3. 6. 18 20:00 SCBEC Dropa FC A Callida CS 9. 2:6 (1:1)
Tvrdé utkání, souboj střídal souboj. Více fotbalovější byl tým Callida.
Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Martin Vávra, Jan Voráček vs Vojtěch Piatak – Marek Červenka, Dominik Kundrát, Dušan Kundrát, Marek Michálek, Michal Nehyba, Miroslav Plašil, Marek Štěpán, Petr Vacík
6., 35. Marek Michálek
34., 41., 51. Petr Vacík
60. Marek Červenka
27. 5. 18 20:00 SCBEC Beton FC Dropa FC A 8. 1:4 (1:0)
Domácí překvapivě vyhráli první poločas nádherným gólem Bendy. Ve druhém poločase se ale ukázala síla hostů a zároveň hráčská převaha. Domácí spíše nakopávali a hráli na brejky. Dropa zaslouženě vyhrála. Tomáš Kratochvíl, Martin Cicala
Beton FC Dropa FC A
Jan Lebeda – Petr Benda, Vinh Phong Pham, Miroslav Placr, Marek Šístek, Marek Vakerman vs Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Martin Vávra, Jan Voráček
19. Petr Benda 32., 42. Miroslav Horák
35. Jan Voráček
39. Patrik Gregor
20. 5. 18 20:00 SCBEC Dropa FC A Apači 7. 5:2 (1:1)
Domácí potvrdili roli favorita a jasně přehráli svého soupeře. Zasloužená výhra domácích. Svoboda
Dropa FC A Apači
Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič vs Matěj Procházka – David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Šimon Peterka, Jan Šindler
12., 39. Miroslav Horák
40., 59. Pavel Jančovič
43. Patrik Gregor
10. Šimon Peterka
49. Jan Šindler
27. Jiří Hervert
13. 5. 18 20:00 SCBEC Améby AFC A Dropa FC A 6. 0:4 (0:1)
Amaéby se snažily, ale na rozjetou Dropu nestačily. Husák
Améby AFC A Dropa FC A
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Petr Jokl, Jakub Marek, Tomáš Najman, Martin Ševčík, David Šmída, Michal Šorf, Pavel Voska vs Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Martin Vávra, Jan Voráček
11., 48., 52., 56. Miroslav Horák
29. 4. 18 20:00 SCBEC Dropa FC A Šotgani 5. 8:3 (7:2)
Nástup Dropy do zápasu byl díky individuální kvalitě Voráčka raketový a brzy tento hráč docílil hattricku, když se k němu přidal ještě Horák se svými góly. Až pak měli Šotgani čas na kosmetickou úpravu skóre. Poslední slovo měli hráči Dropy a vyhráli.
Dropa FC A Šotgani
Martin Votruba – Jan Chalupa, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jan Voráček vs Dušan Drličiak – David Böhm, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
2., 20., 23. Jan Voráček
7., 11., 24., 34. Miroslav Horák
16. Patrik Gregor
17. David Böhm
25. Lukáš Krůta
53. Jiří Šrámek
22. 4. 18 20:00 SCBEC Splašený kozy TR Dropa FC A 4. 2:4 (1:4)
Do vedení šly poměrně brzy Splašený kozy, ale Dropa zásluhou Voráčka a později čistého hattricku Horáka otočila vývoj duelu. Ve druhé půli se již více bojovalo a docházelo k častým faulům na obou stranách. V poslední minutě snížil na konečných 2:4 Grosman.
Splašený kozy TR Dropa FC A
Lukáš Tejnor – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Zdeněk Grosman, Michal Hladík, Tomáš Krajčovič, Karel Křivánek, Petr Polednik vs Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Martin Vávra, Jan Voráček
3. Martin Danielovský
60. Zdeněk Grosman
7. Jan Voráček
15., 22., 28. Miroslav Horák
15. 4. 18 20:00 SCBEC Dropa FC A PPPO 3. 6:2 (2:0)
Hrál se hezký fotbal.
Dropa FC A PPPO
Martin Votruba – Jan Chalupa, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Martin Vávra, Jan Voráček vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Jan Dolejška, Ondřej Poula, Jan Vyšín
12., 20. Jan Voráček
34., 48., 49. Miroslav Horák
55. Martin Vávra
50. Ondřej Čerbačeský
52. Jan Dolejška
8. 4. 18 11:15 P3 Lucky team Dropa FC A 2. 0:3 (0:2)
Dropa měla přesnější přihrávky a kombinace, více se nabízela. Domácí své problémy v zakončení do konce zápasu nevyřešili. Janča