Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.11.19 | 18:15 | BECH | Admira 97 Sean team A | 11. | 6:3 |
Po 11.11.19 | 20:45 | BECH | 1.FC Žižkov Admira 97 | 10. | 1:5 |
Po 4.11.19 | 20:45 | BECH | Admira 97 Vládci Prahy | 9. | 9:3 |
Út 29.10.19 | 19:00 | METE2 | Celtic THK Admira 97 | 1. | 1:4 |
Po 21.10.19 | 20:45 | BECH | Zimbru Olymp A Admira 97 | 8. | 7:11 |
Po 14.10.19 | 20:45 | BECH | Santovi Sobi Admira 97 | 7. | 2:7 |
Po 7.10.19 | 20:45 | BECH | Admira 97 Purple Team AFK | 6. | 3:5 |
Po 30.9.19 | 20:45 | BECH | Přezletice SK RSC Admira 97 | 5. | 2:4 |
Po 23.9.19 | 20:45 | BECH | Admira 97 Orange Predators A | 4. | 2:2 |
Po 16.9.19 | 19:30 | DEKAN | Milenium Praha FC Admira 97 | 3. | 0:10 |
Po 9.9.19 | 20:45 | BECH | Admira 97 Weekend Warriors FC | 2. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orange Predators A | 11 | 7 | 3 | 1 | 64:26 | 17 |
2. | Admira 97 | 11 | 8 | 1 | 2 | 63:29 | 17 |
3. | Přezletice SK RSC | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:36 | 15 |
4. | Sean team A | 11 | 6 | 2 | 3 | 50:42 | 14 |
5. | Purple Team AFK | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:29 | 14 |
6. | Vládci Prahy | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:44 | 10 |
7. | Milenium Praha FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:53 | 10 |
8. | Weekend Warriors FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 42:39 | 9 |
9. | 1.FC Žižkov | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:44 | 9 |
10. | Celtic THK | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:33 | 6 |
11. | Zimbru Olymp A | 11 | 3 | 0 | 8 | 36:60 | 6 |
12. | Santovi Sobi | 11 | 2 | 1 | 8 | 25:46 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 3.10.19 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Real Prd SUP (SVL3C) |
Čt 3.10.19 | 19:00 | ZABEH | Indus Nebeský bastardi (HL5F) |
Čt 3.10.19 | 20:15 | ZABEH | Super Naděje B Kings of Kent B.O. (SVL2B) |
Út 22.10.19 | 19:00 | P2 | Medvědi B Bröndby codein IF (HL8E) |
Út 22.10.19 | 20:15 | P2 | Lunochod 1.MFK B GFC Regent B (HL8E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baudiš Josef | 11 | 0 |
Bayer Radek | 9 | 2 |
Kafka Jan | 8 | 1 |
Kiewak Jiří | 10 | 3 |
Kratochvíl Jan | 11 | 6 |
Panýrek Jakub | 11 | 38 |
Panýrek Tomáš | 11 | 2 |
Rychlík Jan | 11 | 7 |
Sinke Petr | 10 | 2 |
Teller Václav | 11 | 0 |
Teller Václav | 11 | 1 |
Vomáčka Jakub | 11 | 0 |