Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 19.6.18 | 20:45 | ARIT | Klapzubova jedenáctka Masokombinát | 11. | 2:2 |
Út 5.6.18 | 20:45 | ARIT | Jedna noha netleská Klapzubova jedenáctka | 10. | 1:6 |
Út 22.5.18 | 18:15 | ARIT | Klapzubova jedenáctka Galantní jeleni | 9. | 6:0 |
Út 15.5.18 | 18:00 | STER1 | Bröndby codein IF Klapzubova jedenáctka | 8. | 0:23 |
Út 8.5.18 | 20:15 | MIKU3 | Klapzubova jedenáctka Boží bojovníci | 7. | 6:3 |
Út 1.5.18 | 19:15 | HRAB3 | Praga Calcio CC Klapzubova jedenáctka | 6. | 0:3 |
Út 17.4.18 | 18:15 | ARIT | Klapzubova jedenáctka Nounejm | 5. | 4:0 |
Út 10.4.18 | 18:00 | HRAB3 | Lokál United Klapzubova jedenáctka | 4. | 3:3 |
Út 3.4.18 | 18:00 | STER2 | Klapzubova jedenáctka Literpool United | 3. | 6:1 |
Út 27.3.18 | 18:15 | PRKOP | Sanitka AS Klapzubova jedenáctka | 2. | 7:4 |
Út 20.3.18 | 18:00 | HRAB2 | Kerata Chíjos Klapzubova jedenáctka | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanitka AS | 11 | 9 | 2 | 0 | 45:19 | 20 |
2. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 7 | 3 | 1 | 65:19 | 17 |
3. | Nounejm | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:26 | 15 |
4. | Lokál United | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:17 | 14 |
5. | Kerata Chíjos | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:21 | 13 |
6. | Praga Calcio CC | 11 | 4 | 3 | 4 | 34:25 | 11 |
7. | Jedna noha netleská | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:31 | 9 |
8. | Galantní jeleni | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:43 | 9 |
9. | Masokombinát | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:30 | 8 |
10. | Boží bojovníci | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:39 | 6 |
11. | Literpool United | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:40 | 6 |
12. | Bröndby codein IF | 11 | 2 | 0 | 9 | 20:81 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 12.4.18 | 19:30 | DEKAN | Beach attack 90210 ABCOM (HL5G) |
Čt 12.4.18 | 20:45 | DEKAN | No fear KK No madam ! B (HL8I) |
St 23.5.18 | 19:30 | TEMPO | Gente VET To mi stačí VET (VL4C) |
St 23.5.18 | 20:45 | TEMPO | Airconquest F.F.C. Perpetis (HL8G) |
Čt 28.6.18 | 18:15 | SCBEC | Rudý teror Krabí výměšky FC (HL8E) |
Čt 28.6.18 | 19:30 | SCBEC | Rumové pralinky VET Hvězda VAB F.C. (VL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bečvář Tomáš | 10 | 24 |
Březina Jiří | 3 | 0 |
Brůžek Jindřich | 9 | 8 |
Časta Martin | 5 | 0 |
Čelonk Marek | 9 | 6 |
Dvořák Štěpán | 8 | 4 |
Filip Jan | 5 | 0 |
Havliš Dominik | 4 | 4 |
Kačírek Petr | 10 | 10 |
Kočí Jan | 5 | 5 |
Kolovrátník Petr | 5 | 1 |
Kotz Matěj | 4 | 0 |
Stránský Jan | 9 | 0 |