Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 7.12.17 | 18:15 | KORAB | DS SK Orion Praha Nejistý Felix UVL | 13. | 1:13 |
Po 27.11.17 | 17:45 | MALES | Tučňáci UVL DS SK Orion Praha | 4. | 5:4 |
Út 21.11.17 | 18:00 | SCBEC | Lekfa UVL DS SK Orion Praha | 12. | 2:0 |
Út 14.11.17 | 18:00 | MALES | DS SK Orion Praha Estudiantes UVL | 11. | 1:1 |
Po 6.11.17 | 20:45 | BECH | Radouč FC UVL A DS SK Orion Praha | 10. | 4:0 |
Po 30.10.17 | 18:15 | MIKU1 | DS SK Orion Praha Cormoran FC UVL | 9. | 0:3 |
Út 24.10.17 | 18:15 | ARIT | Santa Dominica UVL DS SK Orion Praha | 8. | 13:1 |
Út 17.10.17 | 20:30 | MALES | DS SK Orion Praha Trilobiti UVL | 7. | 3:11 |
Út 10.10.17 | 20:30 | MALES | Cinda Fernet UVL DS SK Orion Praha | 6. | 8:1 |
Út 3.10.17 | 18:15 | HOSTI | DS SK Orion Praha Benda 1964 OFC UVL | 5. | 1:0 |
Po 18.9.17 | 20:30 | ZAK | DS SK Orion Praha Žvahov UVL | 3. | 2:1 |
Út 12.9.17 | 18:15 | HANSP | AGČV UVL DS SK Orion Praha | 2. | 10:2 |
Po 4.9.17 | 18:15 | MIKU1 | Klokan club UVL DS SK Orion Praha | 1. | 14:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan club UVL | 13 | 13 | 0 | 0 | 84:4 | 26 |
2. | Nejistý Felix UVL | 13 | 11 | 1 | 1 | 49:13 | 23 |
3. | Santa Dominica UVL | 13 | 11 | 0 | 2 | 76:28 | 22 |
4. | Trilobiti UVL | 13 | 8 | 0 | 5 | 58:33 | 16 |
5. | AGČV UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 57:32 | 16 |
6. | Tučňáci UVL | 13 | 7 | 2 | 4 | 36:34 | 16 |
7. | Cormoran FC UVL | 13 | 6 | 1 | 6 | 32:33 | 13 |
8. | Radouč FC UVL A | 13 | 6 | 0 | 7 | 32:26 | 12 |
9. | Benda 1964 OFC UVL | 13 | 4 | 2 | 7 | 22:34 | 10 |
10. | Lekfa UVL | 13 | 4 | 0 | 9 | 11:35 | 8 |
11. | Cinda Fernet UVL | 13 | 3 | 1 | 9 | 29:66 | 7 |
12. | Žvahov UVL | 13 | 3 | 0 | 10 | 20:57 | 6 |
13. | DS SK Orion Praha | 13 | 2 | 1 | 10 | 16:85 | 5 |
14. | Estudiantes UVL | 13 | 0 | 2 | 11 | 7:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 6.9.17 | 18:45 | ARIT | Buchmeister team Yellow Dildos B (HL7E) |
St 6.9.17 | 20:00 | ARIT | Gepard AFC Gladiators Beroun (HL4D) |
St 15.11.17 | 18:00 | HRAB1 | Kehar club VET Stýbla Ďáblic VET (VL3B) |
St 15.11.17 | 19:15 | HRAB1 | Gólostroje FC GK Ohradní A (HL5D) |