Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 25.11.18 | 16:15 | DEKAN | s.Oliver A Mestek 97 FC | 11. | 1:3 |
Ne 25.11.18 | 16:15 | ZAK | Sokol Vysočany C Benda OFC | 11. | 4:7 |
Ne 25.11.18 | 16:15 | P2 | Parádníci Bruchos HFC | 11. | 5:2 |
Ne 25.11.18 | 16:15 | P1 | Tým Jakuba Harapáta Gang of Jan Palach | 11. | 3:1 |
Ne 25.11.18 | 16:15 | P3 | PPPO Drsný šrouby | 11. | 4:2 |
Ne 25.11.18 | 16:15 | CESMI | Mamissero Paraguay | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paraguay | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:26 | 16 |
2. | Mamissero | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:16 | 15 |
3. | PPPO | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:27 | 15 |
4. | Parádníci | 11 | 6 | 2 | 3 | 36:26 | 14 |
5. | Drsný šrouby | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:25 | 14 |
6. | Tým Jakuba Harapáta | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:32 | 12 |
7. | s.Oliver A | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:16 | 11 |
8. | Mestek 97 FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:25 | 11 |
9. | Gang of Jan Palach | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:33 | 9 |
10. | Bruchos HFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:41 | 8 |
11. | Benda OFC | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:45 | 6 |
12. | Sokol Vysočany C | 11 | 0 | 1 | 10 | 17:57 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 4.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Sokol Vysočany C |
St 5.9.18 | 19:00, 20:15 | METE1 | Gang of Jan Palach |
Čt 6.9.18 | 17:00, 18:15 | DEKAN | PPPO |
Čt 6.9.18 | 18:15, 19:30 | zzNOVOB | Tým Jakuba Harapáta |
Čt 6.9.18 | 19:00, 20:15 | MOTO3 | Mamissero |
Po 10.9.18 | 19:00, 20:15 | P2 | Parádníci |
Ne 16.9.18 | 15:00, 16:15 | HANSP | Mestek 97 FC |
St 19.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Sokol Vysočany C |
So 6.10.18 | 08:45, 10:00, 11:15 | DEKAN | Benda OFC |
So 6.10.18 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Bruchos HFC |
So 13.10.18 | 10:00, 11:15 | P1 | s.Oliver A |
So 13.10.18 | 10:00, 11:15 | P2 | Paraguay |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Michal Roubal | Drsný šrouby | 16 |
2. | Pavel Gold | Paraguay | 13 |
3. | Vladimír Faktor | Parádníci | 12 |
4. | Dominik Malý | Tým Jakuba Harapáta | 11 |
5. | Michal Blažek | PPPO | 10 |
6. | Václav Paveza | s.Oliver A | 8 |
7. | Sebastian Jirgl | Mamissero | 8 |
8. | Tomáš Zahrádka | Drsný šrouby | 8 |
9. | Jan Mackovič | Paraguay | 7 |
10. | Martin Dvořák | Benda OFC | 7 |
11. | Petr John | Tým Jakuba Harapáta | 7 |
12. | Ondřej Kracman | Sokol Vysočany B | 7 |
13. | Martin Žegklitz | Gang of Jan Palach | 6 |
14. | Martin Macháček | Bruchos HFC | 6 |
15. | Jan Brinar | Parádníci | 6 |
16. | Jiří Čížek | Mestek 97 FC | 6 |
17. | Patrik Chrást | PPPO | 6 |
18. | Bohdan Jelen | Drsný šrouby | 6 |
19. | Ondřej Vobnášil | Benda OFC | 6 |
20. | Sebastián Tauchen | PPPO | 5 |