Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 26.11.17 | 16:15 | HANSP | Mamissero Vixens | 11. | 6:0 k. |
Ne 26.11.17 | 16:15 | MIKU1 | Morna to zařídí FC Sestra Sojka | 11. | 0:4 |
Ne 26.11.17 | 16:15 | MIKU2 | Pražská Stoka Koza znezaneřáděná | 11. | 3:2 |
Ne 26.11.17 | 16:15 | HOSTI | Rumové pralinky FC Petrovice A | 11. | 3:4 |
Ne 26.11.17 | 16:15 | MIKU4 | Tatra Smíchov Beerchester United | 11. | 4:11 |
Ne 26.11.17 | 16:15 | MIKU3 | Stříbrný hroch C Kolomajzna TJ | 11. | 11:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražská Stoka | 11 | 10 | 1 | 0 | 39:11 | 21 |
2. | Mamissero | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:7 | 18 |
3. | Beerchester United | 11 | 7 | 0 | 4 | 54:29 | 14 |
4. | Petrovice A | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:27 | 14 |
5. | Rumové pralinky FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:29 | 12 |
6. | Stříbrný hroch C | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:31 | 11 |
7. | Sestra Sojka | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:43 | 11 |
8. | Tatra Smíchov | 11 | 4 | 2 | 5 | 47:41 | 10 |
9. | Kolomajzna TJ | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:54 | 8 |
10. | Morna to zařídí FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 18:40 | 7 |
11. | Koza znezaneřáděná | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:43 | 6 |
12. | Vixens | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 6.9.17 | 19:00, 20:15 | METE2 | Tatra Smíchov |
So 16.9.17 | 08:45, 10:00 | ZAK | Stříbrný hroch C |
So 16.9.17 | 11:15, 12:30 | ZAK | Morna to zařídí FC |
So 16.9.17 | 11:15, 12:30 | KBELY | Vixens |
Ne 17.9.17 | 13:45, 15:00 | P2 | Petrovice A |
Ne 24.9.17 | 18:45, 20:00 | P3 | Petrovice A |
Út 26.9.17 | 19:00, 20:15 | METE2 | Tatra Smíchov |
Ne 1.10.17 | 10:00, 11:15 | STOD | Koza znezaneřáděná |
So 7.10.17 | 10:00, 11:15 | TEMPO | Stříbrný hroch C |
So 7.10.17 | 10:00, 11:15 | KBELY | Beerchester United |
So 14.10.17 | 08:45, 10:00, 11:15 | DEKAN | Rumové pralinky FC |
So 14.10.17 | 10:00, 11:15, 12:30 | P1 | Sestra Sojka |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Sergiu Miron | Co je? | 18 |
2. | Michal Košlík | Kolomajzna TJ | 13 |
3. | Pavel Štěpánek | Beerchester United | 12 |
4. | Lukáš Buček | Tatra Smíchov | 11 |
5. | Michal Nedbal | Stříbrný hroch C | 11 |
6. | Sebastian Jirgl | Mamissero | 10 |
7. | Andrei Trahim | Ultimate Tým 21 Praha | 10 |
8. | Martin Šebek | Mamissero | 8 |
9. | Petr Kočiřík | Palmeiras Prosek | 8 |
10. | Jiří Chládek | Pražská Stoka | 8 |
11. | Jakub Drábek | Tatra Smíchov | 8 |
12. | Jiří Večerník | Stříbrný hroch C | 7 |
13. | Michal Vlasák | Sestra Sojka | 7 |
14. | Filip Ernest | Beerchester United | 7 |
15. | Ondřej Vála | Sestra Sojka | 7 |
16. | Petr Svoboda | Beerchester United | 7 |
17. | Miroslav Čanecký | Beerchester United | 7 |
18. | Michal Žák | Sestra Sojka | 6 |
19. | Ondřej Melichárek | Mamissero | 6 |
20. | Adam Suchomel | Mamissero | 6 |