So 5.5.18 10:00 P1 Hypochondři Power WCC   (HL5I)
So 5.5.18 11:15 P1 SoClose United Protector 1320 FC   (HL6J)
Ne 27.5.18 17:30 KBELY Prague Gunners Kapr tým 86 B   (HL3D)
Ne 27.5.18 18:45 KBELY Avengers FC Ukradený širáci   (HL5I)

24. 6. 18 17:30 P3 Vodka team FC Beerchester United 11. 2:7 (2:5)
Radek Weinberger – Michal Fišer, Jan Foukner, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Petr Vítek – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Štěpán Pavlíček, Jiří Vaněček, Michal Vávra
5., 10. Tomáš Sibřina 38 Michal Stárek 4., 53., 56. Filip Ernest
5., 19., 27. Miroslav Čanecký
17. Michal Vávra
10. 6. 18 17:30 P1 Beerchester United Díky čau FC 10. 2:4 (2:2)
Beerchester byl v první půli jasně lepší. Bohužel svoje 100% šance neproměňoval a hosté toho využili. V první půli dokázali zápas vyrovnat a nakonec ve druhém poločas i otočit a vyhrát. Petr Červenka, Jiří Šíp
Beerchester United Díky čau FC
Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Michal Vávra, Petr Vítek vs Tomáš Rod – Michal Fencl, Patrik Hloušek, Matěj Klubal, Petr Kubíček, Richard Spazier, Michal Svoboda
6., 7. Miroslav Čanecký 16. Richard Spazier
24., 45. Petr Kubíček
57. Matěj Klubal
3. 6. 18 15:00 ZAK Real Hagrid CF Beerchester United 9. 8:1 (4:1)
Beerchester nastoupil ve čtyřech a přes bojovnost nestačil na střelce Hagridu, kteří dávali pěkné góly. Vladimír Mádr, Ivan Haco
Real Hagrid CF Beerchester United
Pavel Valenta – František Fiala, Jakub Heřmánek, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Jakub Záruba vs Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Jakub Kudláček, Michal Vávra, Petr Vítek
10. Lukáš Matera
11. Michal Novák
14. Jakub Záruba
20., 47. František Fiala
34., 35., 37. Matěj Nejedlý
29. Miroslav Čanecký
20. 5. 18 17:30 P1 Beerchester United My 8. 4:6 (2:3)
Vyrovnané utkání. Lepší koncentrace hostů byla rozhodující pro jejich vítězství. Dušan Prosický, Marek Prosický
Beerchester United My
Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Michal Vávra, Petr Vítek vs Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon
5. Jakub Kudláček
25., 43. Miroslav Čanecký
34. Filip Ernest
10., 29., 50., 52. Ludvík Anderle
26., 39. Jan Čurn
13. 5. 18 12:30 ZAK Basta fidli B Beerchester United 7. 0:6 (0:2)
Jasná záležitost vítězů, kteří si v druhé půli udělali na hřišti střelnici a zaměstnávali brankaře a obranu Basta fidli.
Basta fidli B Beerchester United
Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Milan Mikšovský, Jiří Nerad, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman vs Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Michal Vávra, Petr Vítek
27. Zdeněk Nesveda
30., 52. Filip Ernest
40., 58. Miroslav Čanecký
47. Štěpán Pavlíček
6. 5. 18 17:30 P1 Beerchester United Jabadabadoo Prosek 6. 2:2 (1:1)
Zápas slabé úrovně.
Beerchester United Jabadabadoo Prosek
Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Štěpán Pavlíček, Petr Svoboda, Michal Vávra, Petr Vítek vs Martin Pašek – Tomáš Fait, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Ondřej Sochovič, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
20. Miroslav Čanecký
31. Filip Ernest
2. Jan Novák
48. Vojtěch Vundrlich
29. 4. 18 17:30 P2 Fifty-two faders Beerchester United 5. 2:2 (1:1)
V prvním poločase lepší hosté, v druhé půli se tempo vyrovnalo. Remíza zasloužená.
Fifty-two faders Beerchester United
Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Matouš Kapek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek vs Štěpán Pavlíček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Zdeněk Nesveda, Michal Vávra, Petr Vítek
28. Matouš Kapek
53. Daniel Bím
5. Miroslav Čanecký
50. Filip Ernest
22. 4. 18 17:30 P1 Beerchester United Černý pumy 4. 4:1 (2:0)
Domácí byli celý zápas lepším týmem a proto zaslouženě vyhráli. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Beerchester United Černý pumy
Štěpán Pavlíček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Zdeněk Nesveda, Michal Vávra, Petr Vítek vs Tomáš Malina – Martin Baláček, Lukáš Bebr, Jan Furo, Josef Furo, Petr Jandourek, Šimon Janoušek, Jiří Koubek, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk
10., 43. Miroslav Čanecký
16., 55. Jakub Kudláček
47 Michal Vávra
50 Štěpán Pavlíček
52. Jiří Koubek
15. 4. 18 17:30 P1 Benda OFC Beerchester United 3. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, kde o výsledku rozhodlo zranění gólmana hostů ve 45. minutě, poté dohrávali ve čtyřech.
Benda OFC Beerchester United
Vít Martinec – Filip Jiřikovský, Jan Kremz, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Miloslav Svatoš, Petr Záhora vs Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Michal Vávra, Petr Vítek
12. Viktor Lukáš
26. Jan Kremz
59. Miloslav Svatoš
39 Vladimír Kůla 31. OG
8. 4. 18 17:30 P1 Beerchester United Brazzers Praha FC A 2. 3:2 (0:1)
Klidný a pěkný zápas poměrně vyrovnaných týmů. Tým Brazzers Praha měl výhodu mladších hráčů, ovšem soupeř měl naopak lepší zpracování míče a kombinace. Tyto dva faktory vedly také k tomu, že byl západ do 60. minuty vyrovnaný a v poslední minutě otočen ve prospěch hostů.