Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 19:00 | P2 | Torzo AFZ Domácí potřeby SUP | 11. | 0:6 |
Čt 15.11.18 | 20:15 | P1 | Blesk VK SUP Torzo AFZ | 10. | 2:2 |
Čt 8.11.18 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Benda All Stars FC | 9. | 6:0 k. |
Čt 1.11.18 | 20:15 | P1 | Úderka Žižkov SUP Torzo AFZ | 8. | 7:1 |
Čt 25.10.18 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Tučňáci SUP B | 7. | 2:3 |
Čt 18.10.18 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Torzo AFZ | 6. | 6:0 |
Čt 11.10.18 | 20:15 | P1 | SG Malešice Torzo AFZ | 5. | 8:3 |
Čt 4.10.18 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Real Prd SUP | 4. | 2:3 |
St 26.9.18 | 20:15 | P3 | Lucián FC SUP Torzo AFZ | 3. | 2:2 |
Čt 20.9.18 | 20:15 | P1 | Torzo AFZ Kbelák FC SUP | 2. | 2:2 |
St 5.9.18 | 19:15 | HRAB2 | Jawa-Suprtechno A Torzo AFZ | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:15 | 21 |
2. | SG Malešice | 11 | 8 | 2 | 1 | 38:25 | 18 |
3. | Domácí potřeby SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 56:40 | 15 |
4. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:30 | 14 |
5. | Benda All Stars FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:27 | 14 |
6. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:25 | 13 |
7. | Tučňáci SUP B | 11 | 5 | 0 | 6 | 26:53 | 10 |
8. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:43 | 7 |
9. | Torzo AFZ | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:41 | 7 |
10. | Blesk VK SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 36:37 | 6 |
11. | Real Prd SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:31 | 5 |
12. | Kbelák FC SUP | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:48 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 5.10.18 | 18:00 | P1 | Velký klády FC Nekopnem si FC (HL7I) |
Pá 5.10.18 | 19:15 | P1 | Žlutá křídla Šnek FC A (HL6I) |
Út 30.10.18 | 19:00 | P3 | Deportivo Estudiantil FC B Válcovny plechu MS FC (HL6C) |
Út 30.10.18 | 20:15 | P3 | Medvědi B Klapzubova jedenáctka (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Luděk | 9 | 0 |
Bursík Jiří | 7 | 2 |
Holík Jiří | 9 | 4 |
Jindra Jiří | 5 | 3 |
Kára Jan | 8 | 0 |
Koller Jan | 1 | 3 |
Lexa Petr | 9 | 0 |
Mrskoč Karel | 8 | 0 |
Novotný Karel | 2 | 0 |
Samek Robert | 3 | 0 |
Včelička Ivan | 3 | 4 |
Vobecký Martin | 6 | 1 |
Ziegler Václav | 9 | 1 |