10. 11. 17 18:15 LITVI Demoliční četa VET Queen´s park club VET 10. 5:4 (3:3)
Velmi dramatické utkání dobré úrovně pro sebe rozhodli v samém závěru domácí.
Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Petr Beer, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Pavel SmolákVáclav Horáček, Karel Hrubeš, Libor Kopecký, Petr Metzger, Daniel Smrčka
24. Václav Horáček
25., 40. Libor Kopecký
27. Daniel Smrčka
2. 11. 17 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Demoliční četa VET 9. 2:3 (1:0)
Domácí si vypracovali dvoubrankový náskok, který drželi až do 41. minuty. Poté hosté svého soupeře zmáčkli a nakonec se jim v samém závěru podařilo otočit výsledek ve svůj prospěch. Boubín
Viktoria Bítovská VET A Demoliční četa VET
Jiří Hlavín – Michal Černoch, Jiří Ditter, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Lubomír Peklanský, Luboš Řezníček, Zdeněk Soukup vs Jan Kryštof – Petr Beer, Pavel Kerbl, František Koďousek, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička
4. Milan Kejzlar
36. Zdeněk Soukup
41., 59. Michal Sofron
48. Petr Beer
27. 10. 17 18:15 LITVI Demoliční četa VET Sklenářka S.G. 8. 6:3 (4:1)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Dufek
Demoliční četa VET Sklenářka S.G.
Jan Kryštof – Antonín Bartoň, Petr Beer, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Petr Brejcha, Ivan Georgiev, Milan Korman, Filip Novák, Martin Rákosník
60. Petr Brejcha
20. 10. 17 19:00 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Demoliční četa VET 7. 2:7 (0:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se hosté rozjeli k výbornému výkonu a svého soupeře jednoznačně rozdrtili. Čapla
Tyran Saens 1.FC VET B Demoliční četa VET
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Martin Janáč, Hisham Nokd, Gevorg Papinyan, Josef Plaček, Marek Prosický, Michal Škaloud, Josef Skuček, Alexandr Šmejkal vs Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Petr Beer, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička
59. Petr Beer
13. 10. 17 18:15 LITVI Demoliční četa VET Bum bar VET 6. 1:1 (1:0)
Tvrdá důrazná hra, avšak žádné zákeřné fauly. Vyrovnaná hra po celou dobu utkání. Na šance lepší Demoliční četa. Janča
Demoliční četa VET Bum bar VET
Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Petr Beer, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Milan Cibulec, Peter Dodrv, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban, Richard Vlček
14. Jaroslav Dobrý 42. Vladimír Urban
6. 10. 17 18:15 LITVI Morová rána 1.FC VET Demoliční četa VET 5. 1:4 (0:3)
Tvrdě hrající Demoliční četa zaslouženě zvítězila.
Morová rána 1.FC VET Demoliční četa VET
Miroslav Šimek – Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba, David Volf vs Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička
45. David Volf 20., 58. Antonín Bartoň
22. František Koďousek
28. Robert Žemlička
29. 9. 17 18:15 LITVI Demoliční četa VET Kumpáni VET 4. 3:1 (2:0)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším a hlavně fotbalovějším týmem a zaslouženě zvítězili.
Demoliční četa VET Kumpáni VET
Petr Beer – Antonín Bartoň, Pavel Kerbl, František Koďousek, Michal Sofron, Zdeněk Trajer vs František Hubr – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Michael Charvát, Jiří Chytil, Milan Hnátek, Radek Komárek, Tomáš Myšák
19., 22. František Koďousek
44. Zdeněk Trajer
44. Tomáš Myšák
21. 9. 17 19:15 TEMPO Typos - Garda FC Demoliční četa VET 3. 4:7 (2:1)
První poločas vyšel lépe domácím, kteří vedli o jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali a jednoznačně zvítězili. Jakub Maršoun, Tomáš Koubek
Typos - Garda FC Demoliční četa VET
Martin Matulka – Zdeněk Adámek, Andrej Doroš, Vlastimil Halbich, Robert Hlinák, Roman Hlinák, Vladimír Křížek, Jiří Šíp, Martin Štolba vs Miroslav Kerbl – Petr Beer, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička
46. František Koďousek
14. 9. 17 18:00 MALES Demoliční četa VET Reka Group - Calvados 2. 6:0 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 3. minutě po inzultaci rozhodčího hráčem hostů. Hošek
Demoliční četa VET Reka Group - Calvados
Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička vs Josef Vejšický – Michal Beitler, Radek Budil, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák, Daniel Vališ
3. Miroslav Petrák
8. 9. 17 18:15 LITVI Demoliční četa VET STG Milovice 1. 2:4 (0:3)
Je to k nevíře, ale v tomto zápase dominovali brankáři. Jeden coby šestý hráč a skvělý střelec a druhý čaroval a nepouštěl nic za svá záda. Demoliční četa hlavně ve druhé půli dominovala, avšak fotbal je krutý a Milovice tvrdě trestaly chyby domácích. Vyhrálo šťastnější mužstvo.
Demoliční četa VET STG Milovice
Zdeněk Trajer – Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Petr Dušek – Josef Bešta, Jozef Bohuš, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Jakub Lacina, Martin Masopust, Vítězslav Soukal, Radek Štrobl