12. Dejvický expres VET 11 1 2 8 13:44 4

Po 9.10.17 18:15 HOSTI Legends are back RAF Jinonice   (HL7B)
Po 9.10.17 19:30 HOSTI Pradox 1.FC 1.FC Žižkov   (HL5A)
Po 9.10.17 20:45 HOSTI Prague City FC Primitives Prague FC   (HL8B)
Po 30.10.17 19:15 MOTO2 Vysmátí zajíci A Slovan Amatéři   (HL7A)
Po 30.10.17 20:30 MOTO2 Dynamo R.U.M. B Midget   (HL8F)

28. 11. 17 20:30 MALES TBC Lachtan VET Daltonové VET 11. 5:7 (2:6)
Klidné, pěkné utkání z pohledu obou týmů, kterému by asi více slušela remíza. Boubín
TBC Lachtan VET Daltonové VET
Vladimír Mádr – Jiří Balla, Jaroslav Hudec, Michal Krystín, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka vs Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
14. Michal Krystín
22. Jiří Balla
31., 35., 43. Jiří Pavlík
3., 13., 14., 28. Rudolf Šafr
21. OG
22., 60. Jan Goll
14. 11. 17 18:15 DEKAN Daltonové VET Traktor humus VET B 10. 2:4 (1:2)
Utkání bylo pohodové, dobrá koncentrace. Rozhodly standardní situace.
Daltonové VET Traktor humus VET B
Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Pavel Macák – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
5. Ladislav Pauch
45. Jan Goll
20., 22., 59. Václav Svoboda
31. Jiří Šubrt
7. 11. 17 19:15 HRAB3 PFC Kodymka Daltonové VET 9. 4:0 (0:0)
Do 50. minuty velmi vyrovnané utkání. Poté domácí vstřelili branku a hosté otevřeli hru při honbě za vyrovnáním. Domácí toho využili a vstřelili ještě tři branky. Procházka
PFC Kodymka Daltonové VET
Petr Vaněk – Michal Čermák, Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, David Krejčí, David Kupr, Milan Lžičař, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman
50. Richard Kejval
53. David Kupr
53. Lukáš Tůma
60. Jaroslav Švestka
24. 10. 17 17:00 DEKAN Daltonové VET Paradentol 1990 8. 0:4 (0:1)
Paradentol přehrál Daltony, kterým se nepodařilo skórovat. Procházka
Daltonové VET Paradentol 1990
Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Tomáš Zdeněk – Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Josef Petrásek, David Stuchlý
21. Stanislav Hejhal
42., 54. Josef Petrásek
53. Martin Hrbáček
17. 10. 17 20:45 ARIT Kikina bar 1.FC VET Daltonové VET 7. 2:1 (1:0)
Kikina bar kontroloval zápas, ale jasné bilance nedosáhla. Daltonové pár minut před koncem snížili a v 60. minutě neproměnili stoprocentní šanci srovnat skóre. Čapla
Kikina bar 1.FC VET Daltonové VET
Jindřich Rys – František Chval, Tomáš Jílek, Pavel Klein, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák vs Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr
16. Jan Šantroch
40. Michal Ondrášek
57. Rudolf Šafr
10. 10. 17 19:15 MALES Daltonové VET Křídla Ďáblic VET B 6. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, spíše se bránilo. Janča
Daltonové VET Křídla Ďáblic VET B
Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Jiří Prokop – Pavel Dvořák, Vojtěch Engelmann, Ladislav Lajner Fečo, Martin Ponikelský, Evžen Pospíšil, Petr Zienert
8. Jan Goll 26. Martin Ponikelský
5. 10. 17 17:00 HANSP Estudiantes VET B Daltonové VET 5. 2:1 (2:1)
Utkání plné nepřesností z obou stran. Domácí byli o gól šťastnější a vyhráli. Patrik Janda, Jan Chytil
Estudiantes VET B Daltonové VET
Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Daniel Kopec, Pavel Macal, Michal Matejka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Tomáš Vích vs Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Martin Zeman
21. Vilém Hodulák
24. Tomáš Vích
45 Michal Matejka 15. Pavel Kaska
26. 9. 17 19:30 CESMI Daltonové VET Dejvický expres VET 4. 0:0 (0:0)
Utkání týmů ze dna tabulky přineslo spíše urputný boj než pohledný fotbal. S bezbrankovou remízou a bodem k tomu byly oba týmy spokojeny. Mlynařík
Daltonové VET Dejvický expres VET
Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Tomáš Axler – Patrik Benda, Aleš Breburda, Petr Honka, Pavel Peterka, Martin Prchal, Petr Šmejkal, Stanislav Vinkler
21. 9. 17 20:45 ARIT Daltonové VET Traktor Praha VET 3. 1:9 (1:6)
Hosté si otevřeli gólovou střelnici, svého soupeře jednoznačně rozdrtili a slaví dva body za vítězství.
Daltonové VET Traktor Praha VET
Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Filip Fremund – Vladimír Brenner, Tomáš Hanuš, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Richard Starý, Luděk Tobola
15. Petr Rokyta 6., 37. Vladimír Brenner
13. Luděk Tobola
13. Pavel Kopečný
16. Jiří Malaník
26., 56. Tomáš Hanuš
30., 60. Richard Starý
14. 9. 17 19:15 MOTO3 Balabuška Old TJ Daltonové VET 2. 1:0 (1:0)
V utkání měli domácí stálou převahu a hlavně ve druhém poločase i spoustu šancí. Výborný výkon hostujícího gólmana zapříčinil pouze jednobrankový rozdíl.
Balabuška Old TJ Daltonové VET
Richard Lottring – František Čížek, Libor Hrnčíř, Jan Janata, Zdeněk Šimon, Tomáš Sýkora, Pavel Viktoryn vs Vladimír Kubín – Václav Hruška, Jaroslav Kainek, Rudolf Šafr, Radek Skořepa, Jindřich Ulver, Martin Zeman
18. Pavel Viktoryn
7. 9. 17 19:15 MOTO1 Daltonové VET Přezletice SG 1. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo nakonec výhrou Přezletic, kdy rozhodl Mazura. Daltonové už neměli sílu vyrovnat.
Daltonové VET Přezletice SG
Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Petr Rokyta, Rudolf Šafr vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Pavel Řeřucha, Tomáš Říha, Josef Slunéčko