Ne 2.6.19 17:30 MIKU4 Alkmar Tropa de Elite   (HL8M)
Ne 2.6.19 18:45 MIKU4 Brazzers Praha FC A Bohemia Roztyly   (HL7L)
Ne 2.6.19 20:00 MIKU4 Heart Attack Reka Group - Calvados   (VL3D)

16. 6. 19 10:00 ZAK Sever 1.FC Krabice 11. 2:3 (0:1)
Krabice v samém závěru strhla vítězství na svou stranu.
Milan Énok – Pavel Drinka, Karel Frankota, Petr Kvapil, Karel Medek, Miloš Niesner, Petr Sysel, Petr Vydra vs Marek Fišer – Jan Bělohlávek, Martin Dvořák, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Michal Šeda, Ondřej Vlček, Petr Zikmunda
46. Pavel Drinka
15., 60. Ondřej Vlček
58. Petr Zikmunda
9. 6. 19 16:15 P3 Černý pumy Sever 1.FC 10. 4:1 (1:1)
Sever dokázal v závěru první půle vyrovnat, druhý poločas už ale patřil domácím. Janča
Černý pumy Sever 1.FC
Tomáš Malina – Lukáš Bebr, Marek Hettner, Petr Jandourek, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Tomáš Urbánek vs Milan Énok – Pavel Drinka, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Sysel, Petr Vydra
2., 48. Jan Nosek
43., 60. Martin Smetana
30. Petr Vydra 20. Petr Sysel
26. 5. 19 17:30 ZABEH Sever 1.FC Alvarez D.C. 9. 1:4 (1:3)
Lepší kombinaci předvedl Alvarez, a proto zaslouženě zvítězil.
Sever 1.FC Alvarez D.C.
Milan Énok – Karel Frankota, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Vydra vs David Jiroušek – Tomáš Čejna, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Jiří Mrázek, Tomáš Pešek, Róbert Szántó, Ladislav Vamberský, Ladislav Velechovský
30. Karel Frankota 21. Ladislav Vamberský
23., 42. Róbert Szántó
28. Tomáš Čejna
19. 5. 19 12:30 ZAK Apači Sever 1.FC 8. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Trnka
Apači Sever 1.FC
vs Jan Linhart – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Sysel, Petr Vydra
12. 5. 19 17:30 P3 Sever 1.FC Terron AC Bozi B 7. 4:2 (4:0)
Rozhodčí se nedostavil. Sever na začátku zaskočil hosty hlavně svou produktivitou a v poločase to vypadalo na jasný zápas. Terron ale v polovině druhého poločasu dal dva rychlé góly a domácí znervózněli, nakonec ale vedení udrželi.
Sever 1.FC Terron AC Bozi B
Milan Énok – Pavel Drinka, Jan Linhart, Karel Medek, Maksym Ravliuk, Petr Sysel vs Daniel Manda – Petr Jeník, Michaela Pokorná, Petr Pokorný, Pavel Ruml, Milan Šebek, Filip Vukovič, Petr Zuran
1., 16. Maksym Ravliuk
4., 12. Petr Sysel
45. Daniel Manda
48. Milan Šebek
5. 5. 19 12:30 STOD Stodůlecký piráti Sever 1.FC 6. 3:1 (1:0)
Poměrně vyrovnané utkání. Husák
Stodůlecký piráti Sever 1.FC
Kryštof Švehla – Ondřej Baleka, Lukáš Černý, Michal Kučera, Zdeněk Maier, Martin Malina, Jakub Mirovský, Matěj Spálenka vs Milan Énok – Pavel Drinka, Karel Frankota, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Maksym Ravliuk, Petr Sysel, Petr Vydra
29., 39., 57. Lukáš Černý 42. Petr Kvapil
28. 4. 19 11:15 STOD Sever 1.FC Sporting Luka 5. 0:1 (0:0)
Zvítězilo šťastnější mužstvo. Voldán
Sever 1.FC Sporting Luka
Milan Énok – Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Maksym Ravliuk, Petr Vydra vs Jaroslav Kriebel – Ladislav Bořecký, Michal Bořecký, Martin Diviš, Stanislav Frána, Jakub Janota, Jiří Musil, Milan Novák, Martin Zbránek
45. Michal Bořecký
14. 4. 19 16:15 ZAK Talent Praha FC Sever 1.FC 4. 8:1 (2:0)
Bojovné utkání z obou stran. Zvítězil lepší tým, který si vytvořil více šancí.
Talent Praha FC Sever 1.FC
Martin Holovský – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Michal Kahoun, Tomáš Kynčl, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari vs Milan Énok – Pavel Drinka, Petr Kvapil, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Maksym Ravliuk, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Sysel, Petr Vydra
18., 37., 59. Tomáš Bruder
22., 53. Adam Stuchel
35., 52. Petr Hejkal
60. Michal Kahoun
46. Mykhaylo Ravlyuk
7. 4. 19 12:30 ZAK Sestra Sojka Sever 1.FC 3. 2:2 (0:0)
Utkání průměrné úrovně skončilo překvapivou remízou. Trnka
Sestra Sojka Sever 1.FC
Jan Bělonožník – Dalibor Bátrla, Milan Chrdle, Ondřej Holubík, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jan Výborný vs Milan Énok – Pavel Drinka, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Maksym Ravliuk, Petr Sysel
52. Ondřej Vála
60. Michal Vlasák
31., 45. Maksym Ravliuk
31. 3. 19 15:00 P3 Sever 1.FC Monolity Sarmat 2. 0:5 (0:2)
Fyzicky náročný fotbal zvládli lépe borci Sarmatu.
Sever 1.FC Monolity Sarmat
Milan Énok – Pavel Drinka, Karel Frankota, Petr Kvapil, Karel Medek, Maksym Ravliuk, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Sysel, Petr Vydra vs Mihai-Vasile Leustean – Cristian Alupei, Zenovii Chernomyz, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Mykhailo Pukhal, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu, Yurii Skorobohatko
11. Mykola Povarnitsyn
22., 43., 55., 60. Anatolie Rusu
24. 3. 19 13:45 P2 Los Niňos M.B. Sever 1.FC 1. 0:1 (0:0)
Vzhledem k tomu, že šlo o první jarní utkání, oba týmy předvedly velmi dobrý výkon. Po vyrovnaném prvním poločase se ujal vedení tým Sever a udržel ho až do konce. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Los Niňos M.B. Sever 1.FC
Matěj Kovář – Michal Hrabák, Robert Jelen, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, Lukáš Podpěra, David Sládek vs Karel Medek – Milan Énok, Karel Frankota, Petr Kvapil, Jan Linhart, Miloš Niesner, Maksym Ravliuk, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Sysel