Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 1.12.19 | 13:45 | P1 | MTPCH Úžas 1.FFS | 11. | 1:3 |
Ne 17.11.19 | 18:45 | DEKAN | Úžas 1.FFS United clans | 10. | 8:3 |
Ne 10.11.19 | 17:30 | DEKAN | Světlušky Úžas 1.FFS | 9. | 0:2 |
Ne 3.11.19 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Bamboocha City | 8. | 4:10 |
Ne 20.10.19 | 16:15 | P1 | Hustec Úžas 1.FFS | 7. | 1:3 |
Ne 13.10.19 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Power WCC | 6. | 5:3 |
Ne 6.10.19 | 13:30 | PLAM | Komety FC A Úžas 1.FFS | 5. | 4:2 |
Ne 29.9.19 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Hattrick Prosek FC | 4. | 10:3 |
Ne 22.9.19 | 17:30 | DEKAN | Pfefrs FC Úžas 1.FFS | 3. | 3:6 |
Ne 15.9.19 | 17:30 | DEKAN | Úžas 1.FFS Palmeiras Prosek | 2. | 16:0 |
Ne 8.9.19 | 17:30 | DEKAN | Botič FC Úžas 1.FFS | 1. | 4:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | United clans | 11 | 9 | 1 | 1 | 54:24 | 19 |
2. | Úžas 1.FFS | 11 | 9 | 0 | 2 | 65:32 | 18 |
3. | Komety FC A | 11 | 7 | 3 | 1 | 47:17 | 17 |
4. | Bamboocha City | 11 | 7 | 1 | 3 | 66:37 | 15 |
5. | Power WCC | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:28 | 12 |
6. | Hustec | 11 | 4 | 3 | 4 | 22:27 | 11 |
7. | Palmeiras Prosek | 11 | 5 | 0 | 6 | 30:56 | 10 |
8. | Pfefrs FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:54 | 8 |
9. | Botič FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 28:45 | 7 |
10. | Hattrick Prosek FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:49 | 7 |
11. | MTPCH | 11 | 2 | 2 | 7 | 20:31 | 6 |
12. | Světlušky | 11 | 1 | 0 | 10 | 22:43 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 12.9.19 | 19:00 | P1 | Viktoria Bítovská VET A Deko VET (VL3C) |
Čt 12.9.19 | 20:15 | P1 | J.R.Club B PRKA (HL7G) |
Út 24.9.19 | 19:00 | P1 | Palouk SK Debakl FC (HL3B) |
Út 24.9.19 | 20:15 | P1 | Opatovští kanonýři FC Sváteční mančaft (HL5D) |
Út 1.10.19 | 19:00 | P1 | Gente - Yeti FC Steve (HL4B) |
Út 1.10.19 | 20:15 | P1 | Medvědi A Banana Chiquíta (HL6C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Apolenár Stanislav | 11 | 0 |
Brož Ondřej | 11 | 18 |
Gašparovič Ondřej | 4 | 1 |
Jenčo Milan | 9 | 7 |
Kopřiva Jan | 10 | 0 |
Krištůfek Pavel | 8 | 4 |
Moravec Martin | 7 | 5 |
Mráz Martin | 7 | 2 |
Novák Jan | 11 | 10 |
Šefara David | 2 | 0 |
Šeruda Ondřej | 1 | 0 |
Šťovíček Jan | 11 | 12 |
Tůma František | 9 | 1 |
Woitek Lukáš | 3 | 3 |