácích se jednalo spíše o exhibici. Jakub Hendrych, Jan Bouček
Bruchos HFC Hajduk Hůrka A
Filip Čabrádek – Awonseba Baba-Musah, Michal Bendl, Martin Cibulka, Adam Doležal, Tomáš Heger, Milan Hrbik, Jan Makarský vs Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Adam Hrníčko, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal
3., 57. Jan Makarský 2. Filip Pavelka
14. David Exner
15., 18., 37., 58. Jaroslav Ptáček
22., 37., 43. Vojtěch Drábek
35., 54. Martin Štroukal
40. Adam Hrníčko
6. 10. 17 19:15 SCBEC Co je? Hajduk Hůrka A 10. 3:6 (2:2)
Zasloužené vítězství běhavějšího a "chytřejšího" týmu, navíc si domácí dali dva góly skoro sami kvůli zbrklému gólmanovi.
Co je? Hajduk Hůrka A
Marek Dráb – Jakub Hybš, Jaroslav Kašpárek, Michal Klesa, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Karel Vyšata vs Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Adam Hrníčko, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček, Martin Štroukal
20. Jakub Hybš
25., 56. Jacob Šimek
2., 31., 37. Ondřej Cafourek
18., 54. Vojtěch Drábek
58. Adam Hrníčko
1. 10. 17 18:45 P1 Hajduk Hůrka A Habet Praha FŇ 4. 7:3 (3:1)
Pohledné utkání, hrané v tempu, vyhrál produktivnější tým. Jiří Čurda, Jakub Krebs
Hajduk Hůrka A Habet Praha FŇ
Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Adam Hrníčko, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal vs Kryštof Herrmann – Robert Jůza, David Lukeš, Matouš Pinkava, Marek Piškula, Martin Rouček, Martin Škorík, Martin Tlustý
15., 18., 29., 56., 58. Adam Hrníčko
36. Filip Pavelka
52. Ondřej Cafourek
22. Martin Tlustý
32. David Lukeš
50. Robert Jůza
24. 9. 17 17:30 SCBEC Ukradený širáci Hajduk Hůrka A 3. 2:8 (0:6)
Mladí hráči Hajduku působili velice kompaktně a během první desetiminutovky prakticky rozhodli o výsledku utkání.
Ukradený širáci Hajduk Hůrka A
Tomáš Katz – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Bohdan Kondratenko, Petr Kubalík, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov vs Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, David Exner, Adam Hrníčko, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal
38. Gaiaz Mukhadzhinov
39. Bohdan Kondratenko
4., 6., 8., 34. Ondřej Cafourek
8., 13. Adam Hrníčko
10. David Exner
48. Jaroslav Ptáček
17. 9. 17 20:00 MIKU2 Hajduk Hůrka A Tutto bene A 2. 4:6 (1:2)
Vyrovnané utkání, hrané skoro bez obran. Utkání plné soubojů, rozhodla lepší produktivita. Michal Pešek, Čapla
Hajduk Hůrka A Tutto bene A
Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Adam Hrníčko, Jaroslav Ptáček, Matěj Ptáček, Martin Štroukal vs Petr Krákora – Josef Fidler, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, David Pham, Petr Procházka, Martin Řádek