Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 16.6.19 | 10:00 | P1 | Sestra Sojka Los Niňos M.B. | 11. | 2:0 |
Ne 16.6.19 | 10:00 | TEMPO | Monolity Sarmat Talent Praha FC | 11. | 5:5 |
Ne 16.6.19 | 10:00 | P3 | Terron AC Bozi B Apači | 11. | 6:0 k. |
Ne 16.6.19 | 10:00 | STOD | Stodůlecký piráti Alvarez D.C. | 11. | 2:5 |
Ne 16.6.19 | 10:00 | P2 | Sporting Luka Černý pumy | 11. | 1:3 |
Ne 16.6.19 | 10:00 | ZAK | Sever 1.FC Krabice | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Monolity Sarmat | 11 | 9 | 2 | 0 | 62:15 | 20 |
2. | Talent Praha FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 61:23 | 18 |
3. | Černý pumy | 11 | 7 | 3 | 1 | 35:15 | 17 |
4. | Krabice | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:17 | 14 |
5. | Alvarez D.C. | 11 | 6 | 2 | 3 | 35:31 | 14 |
6. | Stodůlecký piráti | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:28 | 13 |
7. | Sestra Sojka | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:30 | 11 |
8. | Sporting Luka | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:40 | 8 |
9. | Sever 1.FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:32 | 7 |
10. | Terron AC Bozi B | 11 | 2 | 2 | 7 | 31:52 | 6 |
11. | Los Niňos M.B. | 11 | 2 | 0 | 9 | 22:34 | 4 |
12. | Apači | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Pá 22.3.19 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Stodůlecký piráti |
So 23.3.19 | 10:00, 11:15 | ZAK | Krabice |
Čt 28.3.19 | 19:15, 20:30 | MOTO3 | Černý pumy |
Pá 29.3.19 | 19:00, 20:15 | ZABEH | Los Niňos M.B. |
So 30.3.19 | 08:45, 10:00 | DEKAN | Sestra Sojka |
Po 1.4.19 | 19:00, 20:15 | P3 | Apači |
Út 9.4.19 | 19:15, 20:30 | STER3 | Monolity Sarmat |
So 13.4.19 | 08:45, 10:00 | DEKAN | Talent Praha FC |
So 13.4.19 | 10:00, 11:15, 12:30 | ZAK | Sporting Luka |
Út 23.4.19 | 19:00, 20:15 | P3 | Černý pumy |
Út 23.4.19 | 19:15, 20:30 | STER3 | Los Niňos M.B. |
Út 23.4.19 | 19:15, 20:30 | STER1 | Apači |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Anatolie Rusu | MC Sarmat B | 31 |
2. | Tomáš Bruder | Talent Praha FC | 19 |
3. | Lukáš Černý | Stodůlecký piráti | 16 |
4. | Adam Stuchel | Talent Praha FC | 10 |
5. | Mykola Povarnitsyn | MC Sarmat B | 7 |
6. | Martin Smetana | Černý pumy | 7 |
7. | Pavel Šustr | Terron AC Bozi B | 7 |
8. | Filip Kinkor | Černý pumy | 7 |
9. | Petr Procházka | Alvarez D.C. | 6 |
10. | Stanislav Frána | Sporting Luka | 6 |
11. | Róbert Szántó | Alvarez D.C. | 6 |
12. | Jaroslav Hojer | Talent Praha FC | 6 |
13. | Ondřej Vála | Sestra Sojka | 6 |
14. | Michal Kahoun | Talent Praha FC | 6 |
15. | Ladislav Bořecký | Sporting Luka | 5 |
16. | Dalibor Bátrla | Sestra Sojka | 5 |
17. | Jan Nosek | Černý pumy | 5 |
18. | Ihor Pukhal | MC Sarmat B | 5 |
19. | Michal Vlasák | Sestra Sojka | 4 |
20. | Jakub Mirovský | Stodůlecký piráti | 4 |