18. 6. 19 19:00 KORAB Omlékované Sojky Cvrčci FC 11. 3:8 (0:2)
Zasloužené vítězství hostů. Domácí se snažili, ale bohužel to nestačilo. Hošek
Daniel Orolín – Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, Marek Verner vs Jan Goll – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
34. Štěpán Minařík
37. Jan Vokřínek
43., 55., 59. Jiří Vecko
4. 6. 19 20:30 MOTO3 Cvrčci FC Greenhorns FC 10. 2:8 (0:3)
Jednostranné utkání ve prospěch Greenhorns. Přesto svižná hra na obou stranách. První poločas ještě nenasvědčoval drtivé porážce domácích, kteří ve druhé půli vstřelili dva góly. Zato hosté přidali ještě dalších pšt gólů. Tým Greenhorns tak vyhrál s převahou 8:2.
Cvrčci FC Greenhorns FC
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Tomáš Kozel, Marek Lebduška, Jakub Melezínek, David Šimek, Tomáš Strnad, Ondřej Švec, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
50. Jiří Smitka
53. Marek Fojtů
14., 38., 49. Jiří Zeman
16., 31. Tomáš Kozel
29. Taras Voznyuk
35., 55. Jakub Melezínek
27. 5. 19 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Cvrčci FC 9. 0:7 (0:5)
Jednoznačné utkání pro hosty, kde demolici domácích řídil hráč Vokřínek. Šároka
Farkáň 92 1.FC Cvrčci FC
Radek Lehner – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Jan Mandelík, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
1., 9., 20., 28., 34. Jan Vokřínek
18. Jan Vokřínek
54. Petr Brejcha
20. 5. 19 17:45 MIKU2 Cvrčci FC Dynamo R.U.M. A 8. 12:2 (8:1)
Utkání rozhodli už v prvním poločase Cvrčci, když na rozdíl od Dynama trefovali bránu. Ve druhém poločase tempo hry polevilo, s čímž se nesmířil Vokřínek junior a nakonec dosáhl na double hattrick, když svých šest gólů spravedlivě rozdělil do obou poločasů. R.U.M. vzdoroval díky Koreckému, který neúnavně napadal rozehrávku, až se také dočkal gólu. R.U.M. dohrával v pěti. Korektní utkání. Jakub Plechšmíd, Miroslav Kozel
Cvrčci FC Dynamo R.U.M. A
Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Milan Matoušek – Jiří Charvát, Jiří Charvát, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Petr Pohorský, Michael Povolný
46. Arnošt Korecký
14. 5. 19 17:00 DEKAN Cvrčci FC Tycho de Brahe FC A 7. 6:2 (3:1)
Bojovné utkání, ve kterém se ukázala fotbalová kvalita Cvrčků.
Cvrčci FC Tycho de Brahe FC A
Jan Vokřínek – Jiří Fait, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek vs Jakub Rychetník – Vladimír Chrástecký, Martin Pánek, Jiří Runtsch, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Jan Stejspal, Michal Zajíček
32. Vladimír Chrástecký
29. 4. 19 19:15 MOTO3 Cvrčci FC Berlusconi SV 5. 7:0 (3:0)
Jasné utkání v podání domácích, kteří kontrolovali hru od začátku do konce.
Cvrčci FC Berlusconi SV
Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Vít Lukeš – Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, František Myslivec, Marek Pavlíček, Jakub Turek
13., 25., 41. Štěpán Minařík
24., 38., 42. Jan Vokřínek
45. Tomáš Jiroudek
16. 4. 19 19:15 MOTO4 AG team Cvrčci FC 4. 4:10 (1:6)
Hostující tým byl ve všech směrech lepší. I když domácí se snažili být vyrovnaným soupeřem, tak na body to nestačilo a zaslouženě si je odváží Cvrčci.
AG team Cvrčci FC
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Jan Kliment, Ondřej Krejčík, Adam Narwa, Milan Šácha, Dominik Šír, Ondřej Uruba vs Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek
35., 42. Marek Fojtů
8. 4. 19 20:30 KORAB Cvrčci FC Pražští lvi 3. 7:3 (2:0)
Na začátku druhého poločasu přišla zápletka, vyloučení a proměněná penalta hostů. Cvrčci ale i v oslabení zvýšili náskok a pak už dominovali. Hošek
Cvrčci FC Pražští lvi
Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Lukáš Zavadil
2. Štěpán Minařík
7., 49. Marek Fojtů
38., 41., 52., 57. Jan Vokřínek
33 Jan Vokřínek 33., 42. Tomáš Kőrbler
43. Aleš Kaválek
1. 4. 19 18:30 zzHAGIB Gambrinus VH Cvrčci FC 6. 1:4 (0:1)
Zasloužené vítězství hostů, kteří měli po celý zápas více ze hry.
Gambrinus VH Cvrčci FC
František Franěk – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, František Novák, Jan Novák, Pavel Žitný vs Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
58. Pavel Žitný 24., 45., 50. Marek Fojtů
56. Štěpán Minařík
26. 3. 19 19:30 STER1 Nounejm Cvrčci FC 2. 1:2 (1:0)
Hosté první půli drželi více balón a vytvořili si více šancí než domácí Nounejm. Paradoxně ale po poločase prohrávali. Ve druhé půli však dokázali zápas otočit, závěrečný nápor domácích odvrátit a vyhrát.
Nounejm Cvrčci FC
Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, David Krouský, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík vs Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
26. David Krouský 35. Jan Vokřínek
47. Tomáš Jiroudek
19. 3. 19 18:15 DEKAN Cvrčci FC Libeň SK A 1. 6:2 (1:1)
Přestože Libeň vedla, z výhry se radovali Cvrčci.
Cvrčci FC Libeň SK A
Tomáš Růžička – Petr Brejcha, Marek Fojtů, Štěpán Minařík, Jiří Smitka, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Tomáš Minarovič – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Řezáč, Lukáš Trnka, Michal Vlk