9. Růžoví delfínci 97,2 11 4 0 7 37:50 8

Út 5.9.17 17:45 ZABEH VZ Prtzalona C.F.   (HL7C)
Út 5.9.17 19:00 ZABEH Cvrčci FC Stará dáma   (HL4A)
Út 5.9.17 20:15 ZABEH Kolíci Rosengart FC   (HL8E)
Pá 24.11.17 18:00 ZAK Pyjavíce FK Hells Bells 1.FC   (HL7H)
Pá 24.11.17 19:15 ZAK Queen´s park club VET Reka Group - Calvados   (VL3D)
Pá 24.11.17 20:30 ZAK Real Prd Hajduk Hůrka B   (HL8J)

29. 11. 17 19:00 METE2 Polární záře Homunculus 11. 5:2 (3:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla střelecká pohotovost domácích v úvodních dvaceti minutách. Poté hosté vyrovnali hru, především díky dobře hrajícímu Dolejskému, ale domácí si vítězství pohlídali. Lubomír Velčovský
Polární záře Homunculus
Robert Čížek – Jakub Kovařík, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Filip Spišak – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Vojtěch Dolejský, Matúš Majer, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl
8., 13., 42. David Lojek
19. Jakub Lojek
57. Tomáš Lojek
24., 52. Vojtěch Dolejský
16. 11. 17 17:00 DEKAN Brosway team Polární záře 10. 0:5 (0:3)
Klidné utkání nepostrádalo kvalitu.
Brosway team Polární záře
Jaroslav Vávra – František Amler, Pavel Háječek, Zdeněk Lvovský, Petr Matuščák, Vladimír Řezníček, Tomáš Trachta, Petr Zeman vs Max Hofman – Radek Hůla, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Petr Štěpánek, Marek Vávra
4., 10., 11., 43. David Lojek
55. Petr Štěpánek
8. 11. 17 18:15 HANSP Polární záře Bratři v triku 9. 10:3 (7:2)
Od první minuty jasně rozhodnutý zápas, ve kterém více stříleli domácí a také více proměňovali šance. Tým hostí se opravdu snažil, ovšem kvalit Polární záře nedosáhl.
Polární záře Bratři v triku
Radek Hůla – Robert Čížek, Jakub Kovařík, David Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Martin Boháček, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
56. Petr Šátek
1. 11. 17 18:15 HOSTI Bába FC Polární záře 8. 4:5 (1:3)
Hosté byli fotbaloví a aktivní, hosté až na posledních deset minut průměrní. Zasloužený výsledek. Jedlička
Bába FC Polární záře
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Ondřej Husák, Tomáš Mertha, Petr Nekolný, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Marek Starý vs Radek Hůla – Robert Čížek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra
40. Tomáš Reichenauer
25. 10. 17 20:45 MIKU3 Polární záře AC SK FC 7. 1:4 (1:1)
Zápas, který byl plný hezkých akcí, skončil zaslouženou výhrou hostů.
Polární záře AC SK FC
Tomáš Reichenauer – Robert Čížek, Jakub Kovařík, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek vs Jan Doležal – Petr Homolka, Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý
16. Vítězslav Rákosník 12., 49. David Linhart
46. Štěpán Malý
53. Jakub Kyselka
18. 10. 17 19:30 PRKOP Sváteční mančaft Polární záře 6. 6:5 (0:4)
Pohledné utkání dobré úrovně. První poločas patřil týmu Polární záře, druhý vítěznému Svátečnímu mančaftu. Trnka
Sváteční mančaft Polární záře
Jiří Šiška – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka vs Max Hofman – Robert Čížek, Radek Hůla, Jakub Kovařík, David Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Marek Vávra
33., 38., 39. Adam Ronovský
34. Tomáš Čerhák
35. Jiří Kotous
2., 5. Vítězslav Rákosník
10., 51. David Lojek
14. Tomáš Lojek
11. 10. 17 18:15 PRKOP Polární záře Růžoví delfínci 97,2 5. 1:7 (1:3)
V prvních patnácti minutách byli domácí lepším týmem. Poté však převzali kontrolu nad utkáním hosté, kteří stříleli jednu branku za druhou a jednoznačně zvítězili.
Polární záře Růžoví delfínci 97,2
Max Hofman – Robert Čížek, David Lojek, Jakub Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Miloš Hanousek – Emil Danihelka, Tomáš Holomek, Roman Kabele, Jiří Mácha, Lukáš Merta, Jiří Vrzal
12. Vítězslav Rákosník 51 Tomáš Reichenauer 9., 48., 49., 50. Roman Kabele
16., 17. Emil Danihelka
32. Tomáš Holomek
51. Emil Danihelka
4. 10. 17 18:15 MIKU1 Rumburaci A Polární záře 4. 3:5 (2:1)
Bojovné utkání, ve kterém domácí zapomněli, že se hraje až do 60. minuty. Kovařík
Rumburaci A Polární záře
Jakub Kovařík – Martin Čech, Zdeněk Jungvirt, Tomáš Krupička, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jiří Staš, Michal Turek vs Radek Hůla – Jakub Kovařík, David Lojek, Jakub Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra
1. Jakub Rod
10. Michal Turek
43. Matej Pressl
6., 54., 56., 60. Petr Štěpánek
36. Vítězslav Rákosník
20. 9. 17 18:15 PRKOP Polární záře Prokaryota FZ 3. 2:2 (1:1)
V první půli vyrovnaný zápas skončil spravedlivě remízou. V druhé půli opět vedli hosté. Domácí ale opět srovnali.
Polární záře Prokaryota FZ
Max Hofman – Jakub Kovařík, David Lojek, Jakub Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs Dávid Kuczik – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, David Veselý
29. Petr Štěpánek
60. Vítězslav Rákosník
16. Tomáš Kuča
55. Michal Hacaperka
13. 9. 17 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Polární záře 2. 2:3 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil. Vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza.
Vibromax 1985 Polární záře
Robert Volník – Ondřej Freml, Jakub Hudec, Daniel Janda, Petr Kostelník, Lukáš Tumpach vs Radek Hůla – Robert Čížek, David Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Tomáš Reichenauer, Petr Štěpánek, Marek Vávra
15., 35. Jakub Hudec 27. Tomáš Reichenauer
39. Petr Štěpánek
50. Vítězslav Rákosník
6. 9. 17 18:15 PRKOP Kovárna PC Polární záře 1. 4:2 (0:0)
Vyrovnaný, vyhrocený zápas plný emocí. Domácí lépe zvládli konec zápasu a berou plný počet bodů. Václav Svoboda
Kovárna PC Polární záře
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Pavel Plachý, Patrik Pleštil vs Radek Hůla – Robert Čížek, David Lojek, Tomáš Lojek, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra