Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 27.11.18 | 20:30 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Frankie | 11. | 0:11 |
Út 13.11.18 | 18:00 | KORAB | Estudiantes VET B Křídla Ďáblic VET B | 10. | 8:2 |
Út 30.10.18 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Demoliční četa VET | 9. | 6:0 k. |
Út 23.10.18 | 19:15 | MALES | Šachta UK VET Křídla Ďáblic VET B | 8. | 5:0 |
Út 16.10.18 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Deko VET | 7. | 0:5 |
Út 9.10.18 | 19:15 | MALES | Stýbla Ďáblic VET Křídla Ďáblic VET B | 6. | 1:2 |
Út 2.10.18 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Gente VET | 5. | 1:6 |
Út 25.9.18 | 19:15 | SCBEC | Běchovičtí sršni A Křídla Ďáblic VET B | 4. | 9:2 |
Út 18.9.18 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Paradentol 1990 | 3. | 1:5 |
Út 11.9.18 | 18:15 | HANSP | Tamu Pua 1.FC VET Křídla Ďáblic VET B | 2. | 7:3 |
Út 4.9.18 | 19:15 | MALES | J.R.Club VET A Křídla Ďáblic VET B | 1. | 9:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | J.R.Club VET A | 11 | 9 | 1 | 1 | 47:17 | 19 |
2. | Frankie | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:19 | 16 |
3. | Gente VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 32:18 | 14 |
4. | Běchovičtí sršni A | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:23 | 13 |
5. | Stýbla Ďáblic VET | 11 | 5 | 3 | 3 | 30:17 | 13 |
6. | Estudiantes VET B | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:24 | 13 |
7. | Deko VET | 11 | 4 | 4 | 3 | 33:24 | 12 |
8. | Tamu Pua 1.FC VET | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:33 | 12 |
9. | Šachta UK VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 32:28 | 11 |
10. | Paradentol 1990 | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:44 | 5 |
11. | Křídla Ďáblic VET B | 11 | 2 | 0 | 9 | 19:66 | 4 |
12. | Demoliční četa VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 10.10.18 | 18:15 | HANSP | Nottoric Forest Shooters Morava FC (HL6E) |
St 10.10.18 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Spirit bar FC B (HL4D) |
Ne 4.11.18 | 16:15 | BECH | Fernet team Říčany Krabice (HL7K) |
Ne 4.11.18 | 17:30 | BECH | Atomový veverky B Vozovna Hloubětín A (HL7K) |
St 5.12.18 | 19:00 | P1 | Šrot FC VET Sananim Legends (VL3C) |
St 5.12.18 | 20:15 | P1 | Integrita Jinonice GE Team (HL6F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benedikt David | 5 | 6 |
Černý Pavel | 3 | 0 |
Dauda Martin | 5 | 0 |
Engelmann Vojtěch | 10 | 0 |
Král Michal | 7 | 1 |
Kreuzer Karel | 7 | 1 |
Kuman Emil | 10 | 3 |
Lajner Fečo Ladislav | 3 | 0 |
Marek Martin | 8 | 1 |
Ponikelský Martin | 9 | 0 |
Pospíšil Evžen | 1 | 0 |
Prokop Jiří | 4 | 0 |
Rečný Pavel | 3 | 0 |
Répal Jan | 8 | 1 |