Čt 28.3.19 18:00, 19:15, 20:30 KORAB Athletico KMF
Út 2.4.19 19:15, 20:30 MOTO1 Yellow Dildos B
Čt 4.4.19 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Dynamit Vršovice
Út 9.4.19 19:00, 20:15 METE1 Fotbaloví bozi
Út 9.4.19 19:15, 20:30 MOTO1 Sean team B
Čt 11.4.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Kulva PVC
Čt 11.4.19 19:00, 20:15 P2 DHL Bad Diablos
Čt 11.4.19 19:00, 20:15 P1 Virtus Praha FK
Čt 11.4.19 19:30, 20:45 DEKAN Sipral Stars
Út 16.4.19 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Athletico KMF
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Jestliže Athletico ještě trochu pokukovalo po postupu ze třetího místa do šesté ligy, vystřízlivělo v duelu s jasným vítězem skupiny Yellow Dildos B. Favorit totiž zvítězil 11:3. Hned pět fíků nasázel nejlepší šutér soutěže Fedrhanc, pozadu moc nezaostal ani čtyřgólový Vaclík. To Sipral Stars měli před utkáním trochu větší starosti a museli bodovat. Ovšem bez problémů, v pohodě si poradili 6:0 s Dynamitem Vršovice, kterému už o moc nešlo. Bodovou loterii o třetí flek pak vyhráli Fotbaloví Bozi. Sean Team B porazili 3:2 a svého soupeře naopak poslali o soutěž níž z desáté příčky. Stále měli mírnou převahu už od 7. minuty, kdy se dostali do vedení a nakonec zvítězili 3:2. Opačný případ byl v utkání Virtus Praha – DHL Bad Diablos. Virtus se vítězstvím 4:2 zachránil v dramatickém duelu plném osobních soubojů, Diablos naopak přišli o šanci na postup. Kulva si také musela nechat zajít chuť na posun o level výš i přes výhru 3:0 nad Zelenými Lenochody, kteří sestupují z posledního místa. ONBLACK už měl jistotu sestupu, ale s ligou se rozloučil důstojně. Hattrick Šindeláře zajistil vítězství 3:2 nad Houbařovým Rájem, který naopak zůstal čtvrtý a první pod čarou. Třetí gól přišel v předposlední minutě, přitom Houbaři měli několik velkých šancí. Smolně tak přišli o postup.

19. 6. 19 19:00 P1 Sean team B Fotbaloví bozi 11. 2:3 (1:3)
Zápas v rychlém tempu. Hosté šli v sedmé minutě do vedení a udrželi si ho celý zápas.
Sean team B Fotbaloví bozi
Petr Smělý – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Jan Pustka, Petr Šmigol, Michal Souček, Michal Trávníček vs Ondřej SchejbalŠimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Tomáš Janoušek, Daniel Res, Jan Sova, David Vlček
25., 46. Jiří Feber 7. Šimon Fuka
11. Ondřej Schejbal
29. Lukáš Grygar
19. 6. 19 19:00 P3 Yellow Dildos B Athletico KMF 11. 11:3 (4:1)
Domácí tým by lepší a už v poločase bylo jasné, že jde už jen o skóre.
Yellow Dildos B Athletico KMF
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Ondřej Šíp – Jakub Fousek, Michel Issa, Miloš Kočárník, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Petr Šrutka
53. Michel Issa
19. 6. 19 19:00 P2 Virtus Praha FK DHL Bad Diablos 11. 4:2 (3:2)
Dramatické utkání plné osobních soubojů. Virtus využil šance, a proto bere dva body, což mu zaručuje setrvání v sedmé lize. Novotný
Virtus Praha FK DHL Bad Diablos
Tomáš Kotva – Christian Choděra, Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Vítězslav Mach, Jakub Navrátil, Tomáš Tojnar vs Randolph Tan – Luigi Brunet, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Ajmal Siddiqui, Ľudovít Telecký, Martin Trnovec
2., 7. Štěpán Kvapil
22. Vítězslav Mach
37. Jakub Navrátil
6. Luigi Brunet
11. Ľudovít Telecký
35. Luigi Brunet
19. 6. 19 19:00 CESMI Kulva PVC Zelení lenochodi FC 11. 3:0 (3:0)
Kulva byla v první půli lepším týmem. Dokázala to využít ke vstřelení dvou gólů. Zelení lenochodi ani po zlepšeném výkonu v druhé půli nedokázali skórovat. Trnka
Kulva PVC Zelení lenochodi FC
Petr Bernat – Jaroslav Čižmodij Dušek, Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Jan Procházka, Zdeněk Stodola, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Ondřej Palla – Tomáš Hlaváček, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Martin Rus
5., 10. Jan Procházka
29. Jaroslav Čižmodij Dušek
19. 6. 19 18:45 ARIT Sipral Stars Dynamit Vršovice 11. 6:0 (3:0)
Od začátku byla patrná fotbalová převaha týmu domácích, kteří to dokázali i gólově vyjádřit. U poražených byl nejfotbalovější jejich gólman, který však u svých spoluhráčů nenašel pochopení.
Sipral Stars Dynamit Vršovice
Pavel Knob – David Baltaretu, Jan Formánek, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Rastislav Mariňák, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý vs Adam Harmanec – Petr Heteš, Michal Mészáros, Vojtěch Mirovský, Václav Mlynář, Vojtěch Pejša, Martin Slabý
4. Jan Formánek
20., 31. Rastislav Mariňák
22. David Baltaretu
46., 60. Pavel Starý
19. 6. 19 18:30 zzHAGIB ONBLACK Houbařův Ráj 11. 3:2 (1:1)
V první půli hosté nevyužili několik slibných šancí, aby navýšili svůj náskok ze třetí minuty a domácí je ve 21. minutě potrestali vyrovnávacím gólem. Druhá půle přinesla drama, hosté nevyužili spoustu příležitostí, za což je domácí potrestali rozhodujícím gólem v 59. minutě. Janča
ONBLACK Houbařův Ráj
Michal Prášek – Jiří Hampeis, Jan Luptovský, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Filip Žák vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Zais