11. Zelení lenochodi FC 11 3 0 8 17:27 6

Út 7.5.19 18:15 DEKAN Paradentol 1990 PFC Kodymka   (VL4A)
Út 7.5.19 19:30 DEKAN Traktor humus VET B Bronx KKK VET B   (VL4A)
Út 7.5.19 20:45 DEKAN Emergency Real Spořilov   (HL7D)
Po 27.5.19 17:45 MIKU2 Vokra VV SportHES   (HL4B)
Po 27.5.19 19:00 MIKU2 Lipnice Tream Deam FC   (HL7B)
Po 27.5.19 20:15 MIKU2 Ferri FC VET Miminka AC VET   (VL4A)

19. 6. 19 18:30 zzHAGIB ONBLACK Houbařův Ráj 11. 3:2 (1:1)
V první půli hosté nevyužili několik slibných šancí, aby navýšili svůj náskok ze třetí minuty a domácí je ve 21. minutě potrestali vyrovnávacím gólem. Druhá půle přinesla drama, hosté nevyužili spoustu příležitostí, za což je domácí potrestali rozhodujícím gólem v 59. minutě. Janča
ONBLACK Houbařův Ráj
Michal Prášek – Jiří Hampeis, Jan Luptovský, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Filip Žák vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Václav Hoďák, Lukáš Jalčák, Tomáš Komárek, Július Matisko, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Petr Peřinka, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Zais
21., 33., 59. Filip Šindelář 18 Lukáš Macháček 3. Lukáš Jalčák
44. Aleš Paldus
5. 6. 19 19:00 P3 Fotbaloví bozi ONBLACK 10. 3:2 (2:1)
Domácí byli v celém utkání mírně lepší, hosté dokázali dvakrát dorovnat, ale potřetí už ne. Martin Chládek
Fotbaloví bozi ONBLACK
Radek Lhotský – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Jiří FialaTomáš Fiala, Jan Kadlec, Lukáš Macháček, Michal Prášek, Filip Šindelář, Filip Žák
6., 40. Šimon Fuka
27. Ondřej Schejbal
18. Filip Žák
38. Jan Kadlec
29. 5. 19 18:00 HRAB3 ONBLACK Dynamit Vršovice 9. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém oba týmy své vyložené šance proměnily, a tak poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase oba soupeři pokračovali v dobrém výkonu, který nakonec přinesl výsledek 2:3.
ONBLACK Dynamit Vršovice
Michal PrášekTomáš Fiala, Jan Kadlec, Jan Luptovský, Lukáš Macháček, David Prouza vs Tomáš Frantík – Jan Heteš, Petr Heteš, Vojtěch Mirovský, Vojtěch Pejša, Martin Slabý
10., 53. Jan Kadlec 4., 45., 58. Petr Heteš
22. 5. 19 18:00 STER2 DHL Bad Diablos ONBLACK 8. 5:1 (3:0)
Jednoznačný zápas. Vukovič
DHL Bad Diablos ONBLACK
Randolph Tan – Luigi Brunet, Luis Manuel Garcia Solano, Tomas Jose Gonzales Morales, Viktor Kiyashko, Ajmal Siddiqui, Ľudovít Telecký, Martin Valent vs Michal Prášek – Tomáš Fiala, Jiří Hampeis, Jan Kadlec, Jan Luptovský, Filip Šindelář
2., 20. Ľudovít Telecký
13., 31. Tomas Jose Gonzales Morales
40. Luigi Brunet
41. OG
15. 5. 19 19:15 STER2 ONBLACK Athletico KMF 7. 2:4 (2:1)
Bojovné utkání hrané za vytrvalého deště, které ovládli hráči Athletica.
ONBLACK Athletico KMF
Michal Prášek – Jiří Hampeis, Martin Hodyc, Lubomír Krůta, Jan Luptovský, Lukáš Macháček, Filip Žák vs Ondřej Šíp – Jakub Fousek, Michel Issa, Miloš Kočárník, Ladislav Kříž, Václav Kysela, Josef Mizerovský, Petr Šrutka
11. Martin Hodyc
13. Lubomír Krůta
30. Ladislav Kříž
34. Jakub Fousek
44. Michel Issa
46. Petr Šrutka
8. 5. 19 18:45 BIHOR Yellow Dildos B ONBLACK 6. 8:0 (1:0)
Jednostranná záležitost, zvláště v druhé půli, hosté naprosto nestíhali a zaslouženě dostali gólový příděl. Tomáš Moudrý
Yellow Dildos B ONBLACK
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Michael Sklenička, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Michal Prášek – Lubomír Krůta, Lukáš Macháček, Richard Muzikář, David Prouza, Filip Šindelář, Filip Žák
20., 34. Matěj Vaclík
42. Petr Virt
46., 56., 59. Adam Fedrhanc
51. Martin Mrug
58. Martin Minha
24. 4. 19 19:15 STER2 ONBLACK Virtus Praha FK 5. 2:7 (1:2)
ONBLACK pouze dotahoval, ale brzy mu došly síly a Virtus zaslouženě zvítězil. Trnka
ONBLACK Virtus Praha FK
Michal Prášek – Jan Choura, Jiří Hampeis, Lubomír Krůta, Lukáš Macháček, Filip Šindelář vs Lukáš Klaus – Martin Hamrle st., Daniel Jurda, Tomáš Kotva, Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Miroslav Petrásek, Tomáš Ryska, Tomáš Tojnar
10. Lubomír Krůta
33. Filip Šindelář
4., 40. Miroslav Petrásek
17., 51., 53., 54. Václav Lancinger
46. Štěpán Kvapil
10. 4. 19 18:00 STER2 Sipral Stars ONBLACK 4. 4:0 (4:0)
Bojovné utkání na obou stranách. Jednoznačná první půle ve prospěch domácích. Martin Hajný, Pavel Kalaš
Sipral Stars ONBLACK
Pavel Knob – David Baltaretu, Jan Formánek, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Rastislav Mariňák, Zoltán Schneider, Pavel Starý vs Michal Prášek – Jiří Hampeis, Jan Kadlec, Lukáš Macháček, David Prouza, Filip Šindelář, Filip Žák
1., 10. Pavel Starý
23. David Baltaretu
27. Stanislav Kroužel
3. 4. 19 19:15 HRAB3 ONBLACK Sean team B 3. 0:3 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání se ve druhém poločase dvakrát prosadili hosté a ujali se vedení 2:0. Pak přidali další gól a zaslouženě vyhráli. Jedlička
ONBLACK Sean team B
Michal Prášek – Jan Kadlec, Jan Luptovský, Lukáš Macháček, David Prouza, Filip Šindelář vs Martin Šuk – Martin Drozd, Jiří Feber, Jiří Kotzot, Petr Kovařík, Jan Pustka, Petr Smělý, Petr Šmigol, Michal Souček, Michal Trávníček
15 David Prouza 33. Michal Trávníček
41. Jiří Feber
50. Michal Souček
16. Martin Šuk
27. 3. 19 20:45 STER3 Zelení lenochodi FC ONBLACK 2. 0:2 (0:2)
Bojovné utkání dobré úrovně. ONBLACK bere body zaslouženě.
Zelení lenochodi FC ONBLACK
Ondřej KysilkaMarek Cikhart, Tomáš Hlaváček, Jakub Janout, Dominik Kučera, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Ondřej Palla, Vojtěch Princ, Martin Rus, Patrik Šmíd vs Filip Šindelář – Tomasz Folwarczny, Jiří Hampeis, Martin Hodyc, Jan Luptovský, David Prouza, Filip Žák
50 Ondřej Kysilka 9., 28. Filip Žák 50. Jan Luptovský
20. 3. 19 20:45 STER3 Kulva PVC ONBLACK 1. 0:11 (0:3)
Jednoznačná záležitost hostů, kteří převálcovali domácí tým neskutečným způsobem. Domácím nebyl dopřán ani čestný úspěch. Janča
Kulva PVC ONBLACK
Richard Reiniš – Miloš Jerman, Michal Novotný , František Papáček, Zbyněk Pokorný, Jan Procházka, Michal Víšek, Martin Zajíc vs Michal Prášek – Tomasz Folwarczny, Jiří Hampeis, Jan Luptovský, David Prouza, Filip Šindelář, Filip Žák