Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.18 | 20:45 | BECH | Kulva PVC Divočáci | 11. | 4:2 |
Út 4.12.18 | 20:15 | MIKU1 | Lokál United DHL Brohemians | 11. | 1:0 |
Út 4.12.18 | 20:15 | MIKU2 | Pražský axiom DHL Bad Diablos | 11. | 2:3 |
Út 4.12.18 | 20:15 | METE2 | Rošťáci Bröndby codein IF | 11. | 1:5 |
Út 4.12.18 | 20:15 | P3 | GFC Regent B Viktoria Bítovská B | 11. | 1:0 |
Út 20.11.18 | 20:45 | HOSTI | Bröndby codein IF Pražský axiom | 10. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kerata Chíjos | 11 | 8 | 2 | 1 | 42:12 | 18 |
2. | Kulva PVC | 11 | 8 | 2 | 1 | 47:22 | 18 |
3. | DHL Bad Diablos | 11 | 7 | 4 | 0 | 38:22 | 18 |
4. | Lokál United | 11 | 8 | 1 | 2 | 40:12 | 17 |
5. | GFC Regent B | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:20 | 12 |
6. | Viktoria Bítovská B | 11 | 4 | 1 | 6 | 23:23 | 9 |
7. | DHL Brohemians | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:31 | 9 |
8. | Pražský axiom | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:42 | 8 |
9. | Bröndby codein IF | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:45 | 7 |
10. | Divočáci | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:32 | 6 |
11. | Rošťáci | 11 | 3 | 0 | 8 | 30:44 | 6 |
12. | xVZB | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 3.9.18 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Rošťáci |
Pá 7.9.18 | 19:30, 20:45 | STOD | Divočáci |
Čt 13.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Viktoria Bítovská B |
Ne 23.9.18 | 13:45, 15:00 | P2 | Pražský axiom |
Po 24.9.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Bröndby codein IF |
St 26.9.18 | 19:30, 20:45 | TEMPO | DHL Bad Diablos |
St 3.10.18 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Viktoria Bítovská B |
St 3.10.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU2 | GFC Regent B |
St 3.10.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Kerata Chíjos |
St 10.10.18 | 18:45, 20:00 | BIHOR | Pražský axiom |
Pá 12.10.18 | 18:00, 19:15 | P2 | DHL Brohemians |
Po 15.10.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU3 | Bröndby codein IF |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Matura | Divočáci | 15 |
2. | Pavel Lipenský | GFC Regent B | 11 |
3. | Martin Zajíc | Kulva PVC | 11 |
4. | Jeremie Touret | DHL Bad Diablos | 10 |
5. | Michal Víšek | Kulva PVC | 9 |
6. | Tomáš Kloud | Lokál United | 7 |
7. | Tomas Jose Gonzales Morales | DHL Bad Diablos | 7 |
8. | Petr Špringer | Kerata Chíjos | 7 |
9. | Lukáš Velebil | Kulva PVC | 7 |
10. | Josef Novotný | Dynamo Warriors FC | 7 |
11. | David Hradil | Dynamo Warriors FC | 7 |
12. | Martin Stránský | Bröndby codein IF | 7 |
13. | Martin Bednář | Pražský axiom | 7 |
14. | Jakub Chochola | GFC Regent B | 6 |
15. | Ajmal Siddiqui | DHL Bad Diablos | 6 |
16. | Vadim Li | Rum Zahořany HT | 6 |
17. | František Papáček | Kulva PVC | 6 |
18. | Jiří Novotný | Kerata Chíjos | 6 |
19. | Daniel Finlay | DHL Brohemians | 6 |
20. | Lukáš Navrátil | Bröndby codein IF | 5 |