7. Inter Lotyšák VET A 11 5 1 5 40:41 11

St 30.5.18 17:45 MIKU2 GK Ohradní A Bratři v triku   (HL6B)
St 30.5.18 19:00 MIKU2 Demínka B Virtus Praha FK   (HL7E)
St 30.5.18 20:15 MIKU2 Defect SUP Veget FC SUP   (SVL1A)
Pá 22.6.18 18:15 PRKOP Nebeský bastardi Yugo FC   (HL7H)
Pá 22.6.18 19:30 PRKOP President FC Bruchos HFC   (HL6I)

19. 6. 18 20:45 HOSTI Inter Lotyšák VET A Frankie 11. 1:5 (1:2)
V prvním poločase byli hosté fotbalovější a vedli 2:1. Ve druhém poločase se sice domácí snažili, běhali, ale hosté byli v útoku lepší a po hezkých akcích vedli v 50. minutě už 4:1, přičemž několik šancí spálili. Nakonec zasloužená výhra, i když pro domácí příliš krutá. Plucar
Inter Lotyšák VET A Frankie
Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Zbyněk Faukner, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Václav Pabst vs Michal Vlk – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma
14. Jan Malypetr 4., 35. Tomáš Křivánek
19. Pavel Blažek
50., 57. Radek Tůma
5. 6. 18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Inter Lotyšák VET A 10. 3:2 (2:1)
Zápas převyšoval úroveň třetí veteránské ligy. Domácí měli mnohem více šancí, ale ty končily na gólmanovi hostů, dalších plno vyložených šancí nedokázali ideálně vyřešit. Inter se v závěru dostal do několika šancí, které ale nevyužil. Bočan
Estudiantes VET B Inter Lotyšák VET A
Vilém Hodulák – Milan Čihák, Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Miroslav Michňa, Michal Plicka, Tomáš Vích vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Pavel Brož, Michal David, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára
17. Tomáš Hrubý
20. Roman Dittrich
37. Miroslav Michňa
10. Jan Malypetr
34. Michal David
31. 5. 18 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Trenhos VET 9. 6:0 k.
17. 5. 18 18:15 HANSP Turman VET Inter Lotyšák VET A 8. 3:5 (2:4)
Turman hned z prvního útoku dostal gól a více méně celý zápas tahal za trošku kratší konec. Inter Lotyšák si vítězství celkem zkušeně pohlídal. Pěkné utkání z obou stran. Michal Žák
Turman VET Inter Lotyšák VET A
Daniel Říha – František Flesar, Rudolf Kašpar, Roman Meixner, Martin Micka, Robert Průšek, Martin Tůma vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Michal David, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Vojtěch Kišš, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára
38. Vojtěch Kišš
1. 5. 18 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Inter Lotyšák VET A 7. 3:3 (2:0)
První poločas patřil domácím, kteří těžili z brejkových situací. Inter pak začal tlačit, vynutil si převahu a v závěru dvakrát zužitkoval krátkou přesilovku. Domácí ale i ve čtyřech dokázali v poslední minutě vyrovnat. Husák
Tamu Pua 1.FC VET Inter Lotyšák VET A
Jiří Vlček – Michal Andrlík, Michal Beneš, Jan Blažek, Jaromír Frühling, Pavel Holan, Karel Raděj, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Učík, Petr Záhorský, Jan Zikmund vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Michal David, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Jan Malypetr, Václav Pabst, Oldřich Šára
18., 60. Michal Andrlík
25. Karel Raděj
53 Petr Učík 33. Zbyněk Faukner
58., 59. Jan Malypetr
26. 4. 18 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Paradentol 1990 6. 1:6 (0:2)
Pěkné utkání plné šancí. Rozhodl lepší pohyb vítězů.
Inter Lotyšák VET A Paradentol 1990
Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Michal David, Zbyněk Faukner, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára vs Martin Lepšík – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Josef Petrásek, David Stuchlý
60. Martin Kraus 4., 25., 33., 47., 53. Martin Bursík
55. Jiří Krejčík
19. 4. 18 18:15 HANSP Deko VET Inter Lotyšák VET A 5. 2:6 (0:4)
Lotyšák jasně kontroloval průběh celého zápasu. Hráči byli o půl kroku rychlejší a především své šance dotahovali až do gólového konce. Aleš Mecner
Deko VET Inter Lotyšák VET A
Roman Kovář – Ota Járka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Michal David, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Vojtěch Kišš, Jan Malypetr, Václav Pabst
44., 58. Milan Pulec 4., 12., 60. Jan Malypetr
7., 20., 38. Vojtěch Kišš
10. 4. 18 18:15 BECH Inter Lotyšák VET A Kulišáci CF VET 4. 3:2 (1:2)
Průměrné utkání odpovídající úrovně. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Slušný zápas. Rosenberger
Inter Lotyšák VET A Kulišáci CF VET
Roman Dobiáš – Pavel Brož, Jan Červený, Michal David, Zbyněk Faukner, Martin Kraus, Jan Malypetr, Oldřich Šára vs Jiří Sýkora – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Miloš Vladyka
26. Michal David
38. Jan Malypetr
46. Jan Červený
18 Jan Červený 7. Roman Kříž
15. Ján Farkaš
5. 4. 18 18:15 HANSP Křídla Ďáblic VET A Inter Lotyšák VET A 3. 4:9 (3:4)
Nervydrásající boj v závěru jasně vyzněl pro Lotyšák. Hošek
Křídla Ďáblic VET A Inter Lotyšák VET A
Tomáš Voldán – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Richard Pohl, Jan Schroth, Jan Yousif vs Oldřich Šára – Daniel Brodský, Pavel Brož, Michal David, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Vojtěch Kišš, Martin Kraus, Jan Malypetr, Václav Pabst