10. Kikina bar 1.FC VET 11 5 0 6 27:32 8

Út 23.5.17 18:15 LITVI Black mamba IBD Lokál United   (HL7C)
Út 23.5.17 19:30 LITVI Gambrinus VH Jedna noha netleská   (HL7B)
Út 23.5.17 20:45 LITVI Emperators Lucián FC B   (HL5B)
Čt 15.6.17 18:15 MIKU4 Alténa ST Real Motion SG   (HL8E)
Čt 15.6.17 19:30 MIKU4 Dejnámbůra FC R.I.P. B   (HL5E)
Čt 15.6.17 20:45 MIKU4 F.C.K. Rum Zahořany HT   (HL6H)

19. 6. 17 18:15 MIKU3 Rokoska VET A Dřevosprint SC 11. 4:2 (2:1)
Ze začátku klidný zápas, který se v průběhu hry velmi vyhrotil. Oba týmy bojovaly o výhru a snažily se proměnit každou šanci. Nakonec vyhráli šťastnější domácí.
Rokoska VET A Dřevosprint SC
Petr Louša – Petr Bráza, Zdeněk Genčev, Roman Havel, Marek Hybeš, Ladislav Mach, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Pavel Šnor, Petr Sysel, Petr Vydra vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
5., 17. Zdeněk Genčev
42. Petr Bráza
60. Marek Hybeš
20. Jindřich Marhoul
50. Jaromír Tomaides
5. 6. 17 20:15 MOTO2 Dřevosprint SC PFC Kodymka 10. 8:0 (5:0)
Kodymka neměla proti běhavému soupeři šanci.
Dřevosprint SC PFC Kodymka
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Petr VaněkMichal Čermák, Petr Coka, Richard Kejval, David Krejčí, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
4., 5., 14. Pavel Bokůvka
19., 56. Jindřich Marhoul
20., 60. Luboš Souček
34. Jaromír Tomaides
29. 5. 17 19:00 METE2 Pavana AK VET Dřevosprint SC 9. 1:8 (0:6)
Hosté si v první půli vypracovali výrazný náskok, který v pohodě pohlídali až do konce utkání a jasně zvítězili.
Pavana AK VET Dřevosprint SC
David Franěk – Petr Kardinál, Tomáš Kostorek, Martin Kretík, Vít Krutilek, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
41. Vít Krutilek 2., 33. Jindřich Marhoul
6. Luboš Souček
11., 12., 17., 21., 56. Jaromír Tomaides
22. 5. 17 20:45 MIKU4 Dřevosprint SC Miminka AC VET 8. 1:2 (1:1)
Zdeněk Martinovský, Zdeněk Reich
Dřevosprint SC Miminka AC VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Antonín Buriánek – Jan Blažíček, Jan Dolejš, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Antonín Štěpnička
12. Jindřich Marhoul 8. Miroslav Pětník
33. Jan Blažíček
15. 5. 17 19:15 HRAB3 Kikina bar 1.FC VET Dřevosprint SC 7. 4:2 (3:0)
Hosté odehráli skoro celý poločas v oslabení, což rozhodlo o výsledku utkání. Ve druhé půli už se jim utkání nepodařilo zvrátit.
Kikina bar 1.FC VET Dřevosprint SC
Petr Hádek – František Chval, Pavel Horký, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček
10., 12., 42. Pavel Horký
22. Jindřich Rys
35. Jindřich Marhoul
58. Pavol Matejčík
11. 5. 17 20:45 MIKU2 Dřevosprint SC Eukaryota 2.LKW VET 6. 6:3 (3:2)
Hrálo se klidné vyrovnané utkání, kde každý chvilku tahal pilku. Domácí nakonec v závěru rozhodli o svém vítězství.
Dřevosprint SC Eukaryota 2.LKW VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček vs Milan Pick – Tomáš Eberle, František Palcr, Michal Pešek, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička, Martin Vrbovský
16., 21., 45., 52. Luboš Souček
22., 51. Jindřich Marhoul
11. Michal Pešek
17. František Palcr
55. Vítězslav Pokluda
24. 4. 17 17:45 ZABEH Dřevosprint SC Vyprahlo FC VET 5. 10:5 (5:1)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě v tomto divokém utkání zvítězili.
Dřevosprint SC Vyprahlo FC VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
42. Radek Horáček
10. 4. 17 19:00 MOTO3 Double United Dřevosprint SC 4. 3:2 (3:2)
Vcelku slušné, vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Jiří Vítek, Milan Haramule
Double United Dřevosprint SC
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides
10., 16., 24. Jiří Feitl 14. OG
22. Jindřich Marhoul
3. 4. 17 20:15 DABLI Dřevosprint SC Blue devils VET 3. 6:1 (1:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Boubín,Dreksler
Dřevosprint SC Blue devils VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Roman Libich – Michael Černý, Miroslav Charvát, Jaroslav Lehovec, Miloslav Nergl, Jiří Rohlík, Petr Shíbal, Václav Stuchl
21., 44. Jindřich Marhoul
35., 54., 58. Jaromír Tomaides
55. Luboš Souček
25. Petr Shíbal
27. 3. 17 20:45 MIKU4 Touš KK Dřevosprint SC 2. 1:6 (0:4)
Hosté byli jasně lepším týmem a jednoznačně zvítězili.
Touš KK Dřevosprint SC
Liboslav Matoušek – Jan Budský, Oldřich Mácha, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Lukáš Poláček, Martin Stašek, Jiří Vlček vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
46. Martin Stašek 1., 2., 10., 38. Jindřich Marhoul
4., 50. Luboš Souček
20. 3. 17 19:00 MOTO2 Dřevosprint SC Věčná žízeň FC VET 1. 2:4 (1:3)
Utkání dobré úrovně hrané v dobrém tempu. V prvním poločase převaha Žízně, která však neproměnila řadu šancí. Po pauze se Dřevosprint zlepšil a šance se přelévaly ze strany na stranu. Nakonec ale zasloužené vítězství Žízně.
Dřevosprint SC Věčná žízeň FC VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Jan Čipera, Martin Čipera, Tomáš Kirbl, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Karel Novák