12. Traktor Humus SUP A 11 2 0 9 19:56 4

Út 10.4.18 19:00 METE1 Koberce Trend ARG UTS Vršovice   (HL2B)
Út 10.4.18 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Steve   (HL4D)
St 16.5.18 19:00 P2 Fotbaloví bozi VZ   (HL8H)
St 16.5.18 20:15 P2 Libčice FC Akta - rez   (HL2A)
Čt 7.6.18 17:00 DEKAN Autobazar Duo VET Stará Garda VET   (VL2B)
Čt 7.6.18 18:15 DEKAN Kopanda team FC No fear KK   (HL8I)

25. 6. 18 18:00 MALES Javorák plus Flamengo FC SUP 11. 6:0 k.
11. 6. 18 18:15 HANSP Flamengo FC SUP Čechie 12° SUP 10. 2:8 (1:5)
V 18.minutě prvního poločasu to bylo 5:0 pro Čechii. Poté si Flamengo vytvořilo nějaké šance, ale proměnilo jen jednu. Druhý poločas byl vyrovnanější, ale Flamengo nemělo svůj den. Čechie hrála výborně. Husák
Flamengo FC SUP Čechie 12° SUP
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
28., 48. Zdeněk Foubík 5. Luboš Kasa
8., 17., 18. Karel Bednář
12. Zdeněk Kuttler
40. Jiří Štróbl
43. David Krejdl
57. Martin Půlpán
5. 6. 18 19:00 MIKU3 Ortopedie Flamengo FC SUP 9. 4:2 (2:1)
Férové utkání, kde domácí měli více ze hry.
Ortopedie Flamengo FC SUP
Martin Vyštejn – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Milan Nový, Karel Riedl, Otomar Sláma, Michal Träger, Miroslav Václavík vs Jaroslav Kostříž – Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
9. Jiří Balcar
10., 40., 55. Milan Nový
3. Petr Čížek
45. Zdeněk Foubík
21. 5. 18 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Tučňáci SUP B 8. 4:4 (2:1)
Flamengo směřovalo k vítězství, o které však nakonec v závěrečné hektické pětiminutovce přišlo. Voldán
Flamengo FC SUP Tučňáci SUP B
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek
9., 11., 43. Zdeněk Foubík
56. Martin Kožmín
18. Jiří Šmejc
55. Vlastimil Kolečkář
57., 59. Petr Maňas
15. 5. 18 19:15 HRAB1 Kickers 1990 ČFC Flamengo FC SUP 7. 4:7 (2:3)
Hosté uměli proměňovat své šance, stejně tak se dokázali lépe prosazovat ve finální fázi postupných útoků, ze kterých resultovaly vyložené šance. Pohledné, korektně hrané utkání.
Kickers 1990 ČFC Flamengo FC SUP
Felix Hampapa – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Pavel Stejskal, Petr Štěpán vs Jan Ander – Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Jaroslav Kostříž, Martin Kožmín, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
8., 52. Petr Popovič
27. Petr Charbuský
58. Petr Čermák
44 Tomáš Petrach 15., 28., 49. Zdeněk Foubík
29., 39., 55., 57. Petr Čížek
30. 4. 18 18:15 HANSP Flamengo FC SUP Traktor Humus SUP A 6. 4:3 (3:2)
Pěkné utkání protkané výbornými akcemi na obou stranách. Zvítězilo produktivnější mužstvo Flamenga.
Flamengo FC SUP Traktor Humus SUP A
Antonín Vích – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Jiří Křepínský, Josef Rot, Jaroslav Vodolán vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba
9., 17., 24. Zdeněk Foubík
48. Jiří Křepínský
8., 15., 40. Roman Vavro
23. 4. 18 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Socra SUP 5. 6:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, Flamengo bylo šťastnější.
Flamengo FC SUP Socra SUP
Antonín Vích – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Jiří Křepínský, Josef Rot, Jaroslav Vodolán vs František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser, Miroslav Rothe
3., 50. Zdeněk Foubík
19., 48. Václav Chrbolka
52. Jiří Křepínský
58. Petr Čížek
9., 49. Václav Kaiser
29. Petr Bačovský
16. 4. 18 17:00 HANSP Pražačka seniors A Flamengo FC SUP 4. 5:1 (3:1)
Utkání mělo jednoznačný průběh. Díky brankáři Flamenga je výsledek jen takový, jaká je. Další velké šance Pražačky ještě zůstaly nevyužité. Jiří Moravec, Lubomír Štorek
Pražačka seniors A Flamengo FC SUP
Petr KubínRadovan Dostál, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Josef Rot, Jaroslav Vodolán
4. Radovan Dostál
10. Jan Syrovátka
29. Tomáš Prošek
46. OG
59. Pavel Staněk
14. Zdeněk Foubík
3. 4. 18 19:15 MOTO2 Flamengo FC SUP 1.FC RUM SUP 3. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas odehraný bez hádek.
Flamengo FC SUP 1.FC RUM SUP
Jaroslav Kostříž – Petr Čížek, Martin Kožmín, Jiří Křepínský, Josef Rot, Antonín Vích vs Jakub Krucký – Radek Baloun, Jiří Kaliba, Milan Miler, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Pavel Škirda, Michal Šolc, Josef Velán
58. Radek Baloun
26. 3. 18 18:15 ARIT Radouč FC B Flamengo FC SUP 2. 1:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodli hráči Flamenga lepší koncovkou ve druhém poločase.
Radouč FC B Flamengo FC SUP
Jiří Hálek – Václav Hrabě, Petr Janda, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Martin Kožmín, Jiří Křepínský, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
24. Ivan Roztočil 31., 60. Petr Čížek
43. Antonín Vích
19. 3. 18 20:15 METE1 Flamengo FC SUP Valník 1. 3:3 (0:1)
Pěkné utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Trnka
Flamengo FC SUP Valník
Jan Ander – Václav Chrbolka , Petr Čížek, Jaroslav Kostříž, Jiří Křepínský, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Radek Dvořák, Petr Mengler, Jan Mráz, Petr Pařízek, Jindřich Procházka, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol