12. Studenti Praha FC VET 11 1 0 10 23:89 2

St 20.9.17 18:45 ARIT Viktoria Bítovská A Buchmeister team   (HL7E)
St 20.9.17 20:00 ARIT Radouč FC UVL A Santa Dominica UVL   (UVL1A)
Čt 12.10.17 17:00 DEKAN Hell´s Old Boys Stará Garda VET   (VL2B)
Čt 12.10.17 18:15 DEKAN Veget FC SUP Novis Praha   (SVL1A)
Út 31.10.17 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Orosený Paragraf   (HL7C)
Út 31.10.17 19:15 HRAB1 UNYP´s Blazers Sanitka AS   (HL8D)

27. 11. 17 18:00 SCBEC Studenti Praha FC VET Premiéra TV - Nowatron 11. 2:6 (1:3)
Poklidný zápas v duchu fair play.
Studenti Praha FC VET Premiéra TV - Nowatron
Petr Votruba – Milan Maskaluk, Jan Špaňhel, Jarmil Vavřina, Petr Vejvoda vs Peter Demjanovič – Lubor Klouda, David Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha, Jakub Vodička
57. Lubor Klouda
14. 11. 17 20:45 HOSTI Frankie Studenti Praha FC VET 10. 10:1 (3:0)
Naprostá dominance domácích od první minuty.
Frankie Studenti Praha FC VET
Jan Pospíšil – Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Petr Tichý, Michal Vlk vs Petr Votruba – Pavel Hromadník, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jan Špaňhel, Jarmil Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka
47. Petr Vejvoda
7. 11. 17 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Dřeváci 9. 2:7 (1:4)
Domácí tým držel krok do 29. minuty, kdy hosté "do šatny" zvýšili na 4:1 a vítězství si již pohlídali, i když neměli hráče na střídání. Slušný zápas téměř bez faulů. Rataj
Studenti Praha FC VET Dřeváci
Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Pavel Hromadník, Radek Janouš, Jarmil Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka vs Pavel Špirek – Tomáš Hruška, Pavel Kos, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
13. Jan Vokůrka
55. OG
1., 10., 17., 33. Pavel Kos
24., 56. Tomáš Hruška
47. Milan Žák
24. 10. 17 19:15 SCBEC Bílý lev CF VET Studenti Praha FC VET 8. 10:0 (3:0)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Výsledek hovoří za vše.
Bílý lev CF VET Studenti Praha FC VET
Tomáš Dobrý – Jan Hába, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Miroslav Rajchart, Jakub Tománek vs Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
8., 49. Martin Mašita
21., 23., 46., 47. Miroslav Rajchart
39. Jakub Tománek
50. Vladimir Merkulov
51. Jan Hába
55. Ondřej Pecák
17. 10. 17 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Vyprahlo FC VET 7. 7:3 (4:2)
Ze začátku vyrovnané utkání. Po deseti minutách však domácí přebrali iniciativu a jednoznačně zvítězili.
Studenti Praha FC VET Vyprahlo FC VET
Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Pavel Hromadník, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jan Špaňhel, Jarmil Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
51. Daniel Joska
10. 10. 17 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Studenti Praha FC VET 6. 13:2 (7:1)
Naprosto jednoznačná dominance na straně domácího týmu, který svého soupeře doslova rozstřílel. Josef Petr, Petr Maleček
UTS Vršovice VET Studenti Praha FC VET
David Šefara – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, Peter Teniak vs Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Pavel Hromadník, Radek Janouš, Ladislav Skalský, Jan Špaňhel, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
55. Petr Vejvoda
3. 10. 17 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Turman VET 5. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Turman.
Studenti Praha FC VET Turman VET
Jan Špaňhel – Pavel Hromadník, Radek Janouš, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka vs Daniel Říha – Jan Barek, Petr Barnat, Jan Hrubý, Rudolf Kašpar, Roman Meixner, Martin Micka, Robert Průšek, Martin Tůma
45. Tomáš Vavřina
52. Milan Maskaluk
12. Robert Průšek
39. Martin Micka
50. Daniel Říha
25. 9. 17 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Studenti Praha FC VET 4. 8:3 (4:1)
Pěkné, oboustranně bojovné utkání. Domácí měli více gólových příležitostí k ještě vyššímu skóre, ale zázračnými zákroky hosty podržel skvělý gólman.
Zlatý krysy FC Studenti Praha FC VET
Marek Poláček – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Václav Šťastný, Jiří Svoboda vs Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jan Špaňhel, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
3., 27. Tomáš Danda
9., 49., 60. Ladislav Jančí
28., 57. Václav Šťastný
35. Viktor Kassl
30. Tomáš Vavřina
59., 60. Jan Vokůrka
18. 9. 17 19:15 ZAK Starci na chmelu A Studenti Praha FC VET 3. 12:1 (4:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
Starci na chmelu A Studenti Praha FC VET
Roman Janda – Jan Brož, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Michal Nováček, Jan Suchomel, Ivo Válal, Robert Volník, Daniel Vrzák vs Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Tomáš Voříšek
26. Ladislav Skalský
12. 9. 17 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Slawoj Břevnov 2. 1:8 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém se domácí dostali do vedení, ale hosté stihli ještě do poločasu vyrovnat. Na začátku druhé půle dal Břevnov vedoucí gól a rozjel svůj brankostroj. Hostující Šamánek se blýskl šesti vstřelenými brankami a na výhře Slawoje se podílel hlavní měrou. Dufek
Studenti Praha FC VET Slawoj Břevnov
Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Pavel Hromadník, Radek Janouš, Milan Maskaluk, Ladislav Skalský, Jan Špaňhel, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka
10. Jarmil Vavřina 48 Pavel Hromadník 27., 32., 40., 48., 52., 60. Jaroslav Šamánek
55. David Hylas
59. Petr Frýba
5. 9. 17 19:15 SCBEC Rokoska VET A Studenti Praha FC VET 1. 9:2 (4:0)
Velmi slušné utkání. Na hře bylo znát, že je začátek sezony. Jednoznačný průběh se snahou Studentů na začátku druhé půle.
Rokoska VET A Studenti Praha FC VET
Petr Louša – Petr Bráza, Ladislav Mach, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Pavel Šnor, Petr Sysel, Petr Vydra vs Petr Votruba – Miloslav Hrdlička, Pavel Hromadník, Radek Janouš, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek