Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 30.11.17 | 19:30 | HOSTI | Lucián FC SUP Kickers 1990 ČFC | 9. | 2:0 |
Čt 30.11.17 | 19:15 | KORAB | Koliba F.C.V. SuperNova L.F.C. | 9. | 7:1 |
Čt 30.11.17 | 19:15 | DEKAN | Slepí koně SUP Felix club super | 9. | 5:0 |
Čt 30.11.17 | 19:15 | ZAK | Starci na chmelu SUP B Dehet Old 1.FC SUP | 9. | 5:2 |
Čt 30.11.17 | 17:45 | ZABEH | Tycho de Brahe SUP Bítovská SUP | 9. | 3:3 |
St 15.11.17 | 20:45 | BECH | Dehet Old 1.FC SUP Tycho de Brahe SUP | 8. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kickers 1990 ČFC | 9 | 8 | 0 | 1 | 29:16 | 16 |
2. | Starci na chmelu SUP B | 9 | 7 | 0 | 2 | 46:17 | 14 |
3. | Lucián FC SUP | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:11 | 13 |
4. | Felix club super | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:27 | 9 |
5. | Slepí koně SUP | 9 | 4 | 0 | 5 | 27:26 | 8 |
6. | Koliba F.C.V. | 9 | 4 | 0 | 5 | 20:19 | 8 |
7. | Bítovská SUP | 9 | 3 | 2 | 4 | 27:38 | 8 |
8. | Dehet Old 1.FC SUP | 9 | 3 | 1 | 5 | 22:27 | 7 |
9. | Tycho de Brahe SUP | 9 | 1 | 2 | 6 | 14:26 | 4 |
10. | SuperNova L.F.C. | 9 | 1 | 1 | 7 | 12:39 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 13.9.17 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Lucián FC SUP |
Út 26.9.17 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | Starci na chmelu SUP B |
Čt 28.9.17 | 18:15, 19:30 | HANSP | Slepí koně SUP |
Čt 5.10.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | SuperNova L.F.C. |
Čt 12.10.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Koliba F.C.V. |
Po 16.10.17 | 17:00, 18:15 | HANSP | Slepí koně SUP |
Po 16.10.17 | 19:00, 20:15 | P1 | Bítovská SUP |
Po 16.10.17 | 19:00, 20:15 | P2 | Starci na chmelu SUP B |
St 25.10.17 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Kickers 1990 ČFC |
Po 6.11.17 | 19:00, 20:15 | P1 | Bítovská SUP |
Po 13.11.17 | 17:00, 18:15 | HANSP | Kickers 1990 ČFC |
Út 14.11.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Tycho de Brahe SUP |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Hobík | Starci na chmelu SUP B | 14 |
2. | Petr Popovič | Kickers 1990 ČFC | 14 |
3. | František Kotouček | Starci na chmelu SUP B | 13 |
4. | Alexandros Koranis | Felix club super | 9 |
5. | Robert Hlubuček | Bítovská SUP | 9 |
6. | Václav Berkovec | Slepí koně SUP | 8 |
7. | Jindřich Smolík | Dehet Old 1.FC SUP | 7 |
8. | Pavel Fifka | Slepí koně SUP | 7 |
9. | Tomáš Brányik | SuperNova L.F.C. | 7 |
10. | Lukáš Lebr | Starci na chmelu SUP B | 7 |
11. | Milan Tošnar | Koliba F.C.V. | 6 |
12. | Otakar Ditz | Tycho de Brahe SUP | 6 |
13. | Tomáš Petrach | Kickers 1990 ČFC | 6 |
14. | Marek Prosický | Starci na chmelu SUP B | 5 |
15. | Tomáš Běloch | Felix club super | 5 |
16. | Petr Charbuský | Kickers 1990 ČFC | 5 |
17. | Miloš Zenkl | Lucián FC SUP | 5 |
18. | Miloš Kraus | Lucián FC SUP | 5 |
19. | Milan Musil | Felix club super | 5 |
20. | Ladislav Franta | Dehet Old 1.FC SUP | 4 |