Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.18 | 19:30 | LITVI | Restaurace U Pecků B Domácí potřeby A | 11. | 4:6 |
Po 18.6.18 | 19:30 | HOSTI | Trops 1.SK Gente - Yeti FC | 11. | 0:6 k. |
Po 18.6.18 | 19:30 | CESMI | Orange Predators A Ekonom WT | 11. | 3:3 |
Po 18.6.18 | 19:30 | BECH | Borussia Bubeneč Městská policie | 11. | 6:3 |
Po 18.6.18 | 19:15 | KORAB | Přezletice SK RSC Torpedo Cannabis | 11. | 3:9 |
Po 18.6.18 | 19:00 | MIKU4 | Dvorce SK MPI BongoBongo AC | 11. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce SK MPI | 11 | 8 | 2 | 1 | 54:28 | 18 |
2. | Orange Predators A | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:32 | 14 |
3. | Trops 1.SK | 11 | 5 | 3 | 3 | 50:34 | 13 |
4. | Borussia Bubeneč | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:25 | 11 |
5. | BongoBongo AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:28 | 11 |
6. | Domácí potřeby A | 11 | 5 | 1 | 5 | 50:48 | 11 |
7. | Restaurace U Pecků B | 11 | 4 | 2 | 5 | 44:46 | 10 |
8. | Ekonom WT | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:37 | 10 |
9. | Torpedo Cannabis | 11 | 4 | 1 | 6 | 49:50 | 9 |
10. | Přezletice SK RSC | 11 | 3 | 1 | 7 | 38:66 | 7 |
11. | Městská policie | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:58 | 7 |
12. | Gente - Yeti FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 22:39 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 21.3.18 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Ekonom WT |
Pá 23.3.18 | 18:00, 19:15 | P2 | Torpedo Cannabis |
St 28.3.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | CESMI | Trops 1.SK |
Út 3.4.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Borussia Bubeneč |
St 4.4.18 | 17:30, 18:45, 20:00 | ARIT | Ekonom WT |
St 4.4.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | CESMI | Dvorce SK MPI |
Čt 5.4.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Domácí potřeby A |
Čt 5.4.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Gente - Yeti FC |
Po 9.4.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Městská policie |
St 18.4.18 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Orange Predators A |
Út 24.4.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU1 | Domácí potřeby A |
Út 24.4.18 | 19:15, 20:30 | MOTO3 | Borussia Bubeneč |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Marián Pitel | Torpedo Cannabis | 21 |
2. | Vladimír Stibora | Borussia Bubeneč | 14 |
3. | Jaroslav Procházka | Trops 1.SK | 13 |
4. | Lukáš Urban | Domácí potřeby A | 12 |
5. | David Rek | Serval KPKS | 11 |
6. | Tomáš Vlček | Borussia Bubeneč | 11 |
7. | Martin Mach | Dvorce SK MPI | 10 |
8. | Matyáš Olmr | Dvorce SK MPI | 10 |
9. | Marek Jirků | Přezletice SK RSC | 10 |
10. | Viktor Smejtek | Orange Predators A | 9 |
11. | Martin Löwe | Orange Predators A | 8 |
12. | Tomáš Hubička | Borussia Bubeneč | 8 |
13. | Marcel Majer | MFK Klokan A | 8 |
14. | Robin Procházka | Trops 1.SK | 8 |
15. | Jakub Nový | Kvantanámo | 8 |
16. | Patrik Urban | Domácí potřeby A | 8 |
17. | Ondřej Vrabec | Restaurace U Pecků A | 8 |
18. | Petr Skopec | Trops 1.SK | 8 |
19. | Matěj Pikous | Domácí potřeby A | 7 |
20. | Josef Macháč | Restaurace U Pecků A | 7 |