Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.6.18 | 18:00 | HRAB3 | Planners Prague FC A 64! FC Kobylisy A | 11. | 3:7 |
St 13.6.18 | 20:45 | DEKAN | 64! FC Kobylisy A Uličníci FC | 10. | 6:1 |
Út 29.5.18 | 20:45 | STOD | Notorlet Stodůlky 64! FC Kobylisy A | 9. | 1:2 |
St 23.5.18 | 18:15 | KBELY | 64! FC Kobylisy A Kovárna PC | 8. | 1:1 |
St 16.5.18 | 19:30 | zzNOVOB | Kontis 1.FC 64! FC Kobylisy A | 7. | 3:1 |
St 9.5.18 | 19:30 | LITVI | 64! FC Kobylisy A Klamovská skvadra | 6. | 11:1 |
St 25.4.18 | 19:00 | MIKU3 | Demínka B 64! FC Kobylisy A | 5. | 4:5 |
St 18.4.18 | 20:45 | LITVI | 64! FC Kobylisy A Czech line | 4. | 4:2 |
St 11.4.18 | 18:45 | ARIT | Buchmeister team 64! FC Kobylisy A | 3. | 4:2 |
St 4.4.18 | 19:15 | STER2 | 64! FC Kobylisy A Athletico KMF | 2. | 4:2 |
St 28.3.18 | 19:15 | STER3 | 64! FC Kobylisy A Virtus Praha FK | 1. | 6:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 64! FC Kobylisy A | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:24 | 17 |
2. | Demínka B | 11 | 8 | 0 | 3 | 48:31 | 16 |
3. | Kovárna PC | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:25 | 16 |
4. | Notorlet Stodůlky | 11 | 6 | 1 | 4 | 30:21 | 13 |
5. | Kontis 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 28:25 | 13 |
6. | Planners Prague FC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:33 | 12 |
7. | Czech line | 11 | 5 | 0 | 6 | 27:33 | 10 |
8. | Buchmeister team | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:31 | 9 |
9. | Athletico KMF | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:26 | 8 |
10. | Virtus Praha FK | 11 | 3 | 0 | 8 | 25:35 | 6 |
11. | Uličníci FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:35 | 6 |
12. | Klamovská skvadra | 11 | 1 | 4 | 6 | 24:49 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 3.4.18 | 18:00 | SCBEC | Tvar VD Divočáci (HL8D) |
Út 3.4.18 | 19:15 | SCBEC | Balabuška Old TJ Studenti Praha FC VET (VL4B) |
Út 3.4.18 | 20:30 | SCBEC | Růžoví delfínci 97,2 Horoušany FC (HL6D) |
St 6.6.18 | 17:45 | ZABEH | Executors United Yellow Dildos B (HL6G) |
St 6.6.18 | 19:00 | ZABEH | To mi stačí VET Bronx KKK VET B (VL4C) |
St 6.6.18 | 20:15 | ZABEH | Pavilon 8 AHC Pneuservis-Bartoušek (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Belohlávek Tomáš | 11 | 19 |
Binder Jan | 7 | 0 |
David Dominik | 4 | 2 |
Knapp Michal | 6 | 4 |
Lyubachivskyy Ruslan | 1 | 1 |
Michalík Mikuláš | 10 | 3 |
Pěruška Jan | 3 | 2 |
Pokorný Dušan | 11 | 6 |
Rozehnal Vojtěch | 9 | 1 |
Tumpach Tomáš | 5 | 0 |
Uhlíř Filip | 6 | 4 |
Vaněk Jiří | 10 | 3 |
Zbořil Michal | 6 | 3 |