Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 18.6.17 | 20:00 | P3 | Fiasko Vozovna Hloubětín A | 11. | 12:1 |
Ne 18.6.17 | 20:00 | ZABEH | Legendy FC Bulldogs Praha FC | 11. | 1:3 |
Ne 18.6.17 | 20:00 | HANSP | Vixens Athletico Spořilov | 11. | 2:17 |
Ne 18.6.17 | 20:00 | BECH | Vocasuna CA Atomový veverky B | 11. | 2:6 |
Ne 18.6.17 | 20:00 | MIKU3 | Kolomajzna TJ Buzuluk Úvaly FC | 11. | 3:5 |
Ne 18.6.17 | 20:00 | MIKU4 | Morna to zařídí FC Bad Boys FC | 11. | 0:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 47:18 | 20 |
2. | Bad Boys FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:14 | 17 |
3. | Athletico Spořilov | 11 | 8 | 0 | 3 | 53:18 | 16 |
4. | Atomový veverky B | 11 | 7 | 1 | 3 | 51:23 | 15 |
5. | Bulldogs Praha FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 24:29 | 13 |
6. | Kolomajzna TJ | 11 | 6 | 0 | 5 | 45:28 | 12 |
7. | Fiasko | 11 | 5 | 1 | 5 | 41:46 | 11 |
8. | Legendy FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 53:20 | 8 |
9. | Vocasuna CA | 11 | 4 | 0 | 7 | 41:38 | 8 |
10. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 2 | 0 | 9 | 51:62 | 4 |
11. | Morna to zařídí FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:49 | 4 |
12. | Vixens | 11 | 0 | 0 | 11 | 7:129 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 20.3.17 | 19:00, 20:15 | P2 | Legendy FC |
Po 20.3.17 | 19:00, 20:15 | P3 | Athletico Spořilov |
Čt 23.3.17 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Atomový veverky B |
Pá 24.3.17 | 18:00, 19:15 | P2 | Fiasko |
So 25.3.17 | 10:00, 11:15 | HOSTI | Bad Boys FC |
Ne 26.3.17 | 13:45, 15:00, 16:15 | P2 | Vozovna Hloubětín A |
So 1.4.17 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Vixens |
So 1.4.17 | 10:00, 11:15 | P2 | Morna to zařídí FC |
So 8.4.17 | 11:15, 12:30 | TEMPO | Buzuluk Úvaly FC |
Po 10.4.17 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Bad Boys FC |
So 22.4.17 | 08:45, 10:00 | BECH | Kolomajzna TJ |
Ne 14.5.17 | 10:00, 11:15 | BECH | Vocasuna CA |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Antonín Kec | Athletico Spořilov | 24 |
2. | František Bartůněk | Rychlí banáni | 23 |
3. | Jiří Wildhaber | Vozovna Hloubětín A | 19 |
4. | Michal Košlík | Kolomajzna TJ | 14 |
5. | Radoslav Čepák | Kolomajzna TJ | 13 |
6. | Jiří Macák | Legendy FC | 13 |
7. | Josef Plaček | Vozovna Hloubětín A | 12 |
8. | Jan Macák | Legendy FC | 11 |
9. | David Srb | Potíže | 10 |
10. | Tibor Katocs | Fiasko | 10 |
11. | Filip Chudoba | Vocasuna CA | 10 |
12. | Martin Zástěra | Potíže | 9 |
13. | Ján Urban | Buzuluk Úvaly FC | 9 |
14. | Jonáš Stoilov | Vocasuna CA | 8 |
15. | Ondřej Novotný | Balbín FC | 8 |
16. | Jan Douša | Vocasuna CA | 8 |
17. | Marco Moles | Buzuluk Úvaly FC | 8 |
18. | Michal Jonáš | Bad Boys FC | 8 |
19. | Milan Cibulec | Buzuluk Úvaly FC | 8 |
20. | Hisham Nokd | Vozovna Hloubětín A | 7 |