Ne 16.9.18 18:45, 20:00 MIKU1 Jižní Sheepy
Ne 16.9.18 18:45, 20:00 MIKU4 Periferie United
Ne 23.9.18 18:45, 20:00 P3 Pivson a Pofel
Út 25.9.18 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Co je?
Po 1.10.18 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Přezletice SK RSC
Po 8.10.18 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Přezletice SK RSC
Út 16.10.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Efficenza AC
St 17.10.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Gladiators Beroun
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Podle výsledků posledního kola to vypadá, že druhé postupové místo vlastně nikdo nechtěl. Effcenze stačil bod, jenomže po obratu v druhém poločase podlehla Lordům a musela se docela klepat. Pivsoni měli totiž lepší vzájemný zápas, takže v případě vítězství nad už dávno odepsaným Co je? by bylo druhé místo jejich. Leč výsledkem byla jen o třídu větší blamáž než v případě konkurenta. Pivsoni podlehli 3:4 a zůstávají ve čtvrté lize. A nutno říct, že zaslouženě, pokud nedokážete porazit bodově nejslabší tým skupiny, kterému už o nic nejde, nemáte nárok. Vedoucí Bruins nic podobného nepřipustili, výhrou nad KTB si zajistili prvenství a svého soupeře poslali o patro níž. Faktem ale je, že KTB by ani výhra nepomohla, naplno totiž bodovali jak Lordi, tak Kbelské vosy proti sestupujícímu Defectu, tak i Jižní Sheepy proti Gladiators.

30. 11. 18 18:15 DEKAN Pivson a Pofel Co je? 11. 3:4 (2:4)
Hosté v první půli otočili zápas a pak už si výsledek pohlídali.
Pivson a Pofel Co je?
Michal Kovář – Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Matěj Pokorný, Petr Valášek vs Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Michal Klesa, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata
2. Matěj Pokorný
6. Matouš Knapp
47. Martin Hrycej
17., 30. Karel Šimek
18. Michal Klesa
25. Pavel Vokoun
30. 11. 18 18:15 PRKOP Jižní Sheepy Gladiators Beroun 11. 5:2 (4:0)
Domácí herně a výsledkově dominovali. Gladiators se do hry dostali až v druhém poločase a v posledních deseti minutách trochu zkorigovali skóre.
Jižní Sheepy Gladiators Beroun
Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý vs Samuel Kuchař – Milan Březina, Josef Hejna, Antonín Joska, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Jakub Švéda
3. David Veselý
17., 18., 47. Lukáš Balcárek
20. Jan Hroník
51. Antonín Joska
58. Jan Majer
15. Samuel Kuchař
30. 11. 18 18:00 P3 KTB B Bruins FC 11. 2:5 (1:3)
Bojovné utkání skončilo vítězstvím hostů. Trnka
KTB B Bruins FC
Miloslav DoubravaDominik Behan, Martin Halama, Daniel Hanžl, Michal Kettner, Jan Král, Tomáš Krupka vs Ivan Bareika – Rinat Akhmetov, Roman Chudopal, Kyrylo Linov, Roman Mitakin, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Dmytro Zaporozhchenko
2. Ilia Skirdov
30. 11. 18 18:00 P1 Periferie United Přezletice SK RSC 11. 4:1 (1:1)
Zápas měl náboj. Hosté se ujali vedení, ale Periferie lépe kombinovala a vypracovala si víc šancí, takže nakonec výsledek otočila.
Periferie United Přezletice SK RSC
Michal Šoka – Lukáš Ambros, Jan Dosoudil, Daniel Ochman, Adam Pejsar, Marián Šeliga, Jan Zídek vs Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Josef Macháč, Lukáš Myška, David Rek, Jakub Šiller
12., 54. Marián Šeliga
32. Adam Pejsar
60. Jan Zídek
10. Tomáš Zemánek
30. 11. 18 18:00 ZAK Kbelské vosy B Defect Praha 11. 6:1 (3:0)
Utkání se odehrávalo v poklidu. Oba týmy chtěly hrát fotbal. Víc ze hry měly Vosy a zaslouženě vyhrály. Jakub Hlinovský
Kbelské vosy B Defect Praha
Marek Owsiany – Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Lukáš Mejsnar, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Roman Souček, Tomáš Svoreň vs Jan Korostenski – Jan Hammer, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička
8., 17. Roman Souček
13., 38., 60. Čeněk Skoč
54. Miroslav Hulín
32. Jan Korostenski
30. 11. 18 18:00 P2 Lord Mayor Idiot Efficenza AC 11. 3:1 (0:1)
Pěkné, bojovné utkání. Hosté byli v první půli aktivnější. V druhé půli Lordi přidali a po zásluze vyhráli.
Lord Mayor Idiot Efficenza AC
Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, Karel Janďourek, František Křesťan, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jan Zralý