Ne 24.3.19 18:45 HANSP Paraguay Rito Pls   (HL5G)
Ne 14.4.19 13:45 HANSP Real Prd VET Sokol Suchdol TJ VET   (VL4E)
Ne 14.4.19 15:00 HANSP Alej FK A Normální Chlapi   (HL3D)
Ne 12.5.19 16:15 HANSP Pfefrs FC Sturm JM   (HL5I)
Ne 26.5.19 16:15 HANSP Sokol Suchdol TJ VET SS Hábula   (VL4E)
Ne 2.6.19 18:45 HANSP Paraguay Notor Střešovice FC   (HL5G)

23. 6. 19 18:45 MALES Mestek 97 FC Fernet team Říčany 11. 3:2 (2:1)
Milec svým hattrickem zajistil pro tým Mestek dva body, na poslední gól dvě minuty před koncem již soupeř nedokázal zareagovat. Čapla
Mestek 97 FC Fernet team Říčany
Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Václav Milec, Pavel Pytlíček, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc vs Jakub Macháček – Michal Havránek, Václav Horník, Daniel Krčmář, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Lukáš Průcha, Tomáš Remek
6., 8., 58. Václav Milec 15. Jakub Macháček
35. Tomáš Remek
9. 6. 19 18:45 MIKU2 Kanálpucers PL Mestek 97 FC 10. 4:3 (2:0)
Dynamická hra. I přes snahu hostů se skóre v první polovině měnilo jen na straně domácích. Druhý poločas přinesl rychlý sled gólů, a hosté ve 45. minutě vyrovnali. Rozhodující gól padl po faulu v pokutovém území na konci zápasu a tím se uzavřelo celkové skóre na 4:3.
Kanálpucers PL Mestek 97 FC
Jakub Rubeš – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Dominik Kalamár, Martin Kotaška, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Vlastimil Zajíc
3., 22., 43., 58. Martin Kotaška 40. Vojtěch Kišš
42., 45. Marek Horák
2. 6. 19 17:30 HANSP Mestek 97 FC Výlov 0.FC 9. 5:4 (3:2)
Více na míči byli hosté, ale domácí tým celý zápas dobře bránil. Sám hrál hlavně na dlouhé nakopávané balóny, což mu nakonec stačilo. Lukáš Černý
Mestek 97 FC Výlov 0.FC
Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Martin Vegricht – Theodor Anfilov, Tomáš Fojt, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Michal Scheinherr, Petr Soldát
4. Jiří Čížek
11., 16., 54. Vlastimil Zajíc
58. Marek Horák
6., 60. Tomáš Fojt
25. Petr Soldát
54. Theodor Anfilov
26. 5. 19 17:30 HANSP Catchers SC Mestek 97 FC 8. 3:7 (3:4)
V první půli vyrovnaný zápas. Ve druhé půli domácím už došly síly a proto hosté vyhráli.
Catchers SC Mestek 97 FC
Michael Žabka – Jan Bejkovský, Miroslav Erben, Petr Jech, Tomáš Pavlík, Jan Táborský, Marek Vandas, Tomáš Veselý, Jan Vlach vs Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Marek Horák, Tomáš Kepert, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc
20. Jan Táborský
25. OG
28. Marek Vandas
6., 8., 45. Vojtěch Kišš
18., 37. Jiří Čížek
24. Tomáš Kepert
12. 5. 19 17:30 HANSP Mestek 97 FC Beerchester United 7. 3:1 (2:0)
Poklidné utkání.
Mestek 97 FC Beerchester United
Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Vojtěch Kišš, Jakub Maršík, Oldřich Šára, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc vs Filip Ernest – Miroslav Čanecký, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Martin Pokorný, Michal Vávra, Petr Vítek
3. Marek Horák
28. Jakub Maršík
48. Matěj Toman
48. Štěpán Pavlíček
5. 5. 19 17:30 HANSP Atlanta Žižkov FC Mestek 97 FC 6. 5:1 (1:0)
Zápas dobré úrovně. Hráči Mestku doplatili na špatnou koncovku.
Atlanta Žižkov FC Mestek 97 FC
Jan Krutský – Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Matěj Voženílek, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Oldřich Šára – Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Jakub Maršík, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc
10., 32. Lukáš Kubín
37. Matěj Voženílek
44. Filip Krutský
47. Petr Matoušek
51. Marek Horák
28. 4. 19 17:30 HANSP Mestek 97 FC Tým Jakuba Harapáta 5. 3:4 (0:3)
Jednoznačný zápas si hosté zkomplikovali laxním přístupem po přestávce. Bojující domácí byli ve hře o bod do poslední minuty. Lubomír Štorek, Jiří Mužíček
Mestek 97 FC Tým Jakuba Harapáta
Marek Horák – Lubomír Brychta, Ondřej Hašek, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Matěj Toman, Vlastimil Zajíc vs Petr Maceček – Ondřej Holubec, Jakub Kopáček, Šimon Malý, Michal Mencl, Filip Mikuláš, Jan Pokorný, Jakub-Marek Štěpán, Robert Vejdělek
41., 53. Matěj Toman
44. Marek Horák
10., 13., 23., 49. Šimon Malý
14. 4. 19 16:15 HANSP Šotgani Mestek 97 FC 4. 6:1 (4:1)
Šotgani celé utkání působili fotbalovější a proměňovali své šance. Zasloužené vítězství. Pešek
Šotgani Mestek 97 FC
Jakub Drocár – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Jiří Čížek – Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Pavel Pytlíček, Oldřich Šára, Matěj Toman
3. Jiří Janáč
8. Tomáš Hůlovec
25. Oldřich Pikhart
27. Jiří Šrámek
47., 56. Martin Prachař
30. Marek Horák
7. 4. 19 17:30 HANSP Mestek 97 FC S.T.R.U.P. 3. 3:6 (2:2)
Pro oko diváka líbivé a v duchu fair play hrané utkání se zaslouženým vítězem. Tomáš Zach, Petr Potoček
Mestek 97 FC S.T.R.U.P.
Jiří Čížek – Lubomír Brychta, Ondřej Hašek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Jakub Maršík, Jiří Paluska, Pavel Pytlíček, Matěj Toman vs Filip Ondruš – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Petr Padevět, Vojtěch Šetina, Michal Stárek, Petr Uvízl