Po 23.4.18 18:00 HRAB3 Prague City FC Senioři Praha A   (HL8A)
Po 23.4.18 19:15 HRAB3 TBC Lachtan A Tlakové galoše   (HL5B)
St 16.5.18 18:00 HRAB2 Cerveza 18.FC Le Jardin   (HL5D)
St 16.5.18 19:15 HRAB2 Dolní Kralovice FC Víťazný február FK   (HL6G)
Pá 22.6.18 18:15 DEKAN Madona music bar Nova LFC A   (HL4E)
Pá 22.6.18 19:30 DEKAN Tycho de Brahe VET Deportivo Estudiantil VET   (VL3D)

28. 6. 18 18:15 MIKU1 Podolka FC SUP Lomíci 11. 1:0 (0:0)
Podolka FC SUP Lomíci
Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Aleš Vrana vs Jan Tyl – Pavel Červený, Jan Chleboun, Petr Fliegel, Miloslav Hronek, Radek Jiroušek, Štefan Klíma, Vladimír Pípal, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
37. Aleš Vrana 10. Zdeněk Vondrát
14. 6. 18 20:15 MIKU3 Dehet Old 1.FC SUP Podolka FC SUP 10. 2:3 (0:3)
První poločas byla Podolka lepší a vypracovala si tříbrankový náskok. Ve druhém poločase opticky lepší Dehet, ale na dva body nedosáhl.
Dehet Old 1.FC SUP Podolka FC SUP
Petr Votruba – Roman Fiala, Karel Kunst, Zdeněk Matějík, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Martin Hradec – Richard Bednář, Michal Bedrna, Richard Hradec, Petr Miler, Daniel Mlynář, Richard Slaměník, Aleš Vrana
36. Martin Zdobinský
57. Jiří Nový
3., 24. Richard Slaměník
20. Richard Hradec
7. 6. 18 19:00 MIKU4 Podolka FC SUP Kolotouš FC SUP 9. 5:1 (1:1)
První půle byla vyrovnaná, ale ve druhé už byla jasně dominantní Podolka, která zaslouženě zvítězila. Čapla
Podolka FC SUP Kolotouš FC SUP
Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Richard Slaměník vs Tibor Szenczi – Miroslav Chrástek, Karel Dvořák, Oldřich Mácha, Petr Mácha, Milan Muzika, Miroslav Pánek, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Václav Rod, Martin Ryšavý
15., 43., 46., 58. Marek Ranš
46. Richard Slaměník
13. Pavel Procházka
31. 5. 18 17:00 HANSP Sedm zbabělých SUP Podolka FC SUP 8. 1:18 (1:9)
Po celé utkání jednoznačný průběh, který dokázali hráči Podolky vyjádřit i gólově.
Sedm zbabělých SUP Podolka FC SUP
Jiří Bohuslav – Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Peter Nielsen, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Martin Sehnal, Václav Stuchl vs Daniel Mlynář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Marek Ranš, Richard Slaměník, Aleš Vrana
2. Peter Nielsen 3., 18., 40., 50. Richard Slaměník
4., 5., 34. Michal Bedrna
9., 11., 29., 32. Pavel Miler
15., 25., 45., 47. Marek Ranš
51., 55., 59. Richard Hradec
24. 5. 18 19:00 MOTO2 Podolka FC SUP Super Naděje B 7. 3:1 (1:0)
Poklidné utkání, ve kterém se po zásluze prosadili hráči vítězného týmu Podolka. Trnka
Podolka FC SUP Super Naděje B
Daniel Mlynář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Marek Ranš, Richard Slaměník, Aleš Vrana vs Vojtěch EngelmannMichal Král, Miloslav Linek, Pavel Listík, Michal Pozníček, Petr Vaněček
29. Aleš Vrana
44. Pavel Miler
60. Marek Ranš
33. Michal Král
10. 5. 18 20:30 TEMPO Pražačka seniors B Podolka FC SUP 6. 5:4 (4:1)
Krásné fotbalové utkání starých pánů, kteří si staří ještě rozhodně nepřipadají. Ve čtvrté minutě vypadalo vše jednoznačně, Podolka však nic nevzdala a v závěru zápas hodně zdramatizovala. Pavel Kopřivík, Michal Šejvl
Pražačka seniors B Podolka FC SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Richard Slaměník, Aleš Vrana
3., 4., 30. Jan Syrovátka
21. René Rohan
58. Branislav Večerek
16. Aleš Vrana
45. Marek Ranš
59., 59. Richard Slaměník
3. 5. 18 18:00 MALES Podolka FC SUP Berušky B 5. 1:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, oba týmy podrželi gólmani, proto tak nízké skóre. Jiří Javůrek, Miroslav Rosiar
Podolka FC SUP Berušky B
Daniel MlynářMartin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Marek Ranš, Richard Slaměník, Aleš Vrana vs Evžen Vacek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek
5. Pavel Miler
12. 4. 18 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Podolka FC SUP 3. 5:1 (2:1)
První poločas domácí vyhráli díky vlastnímu gólu Hradce. Po pauze se hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale Trops si výhru pojistili z brejků.
Trops 1.SK SUP Podolka FC SUP
Jan Severa – Pavel Galyaš, Petr Kovanda, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Radek Škarda, Miloslav Štván vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Richard Slaměník, Aleš Vrana
4. Michal Moučka
15. OG
39., 60. Radek Škarda
44. Petr Kovanda
26. Marek Ranš
5. 4. 18 18:15 ZAK Podolka FC SUP Sokol Vysočany SUP 2. 10:1 (8:1)
Poklidné utkání s pěkným kombinačním fotbalem a hladkým průběhem pro domácí. Boubín
Podolka FC SUP Sokol Vysočany SUP
Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Aleš Vrana vs Martin Valent – Petr Bratršovský, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Daniel Mautska, Bohumil Prček, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš
3., 15., 18., 33. Michal Bedrna
5., 9. Martin Hradec
13., 59. Daniel Mlynář
21., 30. Marek Ranš
16. Petr Regal st.
22. 3. 18 20:15 MIKU4 PFC Kodymka SUP A Podolka FC SUP 1. 0:5 (0:3)
Hosté vyhráli zaslouženě, byli mnohem efektivnější v zakončení.
PFC Kodymka SUP A Podolka FC SUP
David Pokorný – Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Bohuslav Langer, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada, Jan Wierzbicki vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Aleš Vrana