2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 0 3 61:32 16
3. Restaurace U Pecků A 11 7 1 3 45:25 15
5. G.I.C La Plate de Cünde 11 6 1 4 48:39 13
10. Sparta Pankrác 11 4 0 7 35:54 8
11. Hertha ZMZ 11 2 1 8 23:51 5
12. Dynamo UK 11 0 2 9 19:44 2

17. 6. 19 20:15 MIKU3 Santa Dominica G.I.C La Plate de Cünde 11. 6:2 (3:1)
Pohledné utkání z obou stran, ovšem kombinace a střelba vycházely lépe domácím. Kohout
Santa Dominica G.I.C La Plate de Cünde
Marek Štěpánek – František Hakl, Stanislav Mařík, David Pozníček, Dominik Škarda, Martin Tryml, Michal Uhlíř vs Jan Žežulka – Jiří Doležal, Ondřej Holub, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Antonín Vaníček
3., 57. David Pozníček
15., 17., 50. Stanislav Mařík
42. Martin Tryml
4. Ondřej Holub
49. Jiří Doležal
3. 6. 19 18:15 MALES G.I.C La Plate de Cünde Restaurace U Pecků A 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
27. 5. 19 20:15 P2 Hoverla Zak G.I.C La Plate de Cünde 9. 5:3 (2:2)
Hosté dvakrát vedli, ale v druhém poločase museli dohánět ztrátu. Když se jim to konečně povedlo, otevřeli hru ještě víc, protože remíza pro ně byla málo. A tak nakonec nemají ani bod. Petr
Hoverla Zak G.I.C La Plate de Cünde
Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko vs Jan Žežulka – Jiří Doležal, Ondřej Holub, Dominik Kostka, Michal Koudelka, Pavel Osmančík, Miroslav Pecka, Antonín Vaníček
4., 13., 54. Dominik Kostka 19. Antonín Vaníček
20. 5. 19 19:00 P1 G.I.C La Plate de Cünde Holosmetky FC A 8. 8:3 (3:0)
Domácí se v prvním poločase dostali do pohodlného náskoku, který po přestávce už jen udrželi a navyšovali. Kohout
G.I.C La Plate de Cünde Holosmetky FC A
Michal Koudelka – Jiří Doležal, Ondřej Holub, Dominik Kostka, Pavel Osmančík, Miroslav Pecka, Antonín Vaníček vs Jakub Polák – Jaroslav Bellada, Tomáš Birma, Cyril Golovko, Ondřej Halbich, Vít Koláček, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
20. Ondřej Halbich
8. 5. 19 18:15 CESMI Hertha ZMZ G.I.C La Plate de Cünde 7. 6:3 (2:1)
Bojovné utkání, ve kterém bez střídání hrající Hertha svého soupeře takticky přehrála. Domácí si z brejků vytvořili náskok, který už pak přes závěrečný tlak La Plate pohlídali. Kohout
Hertha ZMZ G.I.C La Plate de Cünde
David Průcha – Radim Blažek, Lukáš Dont, Pavel Krois, Martin Kubík, Jiří Vaněk vs Michal Koudelka – Jiří Doležal, Ondřej Holub, Dominik Kocourek, Pavel Osmančík, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Antonín Vaníček
54. Michal Koudelka
29. 4. 19 20:15 P1 G.I.C La Plate de Cünde TJ Spoje Praha A 6. 4:1 (3:0)
Domácí se dostali brzo do vedení, když brankář Spojů podcenil střelu zdálky. Poté po dvou skvěle zvládnutých brejcích odskočili a po přestávce si pohlídali zaslouženou výhru. Kohout
G.I.C La Plate de Cünde TJ Spoje Praha A
Jan Žežulka – Ondřej Holub, Michal Koudelka, Pavel Osmančík, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Antonín Vaníček, Ondřej Žežulka vs Jakub Stehno – David Baran, Pavel Beneš, Milan Bialek, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Tomáš Vobořil, Aleš Vondráček
5. Pavel Osmančík
16. Michal Koudelka
17. Ondřej Žežulka
47. Antonín Vaníček
35 Jan Žežulka 44. Daniel Reiter 47. Pavel Beneš
15. 4. 19 20:30 KORAB G.I.C La Plate de Cünde Úterní hosté Ski FC A 5. 5:3 (3:1)
Velmi dobré utkání. Hosté kombinovali, La Plate hrozilo z rychlých brejků, což se nakonec ukázalo jako lepší taktika. Zasloužená výhra domácích. Kohout
G.I.C La Plate de Cünde Úterní hosté Ski FC A
Jan Žežulka – Jiří Doležal, Ondřej Holub, Dominik Kostka, Michal Koudelka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Antonín Vaníček vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Stanislav Levý, David Macko, David Matyáš, Vít Popelka, Tomáš Režný, Filip Turbák