7. 6. 18 20:15 P3 Blok D PRKA 10. 6:4 (3:2)
Hezké utkání plné šancí na obou stranách.
Petr Burian – Martin Dušek, Petr Girard, Václav Hlavatý, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, Jakub Lejnar, Nikos Timiopulos vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Marek Viták
21 Nikos Timiopulos 7. Cristobal Diaz
25., 55. Maciej Jerzy Dec
56. Richard Mareš
31. 5. 18 20:15 P2 PRKA Bandidoz 9. 5:4 (3:4)
Vyrovnané utkání, které se po poločase vyvinulo lépe pro tým domácích, kteří zvládli lépe mezihru a vytvořili si více šancí.
PRKA Bandidoz
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Jan Tábořík, Marek Viták vs Jiří Roubínek – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, David Příhoda, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek
7., 49. Richard Mareš
15. Cristobal Diaz
19. Maciej Jerzy Dec
50. Maxime Gardie
16., 25., 27. David Příhoda
24. Jan Voříšek
24. 5. 18 20:15 P1 1.FP Praha PRKA 8. 0:4 (0:1)
Na to, že se utkaly týmy 7. ligy, to byl pěkný, rychlý a kombinační fotbálek. Hosté se ujali vedení již v 8. minutě, a to byl také poločasový stav. Duel byl vyrovnaný prakticky po celý zápas, a až v samém závěru hosté dalšími dvěma góly upravili na konečných 4:0. Krutý výsledek pro domácí, neboť byli hostům zcela vyrovnaným soupeřem. Martin Lukšík, Václav Lukšík
1.FP Praha PRKA
Petr Konečný – Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Lukáš Lejnar, Filip Novotný, Michal Petr vs Antonín Vrána – Cristobal Diaz, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Marek Viták
8. Martin Šantrůček
37., 59. Jan Tábořík
60. Marek Viták
17. 5. 18 20:15 P3 PRKA Vlci Praha 7. 4:1 (1:0)
Kapitán Mareš byl jednoznačně nejlepší a strhl vítězství na stranu domácích. Lukáš Harazin, Pavol Bors
PRKA Vlci Praha
Martin Šantrůček – Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Jan Tábořík, Marek Viták, Antonín Vrána vs Vitor Villar – Paolo Galbani, Robin Gondaeax, Mohamed Hassan, Amin Islamly, Antero Eerik Joly, Gabor Gergő Reitinger, François Scohier
23., 50., 59. Richard Mareš
52. Maxime Gardie
47. Mohamed Hassan
10. 5. 18 20:15 P3 Viktorčin smích PRKA 6. 0:6 (0:4)
Nejlepší fotbal, krásné akce, šikovní hráči a férová hra. Hezky se na to koukalo a snadno pískalo.
Viktorčin smích PRKA
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Híře, Petr Jakubíček, Martin Kratochvíl, Oldřich Křížek, Martin Moc, Robert Němeček, Zdeněk Prokop, David Rozsíval, Jan Šembera, Michal Šmíd, Vladimír Soulek vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
6., 10., 38., 48. Richard Mareš
20. Lukáš Venclík
22. Maciej Jerzy Dec
3. 5. 18 20:15 P1 PRKA RAF Jinonice 5. 2:2 (1:1)
Vyrovnaná, dynamická, bojovná a skvělá hra s dělbou bodů. Janča
PRKA RAF Jinonice
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Petr Chudoba – Viktor Berdan, Petr Brož, Stanislav Holman, Matěj Hora, Oldřich Kramár, David Krejdl, Michael Melena, Jan Olbert, Pavel Sýkora, Jan Zeman
10. Ondřej Erban
60. Lukáš Venclík
11. Petr Brož
55. Viktor Berdan
26. 4. 18 19:00 MOTO2 WRP PRKA 4. 3:1 (2:1)
Po vyrovnaném průběhu nakonec zápas skončil lépe pro domácí. Vostatek
WRP PRKA
Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, Jaroslav Hartman, Daniel Hemer, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad, Dominik Scharf, Filip Sebera vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
1. Daniel Hemer
8. Filip Sebera
48. Adam Nápravník
15. Richard Mareš
19. 4. 18 20:15 P1 Houbařův Ráj PRKA 3. 4:3 (4:3)
Góly padaly jenom v první půli, kdy si domácí vytvořili tříbrankový náskok, který hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Ve druhé půli svůj náskok Ráj ubránil a vyhrál.
Houbařův Ráj PRKA
Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Matěj Urban, Jakub Zais vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
3., 13. Matěj Urban
15. Aleš Čornanič
19. Tomáš Komárek
6. Richard Mareš
21. Lukáš Venclík
29. Maxime Gardie
12. 4. 18 20:15 P3 PRKA DHL Brohemians 2. 5:2 (3:1)
Domácí byli celý zápas jednoznačně lepší a zaslouženě vyhráli.
PRKA DHL Brohemians
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Ilya Paul Kreys – Daniel Finlay, Miloslav Kloz, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Martin Plávek, Jeremie Touret
7., 54. Maxime Gardie
17., 19., 44. Richard Mareš
23 Antonín Vrána 25. Martin Plávek
50. Robert Millan
5. 4. 18 19:00 MIKU4 CFG Suchdol PRKA 1. 7:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, Suchdol byla o něco střelecky aktivnější.
CFG Suchdol PRKA
Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, David Murár, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jaroslav Švestka vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Marek Viták