Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 19:30 | HANSP | Masokombinát Jedna noha netleská | 11. | 4:4 |
Út 18.6.19 | 19:15 | DEKAN | Rarach FC Babočka Admirál FC B | 11. | 6:0 k. |
Út 18.6.19 | 19:15 | HRAB1 | LDT Sopka UNYP´s Blazers | 11. | 2:11 |
Út 18.6.19 | 19:15 | ZABEH | SP Clif Airconquest F.F.C. | 11. | 0:1 |
Út 18.6.19 | 19:15 | HRAB2 | Pivušky FC Dynamo R.U.M. B | 11. | 8:2 |
Út 18.6.19 | 19:15 | HRAB3 | Pod parou Boží bojovníci | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pivušky FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 54:23 | 18 |
2. | UNYP´s Blazers | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:19 | 16 |
3. | Boží bojovníci | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:39 | 16 |
4. | Masokombinát | 11 | 6 | 2 | 3 | 47:36 | 14 |
5. | Airconquest F.F.C. | 11 | 5 | 3 | 3 | 33:21 | 13 |
6. | Pod parou | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:27 | 13 |
7. | Rarach FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:35 | 12 |
8. | SP Clif | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:42 | 10 |
9. | Jedna noha netleská | 11 | 2 | 4 | 5 | 38:39 | 8 |
10. | Dynamo R.U.M. B | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:48 | 8 |
11. | LDT Sopka | 11 | 1 | 2 | 8 | 23:60 | 4 |
12. | Babočka Admirál FC B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 18.3.19 | 19:15, 20:30 | SCBEC | Babočka Admirál FC B |
Pá 22.3.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | STOD | Pod parou |
Ne 31.3.19 | 13:45, 15:00 | P2 | UNYP´s Blazers |
St 3.4.19 | 18:00, 19:15 | KORAB | Masokombinát |
St 3.4.19 | 19:00, 20:15 | METE2 | Boží bojovníci |
St 17.4.19 | 18:15, 19:30 | HANSP | UNYP´s Blazers |
Út 23.4.19 | 18:15, 19:30 | SLIVE | LDT Sopka |
Po 29.4.19 | 19:00, 20:15 | P3 | Boží bojovníci |
Po 29.4.19 | 19:00, 20:15 | METE1 | Masokombinát |
Po 29.4.19 | 19:15, 20:30 | STER3 | Dynamo R.U.M. B |
St 1.5.19 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | Airconquest F.F.C. |
Čt 2.5.19 | 19:15, 20:30 | STER1 | Jedna noha netleská |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Filip Timingeriu | Boží bojovníci | 16 |
2. | Šimon Dušek | Sorry FC | 16 |
3. | Ken Houser | UNYP´s Blazers | 16 |
4. | Lukáš Kloubek | Dynamo R.U.M. B | 14 |
5. | Martin Veit | Footside | 13 |
6. | Jaroslav Vimer | Pivušky FC | 12 |
7. | Štěpán Švejnoha | Masokombinát | 10 |
8. | Pavel Vízdal | Rarach FC | 9 |
9. | Václav Žalud | Masokombinát | 9 |
10. | Lukáš Kučera | Jedna noha netleská | 9 |
11. | Shawn Jose Fernandes | VAR AC | 9 |
12. | Aleš Grulich | Masokombinát | 8 |
13. | Adam Doležal | Sorry FC | 8 |
14. | Tomáš Nový | Pivušky FC | 8 |
15. | Nurbek Sagynbayev | Pod parou | 7 |
16. | František Kovářík | Rarach FC | 7 |
17. | Jiří Tillman | Pod parou | 7 |
18. | Karel Heřman | Rarach FC | 6 |
19. | Martin Hurťák | Airconquest F.F.C. | 6 |
20. | David Pracner | Dynamo R.U.M. B | 6 |