10. Polnohospodár Praha 11 3 2 6 22:32 8

Po 30.10.17 19:30 HANSP Tajfun AC Orgasmico L.S.D.   (HL6B)
Po 30.10.17 20:45 HANSP Weekend Warriors FC RAF Jinonice   (HL7B)
Po 27.11.17 18:15 MIKU3 Vyprahlo FC VET Bílý lev CF VET   (VL3A)
Po 27.11.17 19:30 MIKU3 Traktor Praha A Senioři Praha A   (HL8A)
Po 27.11.17 20:45 MIKU3 Nottoric Forest Santovi Sobi   (HL5B)

28. 11. 17 19:00 P1 Libeň SK A GFC Regent B 11. 6:0 k.
14. 11. 17 18:00 HRAB2 Kojots United Libeň SK A 10. 1:8 (0:3)
Domácí byli nuceni začít 4+1 a jednoznačně prohráli první půli. Po pauze nastoupili již v plné síle, ale nebylo to nic platné.
Kojots United Libeň SK A
Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Michal Furčák, Tomáš Jozífek, Michal Kroh, Pavel Svoboda vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Kovačík, David Řezáč, Michal Vlk
32. Filip Donát 8. Petr Havlík
10. Michal Vlk
13., 40. Pavel Čtvrtečka
43., 47., 58. Tomáš Kovačík
59. Rostislav Bakula
7. 11. 17 20:15 METE2 Libeň SK A Šméčka 9. 3:2 (1:0)
Nervózní utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí nezvládli závěr zápasu, kdy pozapomněli na defenzívu a hosté mohli i vyrovnat. Šťástka
Libeň SK A Šméčka
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Petr Havlík, Tomáš Kovačík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk vs Miloš Prídavok – Martin Chalupa, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Dorian Král, Martin Lošonský, David Petrmann, Jiří Šmolík
2., 37. David Bečvář
35. Rostislav Bakula
45 Jaroslav Matějka 42. Jiří Šmolík
49. Pavel Kasal
24. 10. 17 19:00 METE2 D.G.Team Libeň SK A 8. 3:4 (2:0)
Domácí si nechali uniknout alespoň jeden bod, který by lépe odpovídal průběhu zápasu. Velmi korektně odehrané utkání. Tomáš Andrle
D.G.Team Libeň SK A
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Petr Roušar, Miguel Santos vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Kovačík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk
5., 45. Roman Barcal
30. Miguel Santos
36. Rostislav Bakula
42. Petr Havlík
50., 60. Jaroslav Matějka
17. 10. 17 20:15 P1 Libeň SK A Medvědi A 7. 4:0 (1:0)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Libeň SK A Medvědi A
Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Kovačík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk vs Petr Želechovský – Petr Černík, Petr Kalaš, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl
13., 42. Tomáš Kovačík
34. David Řezáč
38. Pavel Čtvrtečka
10. 10. 17 19:15 SCBEC Atlético Cerveza Libeň SK A 6. 1:5 (0:1)
Atlético doplatilo na to, že nestřídalo. V první půli stačilo, ale druhý poločas už byl v režii Libně. Josef Kubr, Jan Kunz
Atlético Cerveza Libeň SK A
Petr Vančura – Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Václav Šindelář, Jiří Uhlíř vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk
55. Jiří Uhlíř 2. Rostislav Bakula
32. Michal Vlk
44., 48. Jaroslav Matějka
59. Pavel Mančař
3. 10. 17 19:30 LITVI Libeň SK A Polnohospodár Praha 5. 5:2 (1:1)
Utkání zaslouženě vyhrál tým, který byl po celou dobu zápasu lepší. Vostatek
Libeň SK A Polnohospodár Praha
Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, David Řezáč, Michal Vlk vs Vladislav Jiroušek – Jiří Havle, Jan Kanta, Tomáš Mikula, David Nýdrle, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
28., 49. Michal Vlk
37. Rostislav Bakula
46. Pavel Čtvrtečka
58. Petr Havlík
12. Jan Zahrádka
55. Jiří Havle
26. 9. 17 18:15 SLIVE Smíchov PSK Libeň SK A 4. 5:2 (2:1)
Po úvodním "oťukávání" se z ojedinělé akce Smíchov ve 14. minutě ujal vedení. Libeň následně přidala, což pomohlo k vyrovnání ve 20. minutě. Poločas nakonec rozhodl ve svůj prospěch Smíchov. Ve druhém poločase se hrál rovněž vyrovnaný fotbal, ale sólově se prosazoval Smíchov. Husák
Smíchov PSK Libeň SK A
Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Lukáš Dvořák, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Michal Osvald, Zbyněk Vaňous vs Roman Guttenberg – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk
14. Jan Kašný
26. Vladimír Moc
36., 52., 60. Zbyněk Vaňous
20. Michal Vlk
19. 9. 17 18:15 DEKAN Libeň SK A Pěstební dělníci 3. 4:2 (2:1)
Čistě hrané utkání, kde domácí dokázali proměnit své šance a po zásluze vyhráli. Filip Boubín
Libeň SK A Pěstební dělníci
Roman Guttenberg – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, David Řezáč, Michal Vlk vs Adam Kolář – Tomáš Kasalický, Jan Keken, Tomáš Kozák, Joseph Liu, Mikuláš Veselý
2., 19., 59. Rostislav Bakula
43. Tomáš Minarovič
24. Joseph Liu
60. Mikuláš Veselý
12. 9. 17 20:30 KORAB Merck stars Libeň SK A 2. 1:3 (0:3)
Od začátku zápasu byla Libeň dravější, šla si za vítězstvím. Na straně domácích nastalo zlepšení až ve druhé půli. Bohužel pro ně však neovlivnilo konečný stav zápasu.