Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.19 | 21:00 | ASTR2 | Reservoir Dogs Božolé VS | 11. | 4:6 |
Po 10.6.19 | 19:00 | HAJE1 | Božolé VS Real Triky | 10. | 13:6 |
Po 3.6.19 | 19:00 | HAJE2 | PedF Praha FT B Božolé VS | 9. | 5:10 |
Po 27.5.19 | 21:00 | ASTR2 | Božolé VS Jemné a Solené 1.FC | 8. | 9:7 |
Po 20.5.19 | 20:00 | ASTR1 | Oranjes Praha FC Božolé VS | 7. | 5:5 |
Po 13.5.19 | 21:00 | HAJE2 | Božolé VS Matadores FC | 6. | 13:3 |
Po 6.5.19 | 20:00 | HAJE2 | Marťans FC Božolé VS | 5. | 6:1 |
Po 29.4.19 | 21:00 | HAJE2 | Božolé VS Comes Košíře | 4. | 6:2 |
Po 15.4.19 | 20:00 | ASTR1 | Božolé VS Wizards DDM Praha 10 B | 3. | 0:10 |
Po 8.4.19 | 21:00 | ASTR2 | BobyBrno Hrdlořezy FC Božolé VS | 2. | 3:5 |
Po 1.4.19 | 20:00 | ASTR2 | Božolé VS Sněhuláci | 1. | 6:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | PedF Praha FT B | 22 | 16 | 2 | 4 | 144:95 | 50 |
2. | Božolé VS | 22 | 15 | 1 | 6 | 111:113 | 46 |
3. | Oranjes Praha FC | 22 | 12 | 4 | 6 | 119:110 | 40 |
4. | Wizards DDM Praha 10 B | 22 | 12 | 1 | 9 | 114:86 | 37 |
5. | Comes Košíře | 22 | 12 | 0 | 10 | 139:132 | 36 |
6. | Marťans FC | 22 | 11 | 2 | 9 | 108:87 | 35 |
7. | Sněhuláci | 22 | 10 | 3 | 9 | 117:99 | 33 |
8. | Jemné a Solené 1.FC | 22 | 10 | 1 | 11 | 111:101 | 31 |
9. | Reservoir Dogs | 22 | 9 | 3 | 10 | 103:105 | 30 |
10. | BobyBrno Hrdlořezy FC | 22 | 7 | 2 | 13 | 100:118 | 23 |
11. | Real Triky | 22 | 3 | 3 | 16 | 100:156 | 12 |
12. | Matadores FC | 22 | 3 | 2 | 17 | 95:159 | 11 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 1.4.19 | 19:00 | ASTR2 | Comes Košíře Reservoir Dogs (FF1A) |
Po 15.4.19 | 21:00 | ASTR1 | Hlad FC Ajax Praha (FF2A) |
Po 6.5.19 | 21:00 | HAJE2 | KYX Praha Ajax Praha (FF2A) |
Po 13.5.19 | 20:00 | HAJE2 | Wolch Praha Roko FC (FF2A) |
Po 20.5.19 | 21:00 | ASTR1 | KYX Praha Hlad FC (FF2A) |
Po 27.5.19 | 20:00 | ASTR2 | Tefal-Rowenta Šílení ševci (FF2A) |