Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 3.12.19 | 19:15 | ZAK | Papíráci CF Blaženka spiders | 11. | 3:4 |
Út 19.11.19 | 18:45 | ZAK | Blaženka spiders MIFA Fighters FO | 10. | 3:1 |
Út 12.11.19 | 18:45 | ZAK | La Famiglia Blaženka spiders | 9. | 1:0 |
Út 5.11.19 | 18:45 | ZAK | Blaženka spiders Gente - Yeti FC | 8. | 2:2 |
Út 22.10.19 | 18:45 | ZAK | Felix club Blaženka spiders | 7. | 1:3 |
Út 8.10.19 | 18:45 | ZAK | Blaženka spiders Demoliční četa | 6. | 0:2 |
Út 1.10.19 | 19:15 | ZAK | Blaženka spiders Torolka | 5. | 4:3 |
Út 24.9.19 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD Blaženka spiders | 4. | 5:3 |
Út 17.9.19 | 18:45 | ZAK | Blaženka spiders Absinth | 3. | 2:1 |
Út 10.9.19 | 19:00 | P2 | Steve Blaženka spiders | 2. | 4:1 |
Út 3.9.19 | 19:15 | ZAK | Blaženka spiders Sedm zbabělých B | 1. | 1:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Absinth | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:33 | 15 |
2. | La Famiglia | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:20 | 14 |
3. | Gente - Yeti FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 40:25 | 14 |
4. | Black mamba IBD | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:40 | 13 |
5. | Steve | 11 | 4 | 4 | 3 | 27:21 | 12 |
6. | Felix club | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:33 | 12 |
7. | Demoliční četa | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:38 | 11 |
8. | Sedm zbabělých B | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:33 | 11 |
9. | Blaženka spiders | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:30 | 11 |
10. | Torolka | 11 | 3 | 2 | 6 | 29:40 | 8 |
11. | Papíráci CF | 11 | 2 | 2 | 7 | 32:56 | 6 |
12. | MIFA Fighters FO | 11 | 1 | 3 | 7 | 21:36 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 4.9.19 | 17:45 | MIKU4 | Defect SUP Super Naděje A (SVL1A) |
St 4.9.19 | 19:00 | MIKU4 | Senioři Praha B Viktoria Bítovská A (HL8F) |
St 4.9.19 | 20:15 | MIKU4 | ONBLACK VSK MFF UK Praha A (HL8G) |
St 25.9.19 | 17:45 | MIKU2 | Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A (SVL1A) |
St 25.9.19 | 19:00 | MIKU2 | Demínka B Shooters Morava FC (HL6F) |
St 25.9.19 | 20:15 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Petrohradská BFK A (HL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dobiáš Roman | 6 | 1 |
Faukner Zbyněk | 7 | 0 |
Fiala Petr | 5 | 0 |
Jurčík Marek | 11 | 5 |
Kopecký Roman | 4 | 0 |
Kotala Marek | 8 | 4 |
Machů Ondřej | 1 | 0 |
Masařík Karel | 8 | 3 |
Pleskač Ivan | 11 | 2 |
Pleva Martin | 5 | 1 |
Telipský Martin | 11 | 0 |
Vavrla Lukáš | 11 | 7 |
Vraj Ondřej | 9 | 0 |