Čt 23.3.17 19:00, 20:15 MOTO2 Lucián FC SUP
Čt 30.3.17 19:15, 20:30 STER3 Koliba F.C.V.
Po 3.4.17 18:00, 19:15, 20:30 MALES Bítovská SUP
St 19.4.17 19:00, 20:15 METE1 Prohibice FKK SUP
Ne 23.4.17 15:00, 16:15 ZABEH Slepí koně SUP
Ne 23.4.17 16:15, 17:30 MIKU3 Lucián FC SUP
St 26.4.17 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Tycho de Brahe SUP
Út 9.5.17 19:00, 20:15 P1 Prohibice FKK SUP
Čt 18.5.17 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Kapr tým SUP
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Poslední kolo jarní sezóny máme za sebou, situace ve skupině byla ale tak jasná, že v něm bohužel nebylo o co hrát. Suverénní Prohibice proti Domácím potřebám zaznamenala vůbec první bodovou ztrátu, ve velmi kvalitním zápase byla dělba bodů spravedlivým výsledkem, který Prohibici nemusel vůbec mrzet, první místo totiž i tak udržela. Jednou brankou přispěl k výsledku tohoto zápasu také Luboš Petrášek, který se tak těsně stal nejlepším střelcem sezóny. Druhý Kapr tým si rozlučku s postupovou sezónou moc neužil, hráči Koliby se totiž sešli v malém počtu a utkání tak bylo kontumováno.

20. 6. 17 18:15 HOSTI Koliba F.C.V. Kapr tým SUP 9. 0:6 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno v 5. minutě pro nedostatek hráčů domácích schopných hry. Procházka
Koliba F.C.V. Kapr tým SUP
Jindřich Tůma – Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Stanislav Strnad vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Jan Spěvák, Luboš Svoboda
20. 6. 17 18:15 BECH Žvahov Starci na chmelu SUP B 9. 3:8 (0:4)
Za úmorného horka se hrál klidný slušný zápas rekreační úrovně. Hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli.
Žvahov Starci na chmelu SUP B
Roman WernerRudolf Bien, Jaroslav Chlumský, Petr Duda, Josef Glaser, Petr Klempíř, Stanislav Urban, Emil Vitásek vs Jaroslav Skála – Vladimír Dusil, Petr Fassati, Jan Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, František Kotouček, Lukáš Lebr, Ivan Moravec, Marek Prosický, Michal Šůcha
59. Vladimír Dusil
20. 6. 17 18:15 LITVI Prohibice FKK SUP Domácí potřeby SUP 9. 3:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Václav Vaněček, Michal Šimák
Prohibice FKK SUP Domácí potřeby SUP
Milan Dostál – Tomáš Brát, Jan Calta, Jiří Češka, Petr Holý, Miroslav Joza, Jan Novák, Ondřej Roflík, Richard Starý vs Stanislav Kohoutek – Vladimír Houda, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník
6., 11., 52. Ondřej Roflík 17 Milan Dostál 5. Vlastimil Schwarz
14. Jan Louda
41. Luboš Petrášek
20. 6. 17 18:00 MALES Slepí koně SUP Lucián FC SUP 9. 3:1 (0:1)
Domácí hráli nakopávané balony, kdežto hosté se snažili více kombinovat. Domácím jejich taktika nakonec přinesla úspěch a zvítězili. Michal Skala
Slepí koně SUP Lucián FC SUP
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Ondřej Krutský, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs George Kisugite – Jaroslav Chalaš, Václav Kohout, Miloš Kraus, Martin Šeran, Tomáš Tvrdek, Miloš Zenkl
31., 45. Václav Berkovec
34. Petr Vondrášek
22. Miloš Kraus
20. 6. 17 17:45 ZABEH Tycho de Brahe SUP Bítovská SUP 9. 3:6 (2:1)
Utkání rozdílných poločasů. První patři Tycho de Brahe, druhý poločas rozjel tým Bítovská parádičky: kombinace, narážečky a rychlé přechody do protiútoku zakončené gólem. Parádní obrat. Janča
Tycho de Brahe SUP Bítovská SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Michal Košťál, Roman Malík, Karel Vodička, Pavel Živný vs Pavel Hájek – Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
10. Otakar Ditz
17. Karel Vodička
33. Vladimír Kolankiewicz
30., 34., 44., 60. Luboš Kašpar
37., 38. Robert Hlubuček
52. Miroslav Tůma
7. 6. 17 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Slepí koně SUP 8. 5:0 (1:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Dufek,Dufek
Domácí potřeby SUP Slepí koně SUP
Stanislav Kohoutek – Vladimír Houda, Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek