St 28.3.18 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Estudiantes VET B
St 28.3.18 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Frankie
St 28.3.18 19:00, 20:15 METE2 Tamu Pua 1.FC VET
St 28.3.18 19:30, 20:45 BECH Paradentol 1990
Čt 12.4.18 19:15, 20:30 TEMPO Kliďas SFC
Út 17.4.18 18:15, 19:30 PRKOP Kehar club VET
St 18.4.18 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Frankie
Čt 19.4.18 19:00, 20:15 P2 Křídla Ďáblic VET A
Ne 22.4.18 16:15, 17:30 TEMPO Paradentol 1990
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Vedoucí Kliďas si postup zajistil již v předchozím kole, poslední zápas sezóny si tak mohli užít v naprostém klidu. Proti Paradentolu se mu sice v úvodu moc nedařilo, pak se ale probral, převzal otěže utkání do svých rukou a došel si pro další vítězství. Celou sezónu tak skočil bez jediné porážky, navíc disponoval nejlepším útokem i obranou. Ani na dně tabulky se nic podstatného nemohlo stát, o složení sestupující trojice již bylo rozhodnuto. Poslední Turman se s třetí ligou rozloučil vůbec první výhrou, předposlední Kulišáci prohráli s Trenhosem, kterému ale dva body nijak nepomohli, skončil totiž na desátém, taktéž sestupovém místě.

19. 6. 18 20:45 DEKAN Paradentol 1990 Kliďas SFC 11. 4:7 (3:4)
Dvacet minut byli domácí lepším týmem. Pak inkasovali a hosté byli, jako když je poleje živou vodou. Začali se lépe pohybovat a pěknými kombinacemi rozebírali obranu domácích. Zasloužené vítězství.
Paradentol 1990 Kliďas SFC
Martin Lepšík – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Josef Petrásek, Tomáš Zdeněk vs Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Petr Bárta, Tomáš Búřil, Hynek Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha
57. Tomáš Búřil
19. 6. 18 20:45 BECH Kulišáci CF VET Turman VET 11. 2:3 (2:3)
Zápas hraný na vysoké úrovni. Jakub Tichý, Matěj Veselý
Kulišáci CF VET Turman VET
Michal Trojan – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka vs Daniel Říha – František Flesar, Rudolf Kašpar, Martin Micka, Petr Packert, Robert Průšek, Martin Tůma
12. Tomáš Kříž
16. Ján Farkaš
20., 22. Petr Packert
23. Robert Průšek
19. 6. 18 20:45 HOSTI Inter Lotyšák VET A Frankie 11. 1:5 (1:2)
V prvním poločase byli hosté fotbalovější a vedli 2:1. Ve druhém poločase se sice domácí snažili, běhali, ale hosté byli v útoku lepší a po hezkých akcích vedli v 50. minutě už 4:1, přičemž několik šancí spálili. Nakonec zasloužená výhra, i když pro domácí příliš krutá. Plucar
Inter Lotyšák VET A Frankie
Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Zbyněk Faukner, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Václav Pabst vs Michal Vlk – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma
14. Jan Malypetr 4., 35. Tomáš Křivánek
19. Pavel Blažek
50., 57. Radek Tůma
19. 6. 18 20:30 KORAB Trenhos VET Estudiantes VET B 11. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Voldán
Trenhos VET Estudiantes VET B
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Tomáš Noll, Václav Novák, Roman Sýkora vs Vilém Hodulák – Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích
12. Miroslav Dlouhý
28. Václav Novák
4., 22. Vilém Hodulák
19. 6. 18 20:15 P1 Deko VET Křídla Ďáblic VET A 11. 7:2 (3:1)
Tým Křídla Ďáblic byl statečný soupeř, Deko však bylo jasně lepší. Janča
Deko VET Křídla Ďáblic VET A
Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula vs Jaroslav Svoboda – Patrik Bělín, Jan Kehár, Rudolf Klinka, Pavel Lejhanec, Tomáš Mrázek, Jan Schroth, Jan Yousif
2., 15., 42. Pavel Sládek
4., 55. Martin Klikorka
50. Mykhaylo Sutula
58. Jiří Krs
30. Pavel Lejhanec
45. Jan Kehár
19. 6. 18 20:15 MIKU1 Tamu Pua 1.FC VET Kehar club VET 11. 6:3 (4:0)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím týmu Tamu Pua, který si náskok z prvního poločasu dokázal udržet do konce zápasu. Trnka
Tamu Pua 1.FC VET Kehar club VET
Jiří Vlček – Michal Andrlík, Michal Beneš, Pavel Holan, František Jílek, Karel Raděj, Pavel Synek, Petr Záhorský vs Martin Dražan – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Dupač, Jan Lepša, Petr Pergler, Martin Rieger, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Michal Štepo, Pavel Třmínek