Ne 16.6.19 10:00 TEMPO Monolity Sarmat Talent Praha FC   (HL7K)
Ne 16.6.19 11:15 TEMPO Potíže Dýně AC A   (HL8M)

23. 6. 19 17:30 MIKU2 Dropa FC A Normální Chlapi 11. k. 0:6 k.
Utkání bylo ve 48. minutě předčasně ukončeno pro hromadnou potyčku obou týmů.
Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Petr Novák vs Jan Varga – Jiří Andrle, Karel Andrle, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Petr Rys, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
28. Petr Rys
11. Karel Andrle
33. Jan Varga
9. 6. 19 18:45 ZAK Debakl FC Dropa FC A 10. 1:2 (1:2)
Debakl se dostal do vedení, ale Dropa ještě v první půli skóre otočila ve svůj prospěch. Protože po změně stran již žádný gól nepadl, připisuje si dva body.
Debakl FC Dropa FC A
Luboš Valent – Matěj Krovoza, Michal Mašika, Marek Pospíšil, Jan Štoncner, Kamil Výborný vs Martin Votruba – Martin Babička, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, David Rubeš
13. Michal Mašika 21. Patrik Gregor
23. Jan Horák
2. 6. 19 18:45 BECH Dropa FC A Plameňáci 1.FC A 9. 0:5 (0:2)
Plameňáci ovládli utkání díky lepší kombinační hře a skvělé koncovce.
Dropa FC A Plameňáci 1.FC A
Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Karel Sádlo ml. vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Karel Pavlišín, Václav Štefan
21. Lukáš Dajčar
27., 50. Karel Pavlišín
42. Martin Mihalík
48. Miroslav Novotný
26. 5. 19 08:45 HANSP Alej FK A Dropa FC A 8. 2:2 (1:1)
Ani jedno mužstvo nemělo výraznou převahu, remíza je zasloužená. Vynikli oba gólmani.
Alej FK A Dropa FC A
Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Petr Hanzalius, Matej Hudec, Michal Karhan, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Martin VotrubaPatrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Petr Novák, Jan Voráček
11. Pavel Beneš
49. Lukáš Krix
28. Patrik Gregor
47. Miroslav Horák
19. 5. 19 20:00 SCBEC Dropa FC A Youngsters FC 7. 3:6 (3:3)
První poločas pěkný fotbal. Ve druhém poločase dominovali Youngsters a zaslouženě vyhráli.
Dropa FC A Youngsters FC
Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Jan Pospíšil vs Dominik Letko – Martin Charvát, Marcel Marcin, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Aleš Náprstek, Martin Tetiva, Jakub Válek
8. OG
14., 21. Pavel Jančovič
13., 48. Marcel Marcin
15. Lukáš Mihula
29., 31. Jakub Maršoun
60. Martin Charvát
12. 5. 19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Dropa FC A 4. 6:2 (3:1)
Vyhrál tým, který byl lepší v zakončení.
Hodkovičky United FC Dropa FC A
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jan Pospíšil, Michal Sedláček, Jan Voráček
12., 49., 55. Štěpán Obrusník
20. Tomáš Pechar
29. Dominik Pechar
32. Jakub Hněvkovský
56 Štěpán Obrusník 25. Patrik Gregor
42. Miroslav Horák
5. 5. 19 20:00 MIKU1 Řežem to United Dropa FC A 6. 5:2 (1:2)
Rychlé a vyrovnané utkání, kde domácí proměnili více šancí a v závěru vítězství potvrdili.
Řežem to United Dropa FC A
Karel Křížek – Kryštof Dukát, Šimon Dukát, Jiří Hrubý, Tomáš Paszyc, Adam Přadka, Matěj Vondra, Matěj Vondrka vs Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Jan Pospíšil, Karel Sádlo ml., Jan Voráček
14., 38., 43. Matěj Vondra
55. Kryštof Dukát
56. Jiří Hrubý
14 Kryštof Dukát 28. Miroslav Horák
29. Aleš Malinovský
48. Jan Horn
28. 4. 19 20:00 SCBEC Dropa FC A Bamboocha City 5. 4:3 (3:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů. Vyhrál šťastnější tým. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Dropa FC A Bamboocha City
Martin Votruba – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Jan Pospíšil, Karel Sádlo ml. vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Michal Petržilka, David Richter
11. Pavel Jančovič
21. Karel Sádlo ml.
23., 59. Miroslav Horák
31. David Richter
41. Jan Maxa
52. Petr Junek
7. 4. 19 20:00 SCBEC Hajduk Hůrka A Dropa FC A 3. 4:5 (3:0)
Hrál se oboustranně výborný fotbal. Hajduk šel v první půli do pohodlného vedení, nakonec ale doplatil na to, že hrál bez střídání. Dropa svého soupeře zmáčkla a nakonec vydřela výhru. Novotný
Hajduk Hůrka A Dropa FC A
Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Dušek, David Exner, Filip Pavelka vs Jan Horn – Martin Babička, Jakub Cízner, Patrik Gregor, Patrik Gregor, Pavel Jančovič, Aleš Malinovský, Jan Pospíšil, Michal Sedláček
10., 22., 58. Ondřej Cafourek
26. Filip Pavelka
33. Pavel Jančovič
36., 52. Michal Sedláček
47., 59. Aleš Malinovský
31. 3. 19 20:00 SCBEC Dropa FC A Prague Gunners 2. 2:5 (0:3)
Utkání vynikající úrovně dovedli do vítězného konce Gunners. Smetana
Dropa FC A Prague Gunners
Jan Horn – Jakub Cízner, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Jan Pospíšil, David Rubeš, Karel Sádlo ml. vs Dominik Nábělek – Jan Boháč, Adam Gillern, Pavel Gillern, Tomáš Melichar, Lukáš Staněk, Jan Volf
39. Patrik Gregor
46. Pavel Jančovič
6., 18., 35. Jan Boháč
14. Tomáš Melichar
56. Lukáš Staněk
24. 3. 19 20:00 SCBEC Bruins FC Dropa FC A 1. 3:4 (0:1)
Dramatické utkání se šťastným koncem pro Dropu. Ta ale byla lepším týmem, několikrát trefila tyč a břevno, takže se k ní zaslouženě v závěru štěstěna přiklonila. Husák