9. Zelená liška TJ SUP A 11 3 1 7 21:50 7

Út 12.9.17 19:30 DEKAN Felix club super Tycho de Brahe SUP   (SVL3B)
Út 12.9.17 20:45 DEKAN Nejistá sezóna SUP Vibromax 2012   (SVL3A)
Ne 29.10.17 13:45 ZAK Bad Boys FC Alkmar   (HL7K)
Ne 29.10.17 15:00 ZAK Laxní přístup Bulldogs Praha FC   (HL8M)
Čt 7.12.17 19:15 TEMPO PH Servis Anton aus Tirol   (VL2B)
Čt 7.12.17 20:30 TEMPO Squadra Azzurra 1.FC Holešovice   (HL6H)

29. 11. 17 20:15 ZABEH Klokan Perón club SUP Indus SUP A 11. 6:2 (3:0)
Domácí byli v utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili, když o své výhře rozhodli již v prvním poločase. Čapla
Klokan Perón club SUP Indus SUP A
Jan Klíma – Michal Jiráň, Daniel Mašek, Jiří Novotný, Petr Pohnán, David Ronn, Roman Soukup, Petr Sýkora, Roman Veselý vs Luděk Kula – Tomáš Coufal, Michal Dufek, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Svoboda, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Martin Vejprava
1. Daniel Mašek
3., 37., 57. Michal Jiráň
28., 60. Petr Pohnán
47. Zdeněk Tichý
59. Zdeněk Svoboda
16. 11. 17 19:00 ZABEH Indus SUP A Novis Praha 10. 8:4 (3:2)
Pohledné fotbalové utkání z obou stran, které bylo dlouho vyrovnané. Na konci zápasu ho ve svůj prospěch rozhodlo šťastnější družstvo Indusu.
Indus SUP A Novis Praha
Tomáš Coufal – Michal Dufek, Pavel Fín, Petr Mourek, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Jiří Landa – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Antonín Příkaský, Mojmír Přikryl, Rostislav Theimer
46. Mojmír Přikryl
6. 11. 17 17:45 ZABEH Oblouci 81 AFC SUP Indus SUP A 9. 1:9 (1:6)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Oblouci 81 AFC SUP Indus SUP A
Josef Brada – František Bečvář, Antonín Hálek, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Michal Zouhar vs Luděk Kula – Tomáš Coufal, Michal Dufek, Pavel Fín, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Martin Vejprava
10. Milan Šídlo 1., 18., 29., 46. Zdeněk Tichý
12. Pavel Fín
18. Martin Vejprava
23. Milan Němeček
50., 57. Michal Dufek
30. 10. 17 17:45 ZABEH Indus SUP A Super Naděje A 8. 5:2 (2:1)
Indus se dlouhou dobu nemohl prosadit, protože brankář Naděje předváděl velmi dobré zákroky. Gól na 3:2 ale zlomil odpor hostů. Zasloužená výhra Indusu.
Indus SUP A Super Naděje A
Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Michal Dufek, Pavel Fín, Luděk Kula, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Martin Vejprava vs Marek Poláček – Pavel Borský, Petr Chlumecký, Roman Kříž, Aleš Kvasnička, Ivo Štric, Jan Syrovátka
29. Luděk Kula
43., 57. Zdeněk Tichý
50. Milan Němeček
26., 41. Aleš Kvasnička
17. 10. 17 19:00 ZABEH Indus SUP A Zelená liška TJ SUP A 7. 7:1 (3:1)
Vítězové byli po celé střetnutí lepším týmem. Zelená liška ovšem podala srdnatý výkon a výše porážky vůbec neodpovídá průběhu utkání. Josef Dufek, Petr Buchta
Indus SUP A Zelená liška TJ SUP A
Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Jan Navrátil – Tomáš Gürtler, Marcel Kučera, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Luboš Řeháček, Jiří Richter, Viktor Švestka
4. Richard Němec
10., 43., 55. Vincenzo De Blasio
23., 45., 51. Zdeněk Tichý
28. Čestmír Pavlásek
12. 10. 17 18:15 BECH DP Xaverov SUP Indus SUP A 6. 1:3 (0:2)
Velmi vyrovnané utkání a zároveň plné nervozity z obou stran. Mužstvo Indus hrozilo z brejků a ve třetí minutě jeden z nich proměnili. Xaverov byl více u balonu, ale své šance neproměnil a přišel  druhý trest v šestnácté minutě. Ve druhé půli se soupeři více věnovali řečnění než samotné hře, což utkání jen uškodilo. Martin Suchý
DP Xaverov SUP Indus SUP A
Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Marek Mach, Miloslav Skalický, Dalibor Slezák, Petr Stupka, Jan Šubík, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Michal Dufek, Pavel Fín, Václav Kropáček, Richard Němec, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
39. Miloslav Skalický 3., 16., 37. Zdeněk Tichý
5. 10. 17 19:00 ZABEH Indus SUP A Defect SUP 5. 6:3 (2:1)
Indus byl důraznější a přesnější v koncovce.
Indus SUP A Defect SUP
Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Luděk Kula, Petr Mourek, Milan Němeček, Zdeněk Svoboda, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Jiří Janecký – Petr Havel, Karel Hynek, Karel Kocian, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Martin Průša, Jan Toman
44., 48. Martin Pleštil
28. 9. 17 20:30 MALES Berušky A Indus SUP A 4. 1:6 (1:1)
Dynamické utkání výborné úrovně. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Berušky A Indus SUP A
Pavel Zemánek – František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Gustav Ondrejčík, Miroslav Svoboda, Lubomír Tusjak, František Veselý vs Tomáš Coufal – Pavel Fín, Luděk Kula, Petr Mourek, Milan Němeček, Zdeněk Svoboda, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
10. František Koubek 9., 41., 60. Zdeněk Tichý
48. Pavel Fín
53., 56. Zdeněk Svoboda
18. 9. 17 19:00 ZABEH Indus SUP A Veget FC SUP 3. 7:1 (5:1)
Velmi pěkné a čisté utkání. Na první pohled vyrovnaný zápas, kde nakonec domácí Indus zvítězil velkým rozdílem. Petr Nemynář
Indus SUP A Veget FC SUP
Tomáš Coufal – Jaroslav Dlouhý, Pavel Fín, Luděk Kula, Petr Mourek, Milan Němeček, Zdeněk Svoboda, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Karel Kulhánek – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Petr Fišer, Marek Herman, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Antonín Kühn, Petr Lédl, Ctirad Udatný, Pavel Valta
3., 8. Petr Vašíček
6., 9. Zdeněk Tichý
18. Zdeněk Svoboda
33. Luděk Kula
41. Pavel Fín
4. Pavel Valta
11. 9. 17 19:30 MIKU1 Tučňáci SUP A Indus SUP A 2. 1:3 (0:1)
Zápas byl odehrán v duchu fair-play.
Tučňáci SUP A Indus SUP A
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rošer vs Tomáš Coufal – Vincenzo De Blasio, Pavel Fín, Václav Kropáček, Petr Mourek, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
59. Roman Bäumel 18. Milan Němeček
49., 60. Zdeněk Tichý
4. 9. 17 20:15 ZABEH Indus SUP A Ortopedie 1. 8:1 (1:0)
V méně produktivním prvním poločase si domácí vytvořili herní převahu, ale nedokázali se více než jednou prosadit. V té druhé, kdy už to vypadalo na one man show, se domácí prostříleli až k vysokému skóre. Voldán