Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 18:45 | TEMPO | Hodkovičky United FC Lord Mayor Idiot | 11. | 2:6 |
Ne 17.11.19 | 20:00 | P1 | Lord Mayor Idiot Huňáč PK | 10. | 2:5 |
Ne 10.11.19 | 20:00 | P1 | Lord Mayor Idiot Youngsters FC | 9. | 2:2 |
Ne 3.11.19 | 20:00 | P1 | Hosthunters Lord Mayor Idiot | 8. | 4:2 |
Ne 20.10.19 | 20:00 | P1 | Lord Mayor Idiot Power Rangers | 7. | 3:2 |
Ne 13.10.19 | 18:45 | BECH | Dropa FC A Lord Mayor Idiot | 6. | 2:9 |
Ne 6.10.19 | 20:00 | P1 | Lord Mayor Idiot Alej FK A | 5. | 4:1 |
Ne 29.9.19 | 20:00 | P1 | Plameňáci 1.FC A Lord Mayor Idiot | 4. | 3:6 |
Ne 22.9.19 | 20:00 | P1 | Lord Mayor Idiot Řežem to United | 3. | 1:2 |
Ne 15.9.19 | 18:45 | MIKU1 | Normální Chlapi Lord Mayor Idiot | 2. | 3:3 |
Ne 8.9.19 | 20:00 | P2 | Lord Mayor Idiot Efficenza AC | 1. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řežem to United | 11 | 9 | 0 | 2 | 47:17 | 18 |
2. | Youngsters FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 41:22 | 18 |
3. | Huňáč PK | 11 | 6 | 3 | 2 | 38:22 | 15 |
4. | Lord Mayor Idiot | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:26 | 14 |
5. | Hodkovičky United FC | 11 | 5 | 4 | 2 | 41:35 | 14 |
6. | Normální Chlapi | 11 | 4 | 3 | 4 | 41:34 | 11 |
7. | Power Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:36 | 11 |
8. | Hosthunters | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:34 | 10 |
9. | Plameňáci 1.FC A | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:41 | 8 |
10. | Alej FK A | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:33 | 7 |
11. | Efficenza AC | 11 | 1 | 2 | 8 | 26:48 | 4 |
12. | Dropa FC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 17:67 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 18.9.19 | 17:45 | MIKU3 | Santa Dominica UVL Cormoran FC UVL (UVL1A) |
St 18.9.19 | 19:00 | MIKU3 | Czech Inn Hotels Dejnámbůra FC (HL7F) |
St 18.9.19 | 20:15 | MIKU3 | Inter Lotyšák VET B Notorkros FK VET (VL2B) |
Út 8.10.19 | 17:45 | MIKU1 | Radouč FC UVL A Klokan club UVL (UVL1A) |
Út 8.10.19 | 19:00 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Zelená liška TJ SUP A (SVL1A) |
Út 8.10.19 | 20:15 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Samson Bonella A (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bendík Pavol | 8 | 2 |
Burget Petr | 11 | 12 |
Engliš Karel | 1 | 0 |
Folber Vladimír | 11 | 3 |
Hartmann Petr | 2 | 0 |
Janďourek Karel | 4 | 2 |
Kinnert Daniel | 1 | 0 |
Králíček Jarmil | 5 | 1 |
Křesťan František | 5 | 0 |
Pham Tung | 4 | 1 |
Pinka Michal | 11 | 0 |
Schneider Michal | 10 | 0 |
Sedláček Petr | 11 | 18 |
Váňa Vlastimil | 5 | 1 |