Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 18.6.18 | 19:30 | LITVI | Restaurace U Pecků B Domácí potřeby A | 11. | 4:6 |
Po 4.6.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A Přezletice SK RSC | 10. | 8:1 |
Po 28.5.18 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Domácí potřeby A | 9. | 2:1 |
Po 21.5.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A Borussia Bubeneč | 8. | 2:6 |
Po 14.5.18 | 19:30 | ARIT | Ekonom WT Domácí potřeby A | 7. | 2:7 |
Po 7.5.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A Torpedo Cannabis | 6. | 2:6 |
Po 30.4.18 | 18:00 | KORAB | Domácí potřeby A Městská policie | 5. | 6:3 |
Po 16.4.18 | 19:30 | LITVI | Gente - Yeti FC Domácí potřeby A | 4. | 2:5 |
Po 9.4.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A BongoBongo AC | 3. | 5:7 |
Út 27.3.18 | 20:15 | MIKU2 | Dvorce SK MPI Domácí potřeby A | 2. | 4:4 |
Po 19.3.18 | 18:00 | KORAB | Domácí potřeby A Trops 1.SK | 1. | 4:11 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce SK MPI | 11 | 8 | 2 | 1 | 54:28 | 18 |
2. | Orange Predators A | 11 | 6 | 2 | 3 | 44:32 | 14 |
3. | Trops 1.SK | 11 | 5 | 3 | 3 | 50:34 | 13 |
4. | Borussia Bubeneč | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:25 | 11 |
5. | BongoBongo AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:28 | 11 |
6. | Domácí potřeby A | 11 | 5 | 1 | 5 | 50:48 | 11 |
7. | Restaurace U Pecků B | 11 | 4 | 2 | 5 | 44:46 | 10 |
8. | Ekonom WT | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:37 | 10 |
9. | Torpedo Cannabis | 11 | 4 | 1 | 6 | 49:50 | 9 |
10. | Přezletice SK RSC | 11 | 3 | 1 | 7 | 38:66 | 7 |
11. | Městská policie | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:58 | 7 |
12. | Gente - Yeti FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 22:39 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 5.4.18 | 17:45 | ZABEH | Šméčka KáGéčko A (HL5F) |
Čt 5.4.18 | 19:00 | ZABEH | Defect SUP Indus SUP A (SVL1A) |
Čt 5.4.18 | 20:15 | ZABEH | Kapitáni Indus (HL5F) |
Út 24.4.18 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Prohibice FKK SUP (SVL1A) |
Út 24.4.18 | 19:00 | MIKU1 | Damned CF Klokan club Perón V (VL1A) |
Út 24.4.18 | 20:15 | MIKU1 | Klokan Perón club A G.I.C La Plate de Cünde (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Farkaš Radek | 8 | 5 |
Grobár Miroslav | 7 | 5 |
Hrazdira Jan | 8 | 0 |
Krmela Adam | 9 | 6 |
Louda Michal | 10 | 3 |
Pikous Matěj | 3 | 7 |
Roušal Adam | 8 | 0 |
Urban Luboš | 3 | 0 |
Urban Lukáš | 10 | 12 |
Urban Patrik | 10 | 8 |
Vaněk Petr | 8 | 2 |
Zatkal Jakub | 2 | 0 |