Po 25.3.19 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Vojenské lesy   (HL3A)
Po 25.3.19 19:15 SCBEC Šachta UK VET Ďáblická klička   (VL3A)
Po 25.3.19 20:30 SCBEC Stará dáma Sedm zbabělých A   (HL5B)
Čt 6.6.19 17:45 MIKU2 Atletico Dělo SFC A Regio Team   (HL6H)
Čt 6.6.19 19:00 MIKU2 Kluci z Vršovic Eden 1999   (HL5E)
Čt 6.6.19 20:15 MIKU2 Sokol Picasso A Scarface AC   (HL3C)

25. 6. 19 19:00 P3 Válcovny plechu MS FC 4 TD Ala Bundy B 11. 3:1 (3:0)
Bojovný zápas, který se ve druhé půli zbytečně vyhecoval. Pavel Mičánek, Martin Vegricht
Válcovny plechu MS FC 4 TD Ala Bundy B
Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Jan Pelouch, Josef Štěpánek vs Vladimír Nedvídek – Peter Brťka, Adam Kulík, Jan Ondruš, Jan Palkoska, Michal Palkoska, Radek Palkoska, Vojtěch Šafář, Jan Trávníček
18. Jaroslav Kovařík
27. Jan Pelouch
29. Marek Macháček
43 Josef Štěpánek 32. Adam Kulík 46. Vojtěch Šafář
11. 6. 19 20:15 P2 Víťazný február FK Válcovny plechu MS FC 10. 5:3 (3:1)
Hezké, rychlé utkání. Rozhodla lepší koncovka domácích. Vostatek
Víťazný február FK Válcovny plechu MS FC
Daniel Kurka – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Milan Kováčik, Michal Steinhart vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
9., 17., 43. Šimon Bercha
15. Michal Caithaml
53. Milan Kováčik
28., 40. Marek Macháček
39. Roman Geyer
4. 6. 19 20:15 P2 Tralalalala Válcovny plechu MS FC 9. 2:1 (0:0)
Utkání bylo vyrovnané, hosté sice v posledních minutách mohli vyrovnat, ale nakonec vyhráli domácí.
Tralalalala Válcovny plechu MS FC
František Straka – Michal Dvořáček, Petr Habásko, Tomáš Hambálek, Václav Jiříček, Pavel Juřík, Michal Krčmář, Michal Kviatkovský, Petr Lichý vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
35., 38. Tomáš Hambálek 41. Marek Macháček
28. 5. 19 19:00 P2 Válcovny plechu MS FC Sorry FC 8. 0:7 (0:3)
Hosté byli celý zápas aktivnější a zaslouženě vyhráli. Pešek
Válcovny plechu MS FC Sorry FC
Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Radek Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Adam Mička, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
3., 8. David Šimek
20., 40., 52. Paul Reipen
47. Pavel Hájek
56. Michal Šístek
14. 5. 19 19:00 P3 Orosený Paragraf Válcovny plechu MS FC 7. 2:4 (2:2)
Hosté začali velmi dobře a rychle vedli o dva góly. Domácí ale zabrali a do poločasu vyrovnali. Válcovny byly ve druhém poločase trochu fotbalovější, a proto vyhrály.
Orosený Paragraf Válcovny plechu MS FC
David Zdvořáček – Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Jakub Appelt – Pavel Abrahám, Roman Geyer, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Adam Mička, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
12. Ivo Kratěna
20. Tomáš Probst
2., 60. Marek Macháček
6., 38. Roman Geyer
7. 5. 19 20:15 P1 Medvědi A Válcovny plechu MS FC 5. 2:3 (2:0)
Do zápasu lépe vstoupili domácí a nic nenasvědčovalo tomu, že by neměli vyhrát. Nicméně po přestávce Válcovny daly během sedmi minut tři góly, na což domácí nedokázali zareagovat a překvapivě přišli o oba body.
Medvědi A Válcovny plechu MS FC
Jan Bílek – Petr Černík, Filip Horváth, Petr Kalaš, Michal Lávička, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Tomáš Vogl, Petr Želechovský vs Jakub Appelt – Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Adam Mička, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
3. Petr Černík
10. Petr Želechovský
33. Jan Štěpánek
36., 40. Marek Macháček
30. 4. 19 19:00 P3 Válcovny plechu MS FC Modrá vopice TJ 6. 0:4 (0:3)
Utkání v rychlém tempu. Hosté vyhráli.
Válcovny plechu MS FC Modrá vopice TJ
Jakub Appelt – Roman Geyer, Radek Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Adam Mička, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Adam Kasal, Viktor Klečar, Lukáš Radil, Petr Šilhánek
19., 59. Adam Kasal
22. Lukáš Radil
23. Marek Jaroš
16. 4. 19 19:00 P3 Válcovny plechu MS FC Le Jardin 4. 6:1 (2:1)
V první půli byl Jardin lepší, ve druhé se hra vyrovnala a v koncovce byli lepší domácí. Trnka
Válcovny plechu MS FC Le Jardin
Jakub Appelt – Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Jan Pelouch, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Václav Pejchar – Jan Chaloupka, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st., Jan Tesař
8., 52. Jan Pelouch
20., 59. Marek Macháček
52. Jaroslav Kovařík
60. Radek Holeček
16. OG
9. 4. 19 19:00 P2 Hanspaulský beton Válcovny plechu MS FC 3. 5:4 (1:2)
Kvalitní utkání, které rozhodly tři slepené góly Betonu. Jáchym Trajhan, Marek Schätz
Hanspaulský beton Válcovny plechu MS FC
Ondřej Strada – Nicolas Kaliský, Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Petr Matulík, Jan Stupka, Šimon Tittel, František Typovský vs Jakub Appelt – Roman Geyer, Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Miroslav Mareček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek
19., 52., 56. Šimon Tittel
35., 55. Jan Stupka
11., 50., 58. Marek Macháček
22. Jan Štěpánek
2. 4. 19 19:00 P2 Válcovny plechu MS FC F.C.K. 2. 4:0 (1:0)
Domácí byli celý zápas lepším týmem. Zasloužená výhra domácích. Svoboda
Válcovny plechu MS FC F.C.K.
Jakub Appelt – Radek Holeček, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Marek Macháček, Jan Pelouch, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Jaromír Šolc – David Broďák, Michal Česák, Erik Heimlich, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Lukáš Procházka, Jan Sedlář
12., 54., 58. Jaroslav Kovařík
45. Marek Macháček
26. 3. 19 19:00 P3 Deportivo Estudiantil FC B Válcovny plechu MS FC 1. 4:1 (1:0)
Odehrálo se vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili domácí. Beneš
Deportivo Estudiantil FC B Válcovny plechu MS FC
Tomáš Tyl – Carlo de Leeuw, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, Michael Odei, Jakub Sládeček, Artiom Zavadovschi vs Josef Štěpánek – Pavel Abrahám, Zdeněk Holeček, Jaroslav Kovařík, Miroslav Mareček, Jan Pelouch, Jan Štěpánek